cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla maszynisty? Poznaj nasze propozycje!

Jeżeli szukasz czegoś na pomysł na prezent dla maszynisty to znalazłeś sie w dobrym miejscu.

Przygotowaliśmy dla ciebie ciekawe produkty, które z dużym prawdopodobieństwem okażą sie trafione. Jeżeli żaden z nich nie przypadnie Ci to gustu to liczymy na to ze staniemy się przynajmniej inspiracją.

Propozycje różnią się od siebie ceną jak i zastosowaniem aby łatwiej było coś wybrać niezależnie od budżetu czy też okazji.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka

Dedykowana koszulka to ciekawy pomysł na prezent dla maszynisty. Posiada ona napis, który na pewno sprawi radość naszemu odbiorcy. Będzie mógł on z dumą nosić taki t-shirt poza pracą. Na pewno będzie to robił z wielką chęcią.

Ze względu na wysoką jakość nadruku oraz materiału z którego została wykonana ta koszulka jest ona nieco droższa od zwykłego t-shirtu. Uważamy to za duże zalety, z tego względu serdecznie polecamy tę propozycję.

Sprawdź koszulkę

Koszulka dla maszynisty

Kolejna koszulka, którą proponujemy jest nieco bardziej humorystyczna. Ma ona nadruk, który świadczy o tym jak groźni są maszyniści co jest oczywiście satyrą. Nasz odbiorca na pewno uśmiechnie się widząc ten napis. Jesteśmy pewni, że założy on nie raz ten t-shirt.

Cena tej koszulki jest identyczna co poprzedniej. Z tego względu proponujemy zastanowić się, która spodoba się bardziej naszemu odbiorcy. Bez względu na nadruk obie koszulki są zdecydowanie warte uwagi.

Sprawdź koszulkę dla maszynisty

Koszulka z lokomotywą

Najbardziej neutralną koszulką, która sprawdzi się jako prezent dla maszynisty jest t-shirt z lokomotywą. Ze względu na jej nadruk jesteśmy pewni, że spodoba się ona każdemu maszyniście bez względu na jego upodobania. Na pewno będzie on z chęcią nosił taką koszulkę na co dzień.

Koszt takiego t-shirtu jest minimalnie mniejszy niż dwóch poprzednich. Jest to jednak na tyle mała różnica, że sugerujemy nie kierować się tutaj ceną. Dużo lepiej wybierać na podstawie preferencji naszego odbiorcy.

Sprawdź koszulkę z lokomotywą

Pasek

Świetnym prezentem dla każdego mężczyzny, a tym bardziej dla maszynisty jest pasek do spodni. Jest to elegancki element ubioru, który na pewno spodoba się naszemu odbiorcy. Ponadto jest on granatowy co może być zaletą ze względu na to, że załoga pociągu bardzo często jest ubrana właśnie na granatowo. Dzięki temu nasz odbiorca będzie mógł zakładać go każdego dnia do pracy.

Ze względu na dosyć niską cenę pasek będzie świetnym dodatkiem do innej z naszych propozycji lub jako budżetowa opcja. Świetnym zestawem może być jedna z wcześniej wspomnianych koszulek z tym produktem.

Sprawdź pasek

Portfel

Portfel to kolejna świetna propozycja na prezent dla maszynisty. Jest to bardzo elegancki podarek, który na pewno przyda się każdemu maszyniście. Będzie miał on dzięki niemu możliwość zmiany portfela jeśli jego stary przestał mu się podobać lub się zniszczył od użytkowania. Na pewno doceni on taki prezent.

Mimo naprawdę dobrego wyglądu nie jest to bardzo drogi portfel. Porównując go do innych produktów tego typu wypada on naprawdę dobrze. Z tego względu będzie to świetny wybór bez względu na nasz budżet.

Sprawdź portfel

Lokomotywa z piwem

Bardzo nietypową propozycją na prezent dla maszynisty może być lokomotywa z alkoholem. Jest ona wykonana w taki sposób, aby zmieścić w nią puszkę wybranego przez nas alkoholu. Nasz odbiorca na pewno ucieszy się bardzo zarówno z samej lokomotywy jak i butelki trunku, który mu wybierzemy.

Mimo naprawdę świetnego wykonania nie jest to bardzo droga figurka. Jej cena jest naprawdę rozsądna. Z tego względu uważamy, że może to być świetny wybór na praktycznie każdy budżet.

Sprawdź lokomotywę z alkoholem

Skarbonka pociąg

Propozycją, która spodoba się każdemu maszyniście jest figurka pociągu. Nie jest to jednak jedynie świetna ozdoba, ale również skarbonka. Nasz odbiorca będzie mógł zarówno ozdobić swoje mieszkanie, ale również odkładać pieniądze na wybrany cel. Skarbonka często pomaga w uzbieraniu na jakiś wydatek. Z tego względu uważamy tę figurkę za naprawdę niesamowitą.

Produkt ten ma sporo zalet, ale niestety trzeba za nie nieco zapłacić. Jest to znacznie droższa propozycja od kilku poprzednich. Uważamy ją jednak za jak najbardziej wartą swojej ceny i godną polecenia.

Sprawdź skarbonkę pociąg

Figurka

Ostatnią figurką na tej liście jest czapla. Jest to świetnie prezentująca się dekoracja, która może naprawdę spodobać się naszemu odbiorcy. W odróżnieniu do poprzedniej propozycji jest to pozłacana figurka co może być zaletą dla naszego odbiorcy.

Cena tej propozycji jest nieco wyższa od poprzedniej. Uważamy jednak, że jeśli chcemy wręczyć naszemu odbiorcy taką dekorację to lepiej kierować się jego upodobaniami, a nie kosztem.

Sprawdź figur

Kubek termiczny

Świetnym dodatkiem do prezentu dla maszynisty będzie kubek termiczny. Jest to naczynie dzięki, któremu nasz odbiorca będzie mógł napić się w pracy ciepłej kawy czy herbaty. Jest to duża zaleta, którą na pewno doceni nasz zaprzyjaźniony maszynista.

Tak jak wspomnieliśmy jest to bardziej dodatek niż cały podarek. Wynika to z naprawdę niskiej ceny. Nie oznacza to jednak, że nie sprawi on radości naszemu odbiorcy. Na pewno taki kubek świetnie zgra się z jedną z naszych poprzednich propozycji.

Sprawdź kubek termiczny

Pudełko z kawami

Jeśli nasz maszynista lubi kawę to świetną propozycją na prezent dla niego będzie pudełko z różnymi rodzajami kawy. Będzie miał on różne smaki do wypróbowania, dzięki czemu może odkryje swój nowy ulubiony smak. Na pewno każdy poranek będzie dla niego lepszy dzięki takiemu podarkowi.

Cena tej propozycji jest naprawdę przyjemna. Powinna ona sprawdzić się zarówno jako samodzielny prezent jak i jako dodatek do jednej z naszych propozycji. Świetnym zestawem może okazać się pudełko z kawami wraz z kubkiem termicznym.

Sprawdź pudełko z kawami

Torba na laptopa

Jeżeli wiesz, że maszynista, któremu chcesz kupić prezent często przenosi swojego laptopa to świetną propozycją na prezent dla niego będzie torba na laptopa. Będzie mógł on robić to znacznie bezpieczniej i wygodniej. Na pewno nasz maszynista doceni takie udogodnienia.

Cena tej propozycji nie jest bardzo wysoka. Uważamy, ją za bardzo rozsądną jak na tak dużą torbę. Możemy zmieścić w niej laptopa do 18 cali. Na pewno będzie ona często używana przez naszego maszynistę.

Sprawdź torbę na laptopa

Czytnik ebook

Ciekawą propozycją na prezent dla maszynisty jest czytnik ebook. Jest to urządzenie, dzięki któremu nasz odbiorca będzie mógł w bardzo wygodny sposób wziąć ze sobą całą swoją bibliotekę. Jeśli lubi on czytać to na pewno doceni taki podarek.

Ze względu na wysoką jakość tego urządzenia nie jest to najtańsza propozycja z tej listy. Uważamy ją jednak za godną przemyślenia. Może ona dać naprawdę dużo radości naszemu maszyniście.

Sprawdź czytnik ebook

Mamy nadzieję że nasz poradnik o tym jaki prezent dla maszynisty wybrać był dla Ciebie przydatny. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych propozycji. Życzymy udanych zakupów!

Spis Treści