cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla masażysty i masażystki? [Sprawdź co wybrać!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla masażysty wybrać, to nasz poradnik będzie dla Ciebie przydatny!

Poniżej znajduje sie lista konkretnych propozycji, które sprawdzą sie niezależnie od okazji. Różnią się one ceną jak i zastosowanie, dlatego z pewnością dobierzesz coś odpowiedniego. Wszystkie pochodzą ze sprawdzonych sklepów. Kilka z nich poświęconych jest tematyce prezentowej. Są to prawdziwe kopalnie udanych podarunków!

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

 • praktyczny prezent dla masażysty,
 • orginalny prezent dla masażystki,
 • masaż na prezent,
 • akcesoria i gadżety dla masażysty,
 • prezent dla masażysty na święta,
 • i wiele więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla masażysty – zestaw do pielęgnacji paznokci

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla masażysty jest zestaw do pielęgnacji paznokci. Opisywany dziś zawód wykonywany jest głównie przy pomocy rąk. Dlatego też tak istotna jest ich odpowiednia pielęgnacja. Polecana oferta zawiera następujace lementy:

 • grzebień,
 • nożyczki do paznokci z logo marki,
 • nożyczki do wycinania włosów z nosa z logo marki,
 • szpatułka,
 • pilniczek z logo marki,
 • pęseta z logo marki,
 • obcinacz do paznokci mały z logo marki,
 • maszynkę do golenia z wkładem,
 • 5 wymiennych wkładów do maszynki.

Jest to dosyć rozbudowany zestaw, który będzie szczególnie przydatny podczas podróży. Upominek w sam raz dla masażysty!

Sprawdź prezent dla masażysty – zestaw do pielęgnacji paznokci

Zestaw do czyszczenia obuwia

Osoba leżąca na łóżku do masażu bardzo często przez długi czas obserwuje obuwie masażysty .Dlatego też warto zadbać o schludny wygląd tej części garderoby. Z tego powodu w naszym poradniku umieściliśmy zestaw do czyścenia obuwia. Oprócz praktycznego zastosowania, wygląda on dosyć elegancko.

Zachęcamy do sprawdzeni szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź zestaw do czyszczenia obuwia

Kubek dla masażysty – 3 propozycje

Naszą kolejną propozycją jest kubek dla masażysty. Polecane przez nas modele posiadają ciekawe i dopasowane do zawodu nadruki. Tak dopasowane upominki, z pewnością wywołają uśmiech na twarzy danej osoby.

Naszym faworytem jest kubek z napisem „M.A.S.A.Ż.Y.S.T.A jednostka do zadań specjalnych”, jednak i pozostałe wyglądają bardzo estetycznie!

Sprawdź kubek „M.A.S.A.Ż.Y.S.T.A jednostka do zadań specjalnych”

Sprawdź kubek „Ostatni uczciwy masażysta sportowy w Polsce”

Sprawdź kubek „Najlepszy masażysta limitowany oryginalny premium”

Koszulka dla masażysty i masażystki

Dodatkowa koszulka przyda się zawsze! Dlatego też na naszej liście umieściliśmy 3 różne t-shirty. Ta z nadrukiem „złoty masażysta” sprawdzi się w przypadku osób lubiących ubierać się bardziej ekstrawagancko. Dla większych minimalistów sprawdzą się koszulki z prostym nadrukiem „masażysta”.

Koniecznie zobacz poszczególne opcje!

Sprawdź koszulkę „Złoty Masażysta”

Sprawdź koszulkę męską „Masażysta”

Sprawdź koszulkę damską „Masażysta”

Masaż na prezent

Szewc bez butów chodzi! Dlatego też masaż na prezent może być ciekawym i pomysłowym wyborem. Dana osoba z pewnością ucieszy sie z możliwości bycia „po drugiej stronie” przez jakiś czas.

W polecanym przez nas sklepie znajdziesz wielu różnych rodzajów masaży jak i innych zabiegów oraz przeżyć. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia ich rozbudowanej oferty różnych voucherów.

Sprawdź masaż na prezent

Poduszka dla masażysty – 2 propozycje

Kolejnymi ciekawymi akcesoriami dla masażysty są poduszki bezpośrednio nawiązujące do opisywanego dziś zawodu. Ucięcie sobie na nich popołudniowej drzemki bedzie niezwykle satysfakcjonujące. Jest to także ciekawy element dekoracyjny oraz gadżet przydatny podczas podróży.

Poduszki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Gorąco zachęcamy do ich sprawdzenia.

Sprawdź poduszkę dla masażysty nr 1

Sprawdź poduszkę dla masażysty nr 2

Obrazy na płótnie – 2 propozycje

Każdy z nas lubi podarunki, na które przyjemnie się patrzy. Z tego powodu na naszej liście umieściliśmy propozycje dwóch obrazów na płótnie. sprawdzą sie w gabinecie masażysty lub też w domu.

W polecanym poniżej sklepie e-plakaty znajdziesz wiele ciekawych obrazów, plakatów i fototapet. Jest to znakomite miejsce do szukania prezentów!

Sprawdź obraz „Damski szkic”

Sprawdź obraz „Łąka”

Bezprzewodowa skakanka z licznikiem

Masażyści to osoby, które są świadome swojego ciała, a co za tym idzie starają sie o nie dbać. Bezprzewodowa skakanka może być niezwykle przydatnym i ciekawym akcesorium. Jest ona niezwykle poręczna oraz wygodna w użyciu. Co istotne, w przeciwieństwie do ich klasycznych odpowiedników jest ona w stanie mierzyć ważne parametry takie jak ilość skoków, czas treningu jak i spalone kalorie.

Niezwykle nowoczesny i przydatny prezent dla masażysty na święta i nie tylko!

Sprawdź bezprzewodową skakankę z licznikiem

Książka dla masażysty – 2 propozycje

Jeżeli twój masażysta wykonuje swój zawód z pasją i zaangażowaniem to z pewnością ucieszy się z możliwości poszerzenia swoich kompetencji. Najlepszym na to sposobem są specjalistyczne i ciekawe książki!

Polecane przez nas lektury poruszają dosyć nieoczywiste tematy, które pozwolą spojrzeć na wykonywana pracę z nowej perspektywy. Satysfakcja oraz zyskanie przydatnej wiedzy gwarantowana!

Sprawdź książkę „Koreański masaż twarzy i ciała”

Sprawdź książkę „Psychologia dla fizjoterapeutów i masażystów”

Masażer głowy

Życie zdecydowanej większości z nas wiąże się ze stresem .Warto jest więc zadbać o chwile relaksu i wytchnienia psychicznego jak i fizycznego. Dlatego też na naszej liście umieściliśmy masażer do głowy. Ten prosty gadżet dla masażysty, w niezwykle przyjemny sposób stymuluje zakończenia nerwowe głowy.

Dostosowuje się do każdego kształtu łowy. Bardzo przydatny i relaksujący upominek. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź masażer głowy

Masażer do mięśni

Jeżeli twój masażysta lubi uprawiać sport, to masażer do mięśni z pewnością mu sie spodoba! Gadżet ten pozwoli na lepszą regenerację mięśni, unikniecie zakwasów oraz ogólne rozluźnienie po treningu.

Zestaw wyposażony jest w 4 końcówki masujące oraz 6 trybów intensywności. Jest to jeden z naszych faworytów na dzisiejszej liście. Koniecznie go sprawdź!

Sprawdź masażer do mięśni

Prezent dla masażysty i masażystki – personalizowane ręczniki

Ręcznik to dosyć sprawdzamy pomysł na prezent. Chcielibyśmy go nieco urozmaicić poprzez polecenie personalizowanych produktów. Jeden z nich skierowany jest do kobiet, inny do mężczyzn. Można je dowolnie dostosowywać.

Podarunki dopasowane pod nas są szczególnie satysfakcjonujące. Od razu mamy z nimi pewną więź. Ręczniki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Koniecznie je sprawdź!

Sprawdź personalizowany ręcznik dla kobiety

Sprawdź personalizowany ręcznik dla mężczyzny

Zestaw świec zapachowych

Jeżeli chcesz aby momenty relaksu twojego masażysty weszły na nowy wyższy poziom, to zdecydowanie zachęcamy do zakupu zestawu zapachowych świec. Każda z nich jest inna, co wprowadza możliwość zbudowania odpowiedniego nastroju zależnie od potrzeb danego dnia.

Co istotne, wyglądają one znakomicie! Zachęcamy do sprawdzania szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź zestaw świec zapachowych

Upominkowy zestaw herbat

Naszą ostatni propozycja na prezent dla masażysty tak samo jak kilka poprzednich propozycji, ma na celu dostarczenie nieco relaksu w tych zabieganych czasach. Upominkowy zestaw herbat pozwoli na poznanie wielu nowych aromatycznych smaków.

Całość wygląda znakomicie i stworzona została z myślą o byciu prezentem. Koniecznie sprawdź dostępne smaki na podstronie ofertowej sklepu „przyjaciele kawy”.

Sprawdź upominkowy zestaw herbat

To już wszystkie nasze propozycje na prezent dla masażysty i masażystki. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych opcji, i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści