cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla marketingowca? [Koniecznie sprawdź]

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla marketingowca wybrać!

Przygotowaliśmy listę z konkretnymi ofertami dla osób pracujących w opisywanym dziś zawodzie. Jedne z nich mają wymiar praktyczny, inne symboliczny. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzeni naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla marketingowca – podgrzewacz do kubków

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla marketingowca na urodziny, święta lub inną jest podgrzewacz do kubków. Te niezwykle przydatne akcesorium umili wielogodzinne posiedzenia przy biurku. Praca z kawą lub herbatą, która ma idealną temperaturę cały czas, będzie o wiele przyjemniejsza!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

Długopis z dowolnym grawerem – elegancki prezent dla marketera

Jeżeli lubisz upominki eleganckie i personalizowane, to powyższy długopis przypadnie Ci do gustu. Nanieść na niego można dowolny grawer (ten na obrazku to jedynie przykład). Korzystanie z gadżetu, który stworzony został z myślą o nas, będzie niezwykle satysfakcjonujące. Z pewnością przyda się w pracy lub też w domu.

Na codzień stanowić bedzie znakomity element dekoracyjny (personalizacji podlega również pudełeczko)!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Kryształowa statuetka 3d personalizowana

Niezwykle ekskluzywnym prezentem dla marketingowca jest kryształowa statuetka 3d. Nanieść na nią można dowolny napis, jak i grawer. Dlatego też możesz zdecydować się na domyślny wzór, lekko go zmodyfikować, jak i stworzyć własny od zera. Asortyment polecanego sklepu jest naprawdę szeroki.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia ich wysokiej jakości produktów!

Sprawdź kryształowa statuetka 3d personalizowana

Kubek dla marketingowca – 3 propozycje

Jeżeli szukasz bardziej klasycznego podarunku, to dedykowany kubek spisze sie znakomicie! Jest to trafiony pomysł na śmieszny prezent dla marketingowca. Humorystyczne nadruki z pewnością wywołają uśmiech na twarzy danego specjalisty.

Niezwykle symboliczna i przydatna opcja! Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich 3 propozycji.

Sprawdź kubek dla marketingowca nr 1

Sprawdź kubek dla marketingowca nr 2

Sprawdź kubek dla marketingowca nr 3

Koszulka dla marketingowca – 3 propozycje

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest dedykowana koszulka dla marketingowca. Każdy T-shirt posiada ciekawy i zabawny nadruk. Sprawdzą sie do chodzenia po domu, mieście jak i do pracy (w zależności od preferencji).

Upominek, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy danej osoby!

Sprawdź koszulkę dla marketingowca nr 1

Sprawdź koszulkę dla marketingowca nr 2

Sprawdź koszulkę dla marketingowca nr 3

Personalizowany notes – 2 propozycje

Kolejną przydatną oraz personalizowaną propozycją na naszej liście jest notes. Chcielibyśmy polecić Ci 2 modele. Jeden z nich ma wydźwięk humorystyczny, inny natomiast inspirujący. Sam zadecyduj, który z tych wariantów przypasuje bardziej osobie dostającej podarunek.

Możesz je oczywiście dowolnie dostosować (pod względem obrazka oraz napisu). Niezwykle praktyczny i trafiony upominek. W końcu zbieranie i zapisywanie pomysłów jest w marketingu kluczowe!

Sprawdź personalizowany notes nr 1

Sprawdź personalizowany notes nr 2

Voucher na warsztaty kreatywne – oryginalny prezent dla marketingowca

Kreatywność to jedna z ważniejszych cech w marketingu i reklamie. Z tego też powodu w naszym poradniku zabraknąć nie mogło voucherów na różnego rodzaju warsztaty. Znajdziesz tam nauki gry na instrumentach, tworzenie i zdobienie ceramiki, malarstwo, escape roomy i wiele więcej!

Będzie to znakomita opcja na aktywny wypoczynek i nowe, rozwijające przeżycia. Zdecydowanie warto zajrzeć na poniższą postronne kategorii, jak i cały sklep „prezentokracja”!

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Jeżeli szukasz prezentu nietypowego i niecodziennego, to wyjście do teatru, opery lub filharmonii spisze się idealnie! Tego rodzaju wydarzenie kulturowe, to co na co większość z nas by się zdecydowała. Jednak w pędzącej codzienności, trudno jest podjąć decyzję i zakupić bilet na konkretny termin.

Kupując taki podarunek, rozwiązujesz ten problem! Zachęcamy do sprawdzenia ofert dla dwojga, w tym tych z dodatkową kolacją!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Mini lodówka

Kolejnym oryginalnym i przydatnym gadżetem na naszej liście jest mini lodóweczka. Idealna do używania w pracy, jak i domu. Dzięki niemu w nawet w najgorętszy dzień, dana osoba będzie mogła sięgnąć po schłodzony napój. Przyda się podczas wytężonej pracy, jak i zwykłego leniuchowania.

Sprawdź mini lodówkę

Biurkowy hamak na nogi

Kolejnym akcesorium ułatwiającym prace przy biurku jest specjalny hamak na nogi. Umieścić go można pod stołem, aby następnie prostować zmęczone nogi. Taka swobodna pozycja wpłynie pozytywnie na produktywność oraz kreatywność danej kobiety lub mężczyzny.

Opcja niezwykle przydatna oraz oryginalna!

Sprawdź biurkowy hamak na nogi

Podstawka pod laptopa – prezent dla marketingowca

Nasza ostatnia propozycją na dzisiejszej liście jest specjalna podstawka pod laptopa. W tym przypadku będzie to opcja znakomita dla wszystkich marketerów pracujących w trybie zdalnym lub hybrydowym (z domu). Będzie to gadżet przydatny również podczas różnego rodzaju wycieczek lub podróży.

Koniecznie sprawdź szczegóły na podstronie ofertowej!

Sprawdź podstawkę pod laptopa

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla marketingowca. Mamy nadzieję, że udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy za uwagę!

Spis Treści