cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla managera lub managerki? [Sprawdź]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla managera lub managerki wybrać.

Przygotowaliśmy propozycję z różnych kategorii produktów i usług, tak abyś był w stanie dobrać coś odpowiedniego niezależnie od posiadanego budżetu oraz okazji. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się dobrać idealny upominek!

W naszym artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • śmieszny prezent dla managera na święta,
  • praktyczny prezent dla managerki na urodziny lub imieniny,
  • prezent dla project managera w formie podziękowania,

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Śmieszny prezent dla managera – ręcznik 100 zł

Naszą pierwszą propozycją na śmieszny prezent dla managera jest ręcznik 100 zł. Jak wiadomo, stanowiska kierownicze wiążą się zazwyczaj z nieco wyższą wypłatą. Przy pomocy takiego zabawnego upominku możemy w oryginalny sposób podkreślić tą zależność. Akcesorium sprawdzi się do używania w domu, na plaży basenie, lub też po siłowni.

Sprawdź ręcznik 100 zł

Realistycznie wyglądająca sztuczna sztabka złota

Kolejnym humorystycznym upominkiem na naszej liście jest dużej wielkości, realistycznie wyglądająca sztabka do złota. Wykonana jest ona z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Sprawdzi się jako podpórka do drzwi lub proste akcesorium dekoracyjne.

Sprawdź realistycznie wyglądającą sztuczną sztabkę złota

Dzwon po skuces lub pieniądze

Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu dla menedżerki lub menadżera, to dzwonek po sukces lub pieniądze sprawdzi się idealnie.

Taki gadżet postawiony na biurku będzie motywować do wytężonej i produktywnej pracy. Proste spojrzenie na takie akcesorium, z pewnością nieraz wywołał uśmiech i zachęci do wytężonego wysiłku.

Sprawdź dzwonek po sukces

Sprawdź dzwonek po pieniądze

Kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Jeżeli szukasz nieco bardziej ekskluzywnego podarunku, to kryształowa statuetka 3D sprawdzi się znakomicie! Polecany przez nas model posiada niezwykle ciekawą grafikę, jak i napis. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby dowolnie ją dostosować lub stworzyć własną od zera.

Zachęcamy do sprawdzenia znakomitego sklepu kryształy 3D.

Sprawdź kryształową statuetkę 3d z dowolnym grawerem

Prezent „Za kierownicą”

Niezwykle fajnym prezentem dla managera, będzie podarunek „za kierownicą”. Na podstronie kategorii poniżej, znajdziesz przejażdżki drogimi autami, wyścigi po specjalnych torach, lub też off roady monster truckami i pojazdami militarnymi.

Uczestniczyć można w nich jako kierowca lub pasażer, w zależności od preferencji danej osoby. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert!

Sprawdź prezent „Za kierownicą”

Prezent „W powietrzu”

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji, która również dostarczy masę adrenaliny oraz niezapomnianych wrażeń, jest prezent „w powietrzu”. Zachęcamy do sprawdzenia różnego rodzaju lotów widokowych nad miastami, Bałtykiem lub Tatrami, jak i sport w ekstremalnych, takich jak skok ze spadochronu, na bungee lub też nieco bardziej przyziemne wejściówki do tuneli aerodynamicznych!

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Voucher na masaż lub inny zabieg

Bycie na stanowisku kierowniczym nie należy do najprostszych zadań. Wiąże się to nieustanną presją, stresem i podejmowaniem trudnych decyzji. Wszystko to obciąża psychikę, jak i organizm.

Dlatego też powinieneś zainteresować się voucherem na masaż lub inny ciekawy zabieg. Będzie to niecodzienne i bardzo przyjemne przeżycie, które z pewnością poprawi samopoczucie danej osoby oraz wpłynie pozytywnie na jej zdrowie!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Whisky z własną etykietą – oryginalny prezent dla managera na urodziny

Niezwykle oryginalnym prezentem na urodziny dla managera, jest whisky z własną etykietą. Dostosować ją możesz pod dane danej osoby, jak i okazję. Zachęcamy do sprawdzenia tego produktu oraz innych alkoholi ze znakomitego sklepie „ale upominek”.

Sprawdź whisky z własną etykietą

Szklanka z dowolnym grawerem

Kolejnym ciekawym personalizowanym gadżetem naszej liście, jest szklanka do whisky z dowolnym grawerem. Umieścić tam możesz wymyślony przez ciebie napis jak i grafikę/zdjęcie. Możesz być przekonany, że picie ulubionego trunku z takiego naczynia sprawi masę satysfakcji!

Sprawdź szklankę z dowolnym grawerem

Kubek managera

Kubek to dosyć sprawdzony pomysł na prezent. Chcielibyśmy polecieć Ci specjalne specjalny model z napisem „Big Boss”. Jego uchwyt przypomina umięśnioną rękę, co zwiększa jego oryginalność. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź kubek managera

Zestaw do tworzenia drinków „Hawana” – prezent dla managera

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla managera jest zestaw do tworzenia drinków „Hawana”. Jeżeli dana osoba lubi uraczyć się dobrym trunkiem, to z pewnością będzie miała masę satysfakcji z odkrywania ich nowych rodzajów, jak i tworzenia własnych.

Zestaw zawiera kilkanaście niezwykle przydatnych i profesjonalnych akcesoriów oraz specjalną książeczkę z przepisami. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia szczegółów!

Sprawdź zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla managera. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści