cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Łyżwiarki? [Najlepsze propozycje]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla łyżwiarki wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy najlepsze naszym zdaniem propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszym poradniku.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla łyżwiarki – dedykowane breloczki

Naszymi pierwszymi propozycjami na oryginalny prezent dla łyżwiarki, są breloczki z łyżwami.

Te dosyć drobne upominki, sprawdzą się jako dodatek do głównego podarunku, jak i na mniejsze okazje. Wykonane są w solidny i estetyczny sposób. Z pewnością upiększą pęk i kluczy danej osoby!

Sprawdź breloczek dla łyżwiarki nr 1

Sprawdź breloczek dla łyżwiarki nr 2

Kubek dla łyżwiarki – 3 propozycje

Kolejnymi dosyć symbolicznymi propozycjami, które stworzone zostały z myślą o łyżwiarkach i łyżwiarzach, są dedykowane kubki. Posiadają dosyć humorystyczne nadruki, wykonane w estetyczny i solidny sposób.

Jesteśmy przekonani, że takie naczynie stanie widocznym miejscu, a picie kawy czy herbaty przy jego użyciu będzie niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź kubek dla łyżwiarki nr 1

Sprawdź kubek dla łyżwiarki nr 2

Sprawdź kubek dla łyżwiarki nr 3

Gadżety do jogi – mata, karty, plakat zwykły lub zdrapka

Uprawiane łyżwiarstwa wiąże się z koniecznością utrzymania niezwykłej gibkości ciała oraz spokojnego umysłu. Z tego też powodu na naszej liściu mieściliśmy aż cztery akcesoria związane z jogą.

Mowa o tu o macie, kartach oraz dwóch plakatach z pozycjami do jogi. Ostatnia propozycja to zdrapka. Wykonywanie i zdrapywanie kolejnych to ćwiczeń, z pewnością dostarczy masę satysfakcji!

Sprawdź mate z pozycjami do jogi

Sprawdź karty z pozycjami do jogi

Sprawdź plakat z pozycjami do jogi

Sprawdź plakat zdrapki z pozycjami do jogi

PRzenośny blender – praktyczny prezent dla łyżwiarki

Kolejnym gadżetem dla łyżwiarki na lub łyżwiarza na naszej liście związanym ze zdrowiem, jest przenośny blender. Przy jego użyciu w łatwy sposób można przygotować zdrowy sok smoothie czy też szejka białkowego.

Niezwykle prosty w użyciu, sprawdzi się podczas różnego rodzaju wyjazdów, wyjść na trening, jak i do używania w domu.

sprawdź przenośny blender

Personalizowany wisiorek serce, koniczynka lub serce w sercu

Nieco bardziej uniwersalnymi podarunkami są personalizowane wisiorki w kształcie serca, koniczynki oraz serca w sercu.

Możliwość naniesienia na nie dowolnego grawera generuje naprawdę wiele możliwości na stworzenie znakomitego upominku! Tyczy się to zarówno samej biżuterii, jak i pudełeczek.

Jeżeli szukasz czegoś na elegancki prezent dla łyżwiarki, to są to znakomite opcje!

Sprawdź personalizowany wisiorek serce

Sprawdź personalizowany wisiorek koniczynka

Sprawdź personalizowany wisiorek serce w sercu

Kubek w sweterku XXL

Kubek w sweterku XXL pozwoli na rozkoszowanie się pyszną herbatką lub kawą w niezwykle przytulnym klimacie. Jest to bardzo oryginalne naczynie, które z pewnością nie raz zostanie wykorzystane i wywoła uśmiech na twarzy danej kobiety!

Sprawdź kubek w sweterku XXL

Voucher na spektakl lub warsztaty kreatywne

Dosyć nietypowym podarunkiem będzie voucher na ciekawych spektakl lub różnego rodzaju warsztaty kreatywne. Są to dosyć ciekawe aktywności, o których przeczytasz więcej na poniższej podstronie kategorii, która jest prawdziwą kopalnią złota jeżeli chodzi o udane i kreatywne podarunki!

Sprawdź voucher na spektakl lub warsztaty kreatywne

Voucher na masaż lub inny zabieg

Jeżeli chcesz aby dana osoba osiągała jeszcze lepsze wyniki sportowe, to voucher na masaż lub innej ciekawy zabieg sprawdzi się znakomicie!

Będzie to znakomity sposób na polepszenie regeneracji, jak i poprawę samopoczucia i stanu fizycznego danej osoby. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Deska na wannę

Naszą ostatnią propozycją jest deska na wannę. Mało rzeczy będzie tak przyjemnych po ciężkim treningu w zimnej hali, jak gorąca kąpiel. Dzięki takiemu akcesorium stanie się ona małym niezwykle przyjemnym rytuałem.

Na desce położyć można książkę, świeczkę, mydełka, jedzenie, picie i prawie wszystko inne co się tylko zamarzy!

Sprawdź deskę na wannę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla łyżwiarki. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów

Spis Treści