cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla logistyka? Propozycje które ucieszą!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla logistyka wybrać, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Przygotowaliśmy dla ciebie konkretni poradnik, dzięki któremu wybór prezentu dla logistyka będzie niezmiernie prosty. Niezależnie od tego jaki masz budżet oraz na jaką okazję poszukujesz produktu (lub usługi!) powinieneś być w stanie dobrać coś odpowiedniego. Nawet jeżeli nie zdecydujesz się na żadną z propozycji, to istnieje duża szansa że staniemy się dla Ciebie inspiracją w dalszych poszukiwaniach (poprzez przedstawienie naszego punktu widzenia na wybór prezentu.

Zachęcamy też do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka dla logistyka

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla logistyka jest dedykowana koszulka dla osób wykonujących ten zawód. Jej nadruk świetnie nawiązuje do charakterystyki tej pracy, w której trzeba być bardzo pewnym swoich racji. Na pewno nasz odbiorca bez problemu zrozumie przekaz tego t-shirtu.

Mimo wysokiej prostoty jest to nieco droższa koszulka niż zwykła biała. Wynika to z naprawdę dobrze wykonanego nadruku i wysokiej jakości materiału, z której został wykonany ten produkt.

Sprawdź koszulkę dla logistyka

Śmieszna koszulka dla logistyka

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest śmieszna koszulka dla logistyka. Jest to tym razem czarny t-shirt z humorystycznym nadrukiem. Nasz odbiorca na pewno uśmiechnie się czytając ten napis. Świetnie nawiązuje on do charakterystyki pracy logistyka. Nasz odbiorca na pewno będzie zadowolony z takiego podarku.

Cena tej propozycji jest identyczna do poprzedniej. Z tego powodu warto zastanowić się, który podarek bardziej trafi w gust naszego odbiorcy. Jest to zdecydowanie ważne podczas wyboru podarku dla bliskiej nam osobie.

Sprawdź śmieszną koszulkę dla logistyka

Kubek dla logistyka

Ciekawą alternatywą dla koszulek jest dedykowany dla logistyka kubek. Nasz odbiorca będzie mógł z niego pić poranną kawę czy herbatę każdego dnia. Na pewno napój pity z takiego naczynia będzie smakował jeszcze lepiej, a sam nadruk wywoła niejeden uśmiech u naszego odbiorcy.

Cena tej propozycji jest znacznie niższa od dwóch poprzednich. Z tego powodu produkt ten może być świetnym dodatkiem do innego prezentu z tej listy. Bez względu na to jak wykorzystamy ten podarek na pewno ucieszy on naszego odbiorcę.

Sprawdź kubek dla logistyka

Prezent dla logistyka – Skórzany organizer

Niezwykle praktycznym prezentem dla logistyka może być skórzany organizer. Pełni on funkcję notatnika jak i kalendarza. Jest to niezwykle przydatne w tej pracy ze względu na niesamowitą dynamikę. W tym zawodzie praktycznie codziennie coś się dzieje. Z tego powodu zapisywanie ważniejszych wydarzeń może znacząco poprawić jakość pracy naszego odbiorcy.

Ze względu na to, że organizer ten ma skórzaną oprawę jest on w nieco wyższej cenie niż zwykły notatnik z kalendarzem. Uważamy jednak, że warto zapłacić nieco więcej dla takiej oprawy. Nasz odbiorca na pewno to doceni.

Sprawdź skórzany organizer

Lunch box

Ze względu na dużą dynamikę lunch box może być świetnym prezentem dla logistyka. Nasz odbiorca, żeby być zawsze efektywnym w pracy będzie potrzebował dużo energii. Może pomóc mu w tym lunch box, w którym będzie mógł robić swoje posiłki do pracy dzień wcześniej. Na pewno nasz odbiorca doceni taki element w swoim dniu codziennym.

Ze względu na wysoką jakość tego opakowania jest ono nieco droższe niż większość tego typu produktów. Uważamy jednak, że w jakość opłaca się inwestować.

Sprawdź lunch box

Zestaw narzędzi

Wielu logistyków podczas swojej pracy potrzebują umiejętności manualnych do prostych napraw i tym podobnych. Z tego powodu może mu się przydać zarówno w pracy jak i w domu zestaw narzędzi. Będzie mógł on w pracy dzięki niemu naprawdę dużo zdziałać. Jeśli w domu lubi on majsterkować to tym bardziej będzie to świetny podarek.

Ze względu na ilość elementów, których jest aż 73 jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Jeżeli wiesz jednak, że taki komplet przyda się naszemu odbiorcy to uważamy tę propozycję za godną przemyślenia.

Sprawdź zestaw narzędzi

Degustacja wina

Ze względu na to jak stresującą pracą jest praca logistyka świetnym podarekiem dla niego będzie wyjazd na degustację wina. Jest to świetna forma spędzenia czasu podczas, której nasz odbiorca na pewno odpocznie. Będzie mógł on wrócić do swojej pracy pełny sił i pomysłów jak rozwiązywać kolejne problemy.

Propozycja ta jest również jedną z droższych na tej liście. Jest ona za to niezapomnianą przygodą dla naszego odbiorcy. Będzie mógł on spróbować trunków, o których potencjalnie mógł nawet nie wiedzieć.

Sprawdź degustację wina

Jazda off-road

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest jazda off-road. Jest to zdecydowanie bardziej emocjonująca propozycja. Jeśli nasz odbiorca preferuje odpoczynek z adrenaliną to będzie to idealny prezent dla logistyka. Będzie mógł on przeżyć niezapomnianą przygodę.

Cena tej wycieczki jest dosyć porównywalna do poprzedniej. Z tego powodu warto przemyśleć, która z tych propozycji bardziej spodoba się naszemu znajomemu logistykowi. Bez względu na wybór nasz odbiorca na pewno będzie bardzo zadowolony.

Sprawdź jazdę off-road

To już wszystkie propozycje na prezent dla Logistyka. Mamy nadzieję że poradnik był dla ciebie pomocny. Dziękujemy za przeczytanie tekstu i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści