cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki pomysł na prezent dla Leśniczego? Wybierz idealny!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla leśnika wybrać, to trafiłeś w dobre miejsce.

Przygotowaliśmy dla ciebie wiele propozycji, które mamy nadzieję uznasz za wartościowe. Jedne z nich bezpośrednio nawiązuje do tego zawodu, inne są przydatne w lesie a jeszcze inne są nieco bardziej uniwersalne.

Znajdziesz tu produkty ( usługi) na duże okazje jak i drobne podarunki. Mamy nadzieję że lista będzie dla Ciebie przydatna i z naszą pomocą znajdziesz znakomity prezent dla leśniczego!

Zachęcamy tez do sprawdzenia naszego innego artykułu:

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka dla leśniczego

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla leśniczego jest dedykowana koszulka. Ma ona na sobie nadruk, który jest dopasowany do pracy jaką wykonuje nasz odbiorca. Na pewno nasz odbiorca doceni przekaz napisu, który jest zawarty w tym podarku. Będzie wiedział, że to t-shirt właśnie dla niego.

Mimo, że jest to bardzo ciekawa propozycja to jest ona w naprawdę dobrej cenie. Jest to kwota, którą musimy zapłacić za większość koszulek, a ta nada się idealnie jako prezent dla leśnika.

Sprawdź koszulkę dla leśniczego

Bluza z pandą

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest bluza z pandą. Jest to mniej typowy pomysł na prezent dla leśniczego, ale ciągle jest on związany z jego zawodem. Nasz odbiorca na pewno uwielbia naturę. Z tego powodu ucieszy go nadruk na którym mamy świetnie wykonaną pandę. Na pewno będzie on chętnie nosił ten podarek na co dzień.

Ze względu na to, że jest to bluza, a nie koszulka jest to nieco droższa propozycja od poprzedniej. Mimo wszystko uważamy, że warto tutaj skupić się na preferencjach naszego odbiorcy, a nie cenie.

Sprawdź bluzę z pandą

Kapelusz leśniczego

Jeśli ciągle zastanawiasz się jaki prezent dla leśnika będzie najlepszy to niezwykle ciekawym wyborem może być kapelusz. Nie jest to jednak zwykłe nakrycie na głowę. Jest ono wykonane w niezwykłym stylu, który będzie świetnie pasował do charakterystyki pracy naszego odbiorcy. Nawet jeśli nie będzie on nosił tego kapelusza na co dzień to będzie mógł postawić go w swoim domu jako niepowtarzalną dekorację.

Mimo niezwykłego wyglądu nie jest to droga propozycja. Jest ona jedną z tańszych z tej listy przez co może to być ciekawy dodatek do innego produktu z naszej listy.

Sprawdź kapelusz leśniczego

prezent dla leśnika – Kubek termiczny z grawerem

Kubek termiczny to niezwykle praktyczne prezent dla leśnika. Będzie mógł on mieć w pracy ciepły napój, który na pewno bardzo przyda się poza sezonem letnim. Na pewno doceni on wzrost komfortu w pracy, który otrzyma dzięki nam. Ponadto jest to niezwykle ładnie wykonane naczynie. Ma ono wygrawerowane imię naszego odbiorcy oraz jelenia, który świetnie pasuje do pracy leśniczego.

Ze względu na niepowtarzalny styl nie jest to najtańszy możliwy kubek termiczny na rynku. Jest on jednak zdecydowanie warty swojej ceny. Na pewno zrobi on świetne wrażenie na naszym odbiorcy.

Sprawdź kubek termiczny z grawerem

Termos

Kolejną bardzo praktyczną propozycją na prezent dla leśniczego jest termos. Jest to ciekawa alternatywa dla poprzedniego produktu. Dużą zaletą tego podarku jest wysoka pojemność. Może on zmieścić aż do 1,1 litra ciepłego napoju, który utrzyma wysoką temperaturę naprawdę długo. Nasz odbiorca na pewno doceni taki prezent.

Poza pojemnością ten produkt różni się od poprzedniego również ceną. Może to być zaskoczenie, ale jest on tańszy. Wynika to jednak z braku ozdób. Warto przemyśleć, która z tych dwóch propozycji bardziej spodoba się naszemu odbiorcy.

Sprawdź termos

Szklanki do kawy

Ciekawą oraz elegancką propozycją na prezent dla leśniczego jest zestaw szklanek na kawę. W komplecie mamy sześć naczyń z podwójną ścianką, dzięki czemu będą one bardzo odporne na przypadkowe upadki. Na pewno nasz odbiorca będzie z chęcią pił poranną kawę z takiej szklanki.

Ze względu na wielkość i wykonanie tego kompletu jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy ją jednak za zdecydowanie wartą swojej ceny.

Sprawdź szklanki do kawy

Szklanki do piwa

Jeżeli wiemy, że nasz leśniczy lubi napić się piwa po ciężkim dniu w pracy to świetnym wyborem na prezent dla niego będzie zestaw dwóch szklanek na piwo. Są to bardzo eleganckie naczynia, które na pewno będą świetnie prezentowały się z złocistym trunkiem, którym będzie delektował się nasz odbiorca. Na pewno doceni on taki podarek.

Ta propozycja to ciekawa alternatywa dla zwykłego kufla na piwo. Jest ona na pewno droższa, ale jeżeli wiesz, że odbiorca lubi takie eleganckie naczynia to uważamy to za świetny wybór.

Sprawdź szklanki do piwa

Multitool

Jeżeli wiesz, że leśniczy, któremu chcesz dać podarek nie ma uniwersalnego narzędzia to świetnym wyborem będzie multitool. Jest to małe narzędzie, które spełnia bardzo wiele funkcji. Proponowany przez nas produkt ma ich aż 23. Na pewno chociaż część z nich przyda się naszemu odbiorcy.

Mimo wielu zastosowań nie jest to bardzo drogie narzędzie. Uważamy jego cenę za bardzo atrakcyjną. Jest to zdecydowanie propozycja warta przemyślenia.

Sprawdź multitool

Figurka złotego tygrysa

Świetną propozycją na prezent dla leśniczego jest figurka złotego tygrysa. Jest to niezwykle dumnie wyglądająca ozdoba, która na pewno spodoba się naszemu odbiorcy. Ze względu na wykonywany zawód na pewno uwielbia on dekoracje związane z naturą.

Jak można się spodziewać ze względu na wykonanie nie jest to najtańsza propozycja na tej liście. Uważamy jednak, że czasem warto podarować komuś bliskiemu coś droższego co da mu naprawdę dużo radości.

Sprawdź figurkę złotego tygrysa

Figurka jelenia

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest figurka jelenia. Różni się ona jednak w kilku elementach. Przede wszystkim jest ona srebrna, a nie złota. Ponadto przedstawia ona zwierzę, które występuje w Polsce co może być zaletą dla naszego odbiorcy.

Poza różnicami w wyglądzie, ozdoba ta różni się również w cenie. Jest ona nieco tańsza od poprzedniej propozycji. Uważamy jednak, że w tym wypadku warto sugerować się preferencjami naszego odbiorcy, a nie ceną.

Sprawdź figurkę jelenia

Widokowy lot motoszybowcem nad Pieninami

Niepowtarzalnym prezentem dla leśniczego, którego na pewno nigdy nie zapomni jest widokowy lot motoszybowcem nad Pieninami. Jest to połączenie adrenaliny oraz przyrody, którą tak kocha nasz odbiorca. Na pewno nasz odbiorca będzie bardzo zadowolony z takiego podarku.

Ze względu na swoją niepowtarzalność jest to jedna z najdroższych propozycji na tej liście. Jest ona jednak zdecydowanie warta swojej cenie. Nasz odbiorca będzie mógł w bardzo ciekawy sposób wypocząć po swojej pracy.

Sprawdź widokowy lot motoszybowcem nad Pieninami

Smartwatch

Bardzo ciekawym gadżetem, który sprawdzi się również w pracy leśniczego jest smartwach. Nasz odbiorca będzie mógł mierzyć takie parametry jak ilość kroków czy spalone kalorie podczas pracy. Są to ciekawe dane, które mogą spodobać się naszemu odbiorcy. Ponadto będzie mógł sprawdzić pogodę na dany dzień co może mu pomóc w pracy.

Mimo naprawdę wielu funkcji tego produktu nie jest on bardzo drogi. Uważamy ten gadżet za bardzo atrakcyjny. Na pewno nasz odbiorca doceni taki prezent.

Sprawdź smartwatch

To już koniec dzisiejszego poradnika o tym jaki prezent dla leśniczego wybrać. Mamy nadzieję ze był dla ciebie przydatny. Dziękujemy za przeczytanie artykułu i zachęcamy do ponownego sprawdzenia listy. Życzymy udanych zakupów!

Spis Treści