cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla kulturysty? [śmieszny, dla chłopaka itp]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla kulturysty wybrać.

Przygotowaliśmy dla ciebie listę z konkretnymi propozycjami. Jedne z nich mają są niezwykle praktyczne, inne są symboliczne lub humorystyczne. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda ci się dobrać coś odpowiedniego, niezależnie od posiadanego budżetu oraz okazji!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla chłopaka kulturysty – masażer

Każdy kulturysta wie jak ważną rolę w tym sporcie, odgrywa odpowiednie regeneracja. Pdoczas treningów jedynie stymulujemy naszym tkankę mięśniową, a jej faktyczna budowa zachodzi podczas odpoczynku.

Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło specjalnych masażerów. Szczególnie zachęcamy do zakupu mmodelu typu „pistolet”, który pomoże rozluźnić wymęczone mięśnie, nawet po najbardziej intensywnym treningu. Poprawi to ich regenerację oraz zmniejszę efekt nieprzyjemnych zakwasów.

Z kolei druga propozycja czyli masażer do karku, jest nieco bardziej uniwersalna i z pewnością przyniesie masę relaksu!

Sprawdź masażer pistolet

Sprawdź masażer do karku

Sztanga na wacusia – śmieszny prezent dla kulturysty (dodatek)

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszne prezent dla kulturysty to sztanga na wacusia, sprawdzi się idealnie. Jeżeli dana osoba ma do siebie dystans, a ty jesteś z nią dosyć blisko powiązany, to będzie to znakomity dodatek do głównego podarunku.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź sztangę na wacusia

Długopis strzykawka – propozycja dla ludzi z dystansem

Długopis strzykawka jest kolejnym upominkiem, który wymaga od danej osoby dużego dystansu. Nie od dziś wiadomo, że wielu kulturystów stosuje różnego rodzaju doping. Nie jest to reguła, jednak dosyć często spotykane zjawisko.

Jeżeli twój bliski lub znajomy ma duże poczucie humoru, to takie pisadło z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy!

Sprawdź długopis strzykawkę

Brelok dla kulturysty

Kolejnym drobnym upominkiem na naszej liście, jest specjalny breloczek dla kulturysty. Znaleźć na nim można kilka ciekawych akcesoriów oraz specjalną tabliczkę. Całość wykonana jest niezwykle estetyczny sposób i z pewnością upiększy pęk kluczy danej osoby!

Sprawdź brelok dla kulturysty

Przenośny blender

Przyszła kolej na nieco bardziej praktyczną propozycję. Przenośny blender umożliwi stworzenie szejka białkowego lub zdrowego smoothie, w dowolnym miejscu. Przyda się podczas różnego rodzaju wyjazdów, w pracy, jak i w domu oraz na siłowni.

Możesz być przekonany, że taki upominek nie zostanie zapomniany w szufladzie, a będzie dosyć często używany!

Sprawdź przenośny blender

Podgrzewający pojemnik na lunch – prezent dla kulturysty na urodziny lub święta

Trzymanie odpowiedniej diety potrafi być problematyczne. O ile w domu nie sprawia to większych problemów, o tyle podczas wyjść do pracy lub na wycieczki, mogą pojawić się pewne utrudnienia.

Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy podgrzewający pojemnik na lunch. Dzięki niemu dana osoba, będzie mogła w każdej chwili zjeść ciepły posiłek, w tym kulturystyczny klasyk w postaci kurczaka, ryżu i warzyw!

Sprawdź podgrzewający pojemnik na lunch

Kubek dla kulturysty – 4 propozycje

Nieco bardziej klasycznymi propozycjami są dedykowane kubki dla kulturystów. Chcielibyśmy polecieć Ci aż cztery różne produkty. Sam zadecyduj, który z nich przypadnie do gustu najbardziej.

Naszym faworytem jest naczynie nr 1, jednak i pozostałe znajdą swoich fanów!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Sprawdź kubek nr 4

Pasy do ćwiczeń na siłowni

Propozycja ta sprawdzi się w przypadku początkujących adeptów kulturystyki. Pas do dźwigania cięższych ciężarów umożliwi lepszą stabilizację brzucha oraz pleców. Jest niezwykle przydatne akcesorium, podczas różnego rodzaju bicia rekordów w przysiadach, martwym ciągu itp.

Drugi pas umożliwi wykonywanie podciągnąć, dipów oraz wielu innych bardzo wartościowych ćwiczeń, z dodatkowym obciążeniem.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na temat tych niezwykle praktycznych propozycji!

Sprawdź pas do dźwigania ciężarów

Sprawdź pas do obciążeń (podczas podciągania, dipów itp)

Voucher na masaż

Ponownie chcielibyśmy wrócić do tematu regeneracji. Trudno o lepsze rozluźnienie organizmu, od tego którego doświadczyć można podczas profesjonalnego masażu. Voucher na tego rodzaju aktywność z pewnością przyda się każdemu sportowcowi.

Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z masażami tajskimi. Będzie to niezwykle egzotyczne przeżycie.

Sprawdź voucher na masaż

Voucher na strzelnice (lub cały kurs)

Jeżeli dana osoba lubi adrenalinę, to z pewnością ucieszy się z vouchera na strzelnicę. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz pojedyncze wejściówki, jak i całe kursy. Możesz być przekonany, że postrzelanie sobie ciekawego pistoletu lub karabinu da danemu kulturyście masa frajdy!

Sprawdź voucher na strzelnice (lub cały kurs)

personalizowana Kryształowa statuetka 3d

Jeżeli szukasz bardziej ekskluzywnego prezentu dla kulturysty, to kryształowa statuetka 3D sprawdzi się idealnie.

Jest ona w pełni personalizowana. Oznacza to, że możesz stworzyć własną od zera, dostosować powyższy model lub zdecydować się na jakiś gotowy model. Wybór w sklepie kryształy 3D jest naprawdę spory. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

Sprawdź personalizowana kryształowa statuetka 3d

Stojak do pieczenia kurczaka

Kurczak to podstawa diety wielu kulturystów. Aby przyrządzać go jeszcze efektywniej, zachęcamy do sprawdzenia stojaka do pieczenia tego rodzaju mięsa. Jest to dosyć oryginalne oraz niezwykle przydatne akcesorium do kuchni. Dania kulturysty będą mogły wejść na nowy, wyższy poziom!

Sprawdź stojak do pieczenia kurczaka

Muzyczna maska do spania

Odpowiednio przeprowadzona drzemka może dodać masę energii oraz pozwolić na jeszcze lepszą regenerację.

Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić muzyczną opaskę na oczy. Wykonana jest ona w taki sposób by głośnik nie był odczuwalny dla osoby jej używającej.

Leżenie ze zasłoniętymi oczami, słuchając relaksującej muzyki, może być niezwykle odprężające!

Sprawdź muzyczna maska do spania

Personalizowany ręcznik szybkoschnący – prezent dla kulturysty

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla kulturysty, jest personalizowany ręcznik szybkoschnący. Nanieść na niego możesz imię danej osoby. Swoim designem nawiązuje do opisywanego dziś sportu.

Możesz być przekonany, że z tak dobranym upominkiem dana osoba dosyć szybko zbuduje pewną więź. W sam raz do używania po siłowni!

Sprawdź personalizowany ręcznik szybkoschnący

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla kulturysty. Mamy nadzieję, że nasza lista była dla Ciebie wartościowa i udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści