cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla Kominiarza? [Ciekawe upominki]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla kominiarza wybrać!

Przygotowaliśmy różne propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować.

Sensom również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki.

Oryginalny prezent dla kominiarza – dedykowana figurka

Naszą pierwszą propozycją na elegancki prezent dla kominiarza jest mosiężna figurka przedstawiająca człowieka pracującego w tym właśnie zawodzie. Wykonana jest z dbałością o szczegóły. w nieco retro stylu.

Zdecydowanie zachęcamy do jej sprawdzenia.

Sprawdź figurka kominiarza

Bukiet kominiarzy

Bukiet kominiarzy może być niezwykle humorystycznym upominkiem. Na co dzień stanowić będzie znakomity element dekoracyjny, który w bezpośredni sposób nawiązuje do zawodu danej osoby!

Sprawdź bukiet kominiarzy

Personalizowana podkowa kominiarza na szczęście

Ciekawym personalizowanym prezentem dla kominiarza, który z pewnością przynosić będzie szczęście danemu domostwó, jest specjalna podkowa na drewnianej tabliczce.

Umieścić na niej można dowolny grawer, co stwarza naprawdę wiele możliwości na utworzenie znakomitego upominku!

Sprawdź personalizowana podkowa kominiarza na szczęście

Alkoholowe zestawy kominiarza

Na naszej liście zabraknąć nie mogły akcesoriów związanych z alkoholem. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci dwa zestawy, które zawierają kieliszki oraz kieliszki wraz z karafką.

Obydwa bezpośrednio nawiązują do tematyki opisywanego dziś zawodu. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej propozycji.

Sprawdź kominiarza z kieliszkami (personalizowane)

Sprawdź kominiarza z kieliszkami i karafką (personalizowane)

Deska na wanne – oryginalny prezent dla kominiarza

Praca kominiarza nie należy do najprostszych. Oprócz wymaganego wysiłku fizycznego jest to zawód, w którym dosyć łatwo się ubrudzić.

Wskazana jest wtedy długa gorąca kąpiel. Będzie ona jeszcze przyjemniejsza jeżeli dana osoba posiadać będzie specjalną deskę na wannę, na której umieścić można jedzenie, picie i wszystko inne co się tylko zamarzy!

Sprawdź deskę na wannę

Bomby do kąpieli whisky lub kawa

Ciekawym dodatkiem lub alternatywą dla poprzedniej propozycji są specjalne bomby do kąpieli o zapachu whisky lub kawy. Przy ich użyciu kąpiel wejdzie na nowy wyższy poziom. Niezwykle oryginalny oraz przydatny podarunek!

Sprawdź bomby do kąpieli whisky

Sprawdź bomby do kąpieli kawa

Kufel na piwo z dowolnym grawerem

Kufel na piwo to dosyć ciekawy pomysł na prezent dla kominiarza. Będzie on jeszcze lepszy jeżeli zdecydujesz się na model, który możesz dowolnie edytować. Zdecydować się możesz na jeden z gotowych modelów, stworzyć własny od zera lub też zmodyfikować już istniejący.

Opcja zdecydowanie warta rozważenia. Możesz być przekonany że zimne piwko pite z takiego naczynia wsprawi szczególną satysfakcję.

Sprawdź kufel na piwo z dowolnym grawerem

Personalizowany breloczek koniczynka

Jeżeli chcesz aby dana osoba miała dużo szczęścia w życiu, to taki personalizowany breloczek koniczynka powinien Cię zainteresować.

Wykonany jest w estetyczny i minimalistyczny sposób. Umieścić na niej możesz dowolny grawer, co stwarza naprawdę wiele ciekawych możliwości!

Sprawdź personalizowany breloczek koniczynka

Prezent „Za kierownicą”

Jeżeli lubisz dawać podarunki nietypowe, zaskakujące i zapadające w pamięć, to prezent „za kierownicą” powinien Cię zainteresować. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz różnego rodzaju ooff-roady monster truckami, wyścigi po specjalnych torach, przejażdżki luksusowymi autami i nie tylko.

Uczestniczyć w nich można jako pasażer lub kierowca. Osoba zainteresowana motoryzacją będzie przeszczęśliwa!

Sprawdź prezent „za kierownicą”

Whisky z personalizowaną etykietą

Wiele osób nawet po długich poszukiwaniach idealnego upominku ostatni i tak ostatecznie zdecyduje się na zakup dosyć klasycznego podarunku w postaci flaszki dobrego alkoholu.

Chcielibyśmy nieco urozmaicić ten wybór, polecając Ci produkty na których możesz dostosować etykietę. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych alkoholi w poniższych sklepie, jak i whisky widoczną na powyższym obrazku.

Sprawdź whisky z personalizowaną etykietą

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla kominiarza. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Może Cię to zaciekawi…🤔

Tworzymy własny produkt.

Zauważyliśmy że większość koszy prezentowych na rynku jest dosyć nudna i przede wszystkim, powtarzalna (bardzo podobna zawartość, czyli słodycze, mydełka, świeczki itp). Chcemy wprowadzić powiew świeżości do branży.

Naszym pierwszym dziełem jest box na lepszy sen. Mamy już wybrane produkty, które zgrupowaliśmy w 3 warianty cenowe (budżetowy, standard oraz premium). Są to różnorodne wyroby i akcesoria, które w realny sposób będą mogły spowodować, że ich odbiorca będzie bardziej wyspany, a co za tym idzie poprawi się jego samopoczucie, zdrowie czy też poziom energii i motywacji. Przygotowaliśmy również kilka dodatkowych upominkowych drobnostek (nawiązujących wyglądem do tematyki snu)

Nie bawimy się w “magiczną medycynę”. W boxie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty (z których w zdecydowanej większości sami korzystamy)! W przyszłości chcemy tworzyć nowe zestawy związane np z redukcją stresu, stoicyzmem, siłownią, produktywną pracą przy biurku czy też nauką języków oraz podróżami.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta koncepcja i chciałbyś w przyszłości podarować komuś (lub sobie!) lepszą jakość snu lub po prostu z chęcią sprawdzisz co “zmajstrowaliśmy”, to koniecznie zostaw nam maila!

Obiecujemy zero spamu. Za kilkanaście dni start sprzedaży boxa. Z chęcią Cię o nim powiadomimy! 🙂