cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla koleżanki z pracy? Elegancki, śmeieszny, na pożegnanie itp!

Jeżeli szukasz czegoś na pomysł na prezent dla koleżanki z pracy to nie opuszczaj tej strony.

Przygotowaliśmy ciekawe i sprawdzone propozycje na podarunki, pochodzące z zaufanych sklepów. Braliśmy pod uwagę różne okazje dlatego też nasze produkty pochodzą z różnych kategorii oraz półek cenowych. Wszystko po to abyś miał wystarczający wybór.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • Prezent na 50 urodziny dla koleżanki z pracy,
  • prezent na 40 urodziny dla koleżanki z pracy,
  • prezent dla koleżanki z pracy na pożegnanie.
  • śmieszny prezent dla koleżanki z pracy,
  • prezent ślubny dla koleżanki z pracy,
  • i więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Drzewko na zdjęcia

Świetną propozycją na prezent dla koleżanki z pracy jest drzewko na zdjęcia. Może to być bardzo sentymentalny podarek, który zapadnie naszej odbiorczyni na naprawdę długo. Będzie mogła ona postawić je w swoim biurze lub domu. Proponujemy samemu wydrukować najlepsze zdjęcia, żeby sprawić, że ten prezent będzie kompletny. Na pewno bardzo wzruszy on naszą koleżankę.

Jest to świetny podarek, który jest również nieco droższy niż kubek czy inny drobiazg. Mimo tego uważamy, że warto w niego zainwestować, gdyż może on sprawić dużo pozytywnych emocji naszej odbiorczyni.

Sprawdź drzewko na zdjęcia

Stojak na wino

Stojak na wino to świetny materiał na prezent na 50 urodziny dla koleżanki z pracy. Jest to bardzo elegancki podarek, który świetnie sprawdzi się na taką okazję. Prawie każda kobieta pije wino, więc jesteśmy prawie pewni, że będzie ona zadowolona z takiego prezentu. Będzie mogła zrobić wystawę swoich ulubionych win w salonie co będzie prezentowało się niesamowicie.

Cena tej propozycji jest nieco wyższa niż poprzedniej, ale wynika to głównie z większej elegancji tego podarku. Uważamy, że na okazję taką jak urodziny jest to jeden z lepszych wyborów.

Sprawdź stojak na wino

Zegar ścienny

Zegar ścienny to świetny pomysł na prezent dla koleżanki z pracy. Jest to naprawdę ładnie prezentująca się dekoracja, która sprawdzi się w każdym domu czy biurze. Na pewno nasza odbiorczyni znajdzie na niego idealne miejsce, dzięki czemu będzie on prezentował się idealnie.

Propozycja ta jest kolejną nieco droższą, ale na pewno wartą swojej ceny. Uważamy, że mimo prostoty tego podarku może on naprawdę ucieszyć naszą koleżankę.

Sprawdź zegar ścienny

Kubek z nadrukiem

Kubek z nadrukiem to idealna propozycja na śmieszny prezent dla koleżanki z pracy. Wynika to z dedykowanego napisu naszej koleżance, który może zarówno ją rozbawić jak i ucieszyć, gdyż tyczy się on jej niesamowitego wyglądu. Na pewno kawa pita z takiego naczynia będzie jeszcze smaczniejsza niż normalnie.

Mimo tego jak trafny może to być podarek to nie jest on wcale drogi. Może on sprawdzić się zarówno jako drobny prezent jak i jako dodatek do jednego z produktów z naszej listy.

Sprawdź kubek z nadrukiem

Kieliszek na wino

Propozycją na prezent dla koleżanki z pracy, która łączy stojak na wino i kubek z nadrukiem jest kieliszek na wino. Ma on na sobie ciekawy nadruk, a do tego jest związany z tym niezwykle eleganckim trunkiem, który tak często lubią kobiety. Na pewno nasza odbiorczyni będzie z chęcią z niego piła podczas wieczoru z ulubioną książką.

Cena tego prezentu jest nieco wyższa od poprzedniej, ale ciągle bardzo rozsądna. Z tego powodu znowu może to być zarówno drobniejszy podarek jak i dodatek do innego produktu z naszej listy na przykład stojaka na wino.

Sprawdź kieliszek na wino

Szklanki termiczne

Szklanki termiczne to ciekawa propozycja na prezent dla koleżanki z pracy na urodziny. W proponowanym przez nas zestawie znajdziemy sześć takich naczyń. Jest to spory komplet dzięki czemu nasza odbiorczyni będzie mogła używać tych szklanek na przykład podczas spotkań z koleżankami.

Mimo świetnego stylu wykonania oraz dużej ilości naczyń nie jest to wcale bardzo drogi zestaw. Uważamy jego cenę za bardzo przyzwoitą przez co jest to zdecydowanie warta przemyślenia propozycja.

Sprawdź szklanki termiczne

Wieczna róża

Jeśli zastanawiasz się co najlepiej nada się na prezent na 40 urodziny dla koleżanki z pracy to wieczna róża może być idealną propozycją. Jest to niesamowicie wyglądająca dekoracja, która sprawdzi się w każdym domu czy biurze. Na pewno nasza odbiorczyni będzie chciała postawić ją w miejscu, w którym będzie mogła ją regularnie widzieć.

Przez niesamowity wygląd nie jest to najtańsza dekoracja jaką możemy kupić, ale uważamy, że ta jest warta każdych pieniędzy. Jest ona naprawdę przepiękna i na pewno spodoba się naszej koleżance z pracy.

Sprawdź wieczną róże

Szampon konopny

Szampon konopny to uniwersalny prezent dla każdej koleżanki z pracy. Każda kobieta uwielbia dbać o swój wygląd z tego powodu będzie to na pewno trafiony podarek. Proponowany przez nas produkt jest w pełni naturalny co może być dużą zaletą dla naszej odbiorczyni.

Mimo dobrej jakości nie jest to drogi produkt. Jego cena może być zaskakująco niska. Z tego powodu proponujemy użyć tej propozycji jako dodatek do innej propozycji z naszej listy.

Sprawdź szampon konopny

Maska borowinowa

Kolejną propozycją kosmetyczną na prezent dla koleżanki z pracy jest maska borowinowa. Ponownie jest to naturalny produkt, który pomoże naszej odbiorczyni w dbaniu o cerę. Proponowany przez nas produkt sprawdzi się zarówno jako maska do twarzy jak i ciała co może być dużą zaletą.

Cena tego podarku jest jeszcze niższa niż poprzedniego co daje nam możliwość kupienia obu produktów jako mały zestaw kosmetyków dla naszej koleżanki. Na pewno będzie ona z niego bardzo zadowolona.

Sprawdź maskę borowinową

Kosmetyczka

Świetnym podarkiem, który może stworzyć wybitny komplet z dwiema poprzednimi propozycjami jest kosmetyczka. Jest to dosyć prosty prezent, ale może on ucieszyć naszą odbiorczynie szczególnie jeśli narzekała, że ma stara kosmetyczkę lub po prostu chce ją zmienić.

Ten produkt również nie należy do najdroższych dzięki czemu nie musimy wcale mieć gigantycznego budżetu, żeby stworzyć wcześniej wspomniany zestaw. Uważamy, że będzie on naprawdę świetny.

Sprawdź kosmetyczkę

Naszyjnik

Naszyjnik to świetna propozycja na prezent dla koleżanki z pracy na pożegnanie. Jest to bardzo ładny i elegancki podarek, który na pewno zapadnie w pamięć naszej odbiorczyni. Uważamy, że zmiana pracy koleżanki jest na tyle ważnym wydarzeniem, że warto podarować coś eleganckiego co zapadnie w pamięć naszej odbiorczyni.

Ze względu na niesamowity styl oraz elegancję jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy jednak, że warto go przemyśleć, gdyż może on naprawdę ucieszyć naszą koleżankę z pracy.

Sprawdź naszyjnik

Bransoletka

Kolejną biżuterią jaką chcemy zaproponować jest bransoletka. Może ona sprawdzić się jako na przykład prezent ślubny dla koleżanki z pracy. Jest to kolejny bardzo elegancki podarek z tego powodu będzie on idealny na wcześniej wspomnianą okazję. Nasza odbiorczyni na pewno nie raz założy tę bransoletkę na niejedno wyjście.

Cena tej propozycji jest dosyć zbliżona do poprzedniej. Z tego powodu warto zastanowić się, który z tych dwóch produktów bardziej wpasuje się w gust naszej koleżanki z pracy.

Sprawdź bransoletkę

Kosz prezentowy

Jeśli zastanawiasz się co podarować na prezent dla koleżanki odchodzącej z pracy to ciekawą propozycją może okazać się kosz prezentowy. Jest to świetnie wyglądający podarek, który na pewno przyda się naszej odbiorczyni. Zawiera on w sobie takie rzeczy jak syropy czy konfitura. Są to produkty, które będą świetnie smakowały szczególnie w chłodniejszy wieczór.

Ze względu na sporą ilość produktów jest to nieco droższy prezent, ale na pewno wart swojej ceny. Uważamy, że jak na taką ilość dodatków jest on bardzo rozsądnym zakupem, który spodoba się naszej koleżance.

Sprawdź kosz prezentowy

Poduszka

Poduszka, którą proponujemy ze względu na charakterystyczny napis może idealnie sprawdzić się jako kolejna propozycja na śmieszny prezent dla koleżanki z pracy. Jeśli jest ona w trakcie zmiany pracy to na pewno wzruszy ją taki podarek. Warto zaznaczyć, że napis ten może zostać źle odebrany z tego powodu zalecamy zastanowić się czy nie urazi on naszej koleżanki.

Jeśli wiesz, że odbiorczyni nie zirytuje napis i uśmiechnie się do niego to uważamy, że jest to bardzo ciekawy wybór. Jest to dosyć tani podarek z tego powodu może to być budżetowa propozycja lub dodatek do innego produktu z naszej listy.

Sprawdź poduszkę

Lampa biurkowa

Świetną propozycją na drobny prezent na urodziny dla koleżanki z pracy jest lampa biurkowa. Nasz odbiorczyni będzie mogła jej używać podczas pracy w biurze lub domu. Będzie ona świetnie oświetlała potrzebną powierzchnię. Dużą zaletą tego produktu jest klips dzięki, któremu możemy ustawić ją w wielu nietypowych miejscach.

Mimo, że jest to naprawdę ładny gadżet to nie należy on do najdroższych. Ze względu na cenę powinien to być podarek, który sprawdzi się bez względu na budżet jaki mamy.

Sprawdź lampę biurkową

Koc

Koc to ciekawy pomysł na prezent pożegnalny dla koleżanki z pracy. Jest to dosyć prosty podarek, ale może on ucieszyć naszą odbiorczynie. Proponowany przez nas produkt jest różowy co może być sporą zaletą, a do tego został on wykonany z mikrofibry, która zatrzymuje zanieczyszczenia.

Mimo tego, że jest to spory i bardzo ładny koc to nie jest on wcale bardzo drogi. Ponadto może on służyć jako narzuta co jest kolejną zaletą w tej cenie. Uważamy, że taki podarek ucieszy naszą koleżankę.

Sprawdź koc

Perfumy

Perfumy damskie Calvin Klein to świetny wybór na prezent dla koleżanki na odejście z pracy. Są to bardzo renomowane perfumy, które będą na pewno pięknie pachniały. Dużo oczywiście zależy od gustu naszej odbiorczyni, ale jest duża szansa, że spodobają się one naszej koleżance. Ponadto jest to elegancki prezent co sprawi, że sprawdzi się on na okazję jaką jest odejście z pracy.

Jest to dosyć drogi produkt, ale na pewno warty swojej ceny i idealny na wcześniej wspomnianą okazję.

Sprawdź perfumy

Zegarek sportowy

Świetną opcją na bardziej ekskluzywny prezent dla koleżanki z pracy jest zegarek sportowy. Jest to pięknie wykonany czasomierz, który sprawdzi się zarówno na co dzień jak i podczas wysiłku. Jeśli wiesz, że odbiorczyni lubi uprawiać sport to jest to tym bardziej świetny wybór.

Jedyną zaletą dla niektórych może być cena, gdyż jest to najdroższa propozycja z tej listy. Ze względu na świetną jakość wykonania i styl trzeba za niego sporo zapłacić, ale na pewno taki prezent bardzo ucieszy naszą koleżankę.

Sprawdź zegarek sportowy

Pendrive

Świetnym pomysłem na praktyczny prezent dla koleżanki z pracy jest pendrive. Proponowany przez nas jest firmy Samsung, która produkuje naprawdę dobrej jakości dyski w tym również te przenośne jak pendrive. Nasz odbiorczyni będzie mogła szybko przenosić duże ilości danych z komputera na komputer co może być przydatne podczas pracy.

Ze względu na wysoką jakość wykonania nie jest to najtańszy możliwy pendrive, ale jest to na pewno urządzenie za rozsądną cenę za proponowaną jakość.

Sprawdź pendrive

Powerbank

Już ostatnią propozycją na prezent dla koleżanki z pracy jest powerbank. Jest to kolejne bardzo przydatne urządzenie na przykład podczas pracy. Jeśli nasza odbiorczyni nie ma dostępu do gniazdka będzie mogła ładować je bez niego. Ponadto będzie mogła ładować więcej niż jedno urządzenie co może okazać się bardzo przydatne.

Cena tego produktu jest nieco wyższa niż poprzedniego, ale na pewno jest to coś wartego polecenia. Na pewno nasza odbiorczyni odczuje komfort z korzystania z tego powerbanka.

Sprawdź powerbank

To już wszystkie propozycje na prezent dla koleżanki z pracy. Mamy nadziej że przypadły wam do gustu. Życzymy udanych zakupów lub udanych dalszych poszukiwań!

Spis Treści