cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla kolegi z pracy? Na pożegnanie i nie tylko!

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla kolegi z pracy to jesteś we właściwym miejscu.

Przygotowaliśmy dla ciebie praktyczną listę naszym zdaniem najlepszych propozycji na taki podarunek. Produkty pochodzą z różnych kategorii oraz półek cenowych, po to aby każdy mógł wybrać coś dobranego dla swojego budżetu oraz okazji.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent na pożegnanie kolegi z pracy / odejście,
  • prezent świąteczny dla kolegi z pracy,
  • prezent mikołajkowy dla kolegi z pracy,
  • śmieszny prezent dla kolegi z pracy.
  • i wiele więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Jaki prezent dla kolegi z pracy? Czym kierować się przy wyborze?

Robimy wszystko aby nasze poradniki był dla ciebie przydatne, dlatego też przygotowaliśmy dla ciebie garść uniwersalnych porad, na temat tego czym kierowaliśmy się przy wyborze naszych propozycji. Jeżeli żaden z polecanych przez nas produktów Cię nie przekona to przynajmniej przydatnym dla ciebie może być nasz tok myślenia.

Produkty symbolicznie związane z pracą

Propozycje symboliczne, dosyć często występują na naszych listach.
Są one zazwyczaj praktyczne, oraz powiązane z daną osoba lub okazją. W tym przypadku nasze kubki, koszulki, kufle itp w oczywisty sposób nawiązują do pracy. Oprócz uczucia że dobraliśmy prezent idealnie do danej osoby lub okazji, człowiek obdarowany takim prezentem będzie na codzie korzystać z naszego podarunku. Jest to znakomite połączenie.

Produkty związane z relaksem

Wszyscy wiemy jak męcząca i stresująca może być czasem praca. Dlatego też ciekawym pomysłem będzie produkt, który kojarzy się oraz bezpośrednio przyczynia się do relaksu. Mogą to być akcesoria związane z alkohole, wystrojem, kawą, herbatą itp. Dzięki takiemu podarunkowi za każdym razem kiedy nasz kolega z pracy będzie miał chwile relaksu, przypomni sobie o naszym miłym geście.

Uniwersalne prezenty

Czasami warto postawić na jakiś uniwersalny podarunek. Mozę to być przydatna rzecz do domu/mieszkania lub coś związanego z technologią. I takie propozycje także znalazły się na naszej liście.

Zapraszamy do jej sprawdzenia!

Kubek byle do 16

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla kolegi z pracy jest kubek z napisem “Byle do 16:00”. Ze względu na to, że większość prac w biurze trwa od 8 do 16 jest to bardzo trafny napis. Wielu pracownikom ta godzina kojarzy się z upragnionym końcem pracy. Na pewno nasz odbiorca będzie śmiał się z takiego podarku.

Cena tego produktu jest dosyć niska. Z tego względu będzie to zarówno świetny prezent dla kogoś kto ma bardziej ograniczony budżet jak i jako dodatek do innej propozycji z naszej listy.

Sprawdź kubek byle do 16

Kufel

Świetną propozycją dla każdego kolegi z pracy jest kufel do piwa. Praktycznie każdy mężczyzna lubi napić się raz na jakiś czas piwa. Z tego właśnie powodu uważamy, że proponowany przez nas kufel z śmiesznym napisem świetnie sprawdzi się jako prezent dla kolegi z pracy na urodziny. Na pewno będzie on bardzo zadowolony z takiego podarku.

Propozycja ta podobnie jak poprzednia sprawdzi się zarówno jako budżetowy prezent jak i dodatek do innej propozycji z naszej listy. Bez względu na to w jakiej formie zostanie wręczony ten kufel na pewno ucieszy on naszego odbiorcę.

Sprawdź kufel

Koszulka szef wszystkich szefów

Kolejną propozycją na prezent dla kolegi jest koszulka z napisem “Szef wszystkich szefów”. Jest to dosyć humorystyczny napis, który na pewno zapadnie w pamięć naszemu odbiorcy. Może sprawdzić się ona jako prezent na pożegnanie kolegi z pracy. Na pewno nie zapomni on od kogo dostał taki t-shirt.

Ze względu na naprawdę dobre wykonanie nie jest to bardzo tania koszulka, ale również niespecjalnie droga. Na pewno świetnie sprawdzi się na prezent dla naszego kolegi. Będzie mógł on ją nosić z dumą.

Sprawdź koszulkę szef wszystkich szefów

Koszulka dla kolegi kawosza

Kolejna koszulka również świetnie sprawdzi się na prezent dla kolegi z pracy na pożegnanie. Jeżeli codziennie pił on w pracy kawę to na pewno bardzo zadowoli go napis umieszczony na tym t-shircie. Będzie on ją z chęcią zakładał do pracy. Jest bardzo duża szansa, że sprawdzi się ona jako podarek ze względu na dużą popularność napoju jakim jest kawa.

Cena tego produktu jest identyczna jak poprzedniego. Warto dobrze rozważyć, który napis bardziej pasuje do naszego odbiorcy. Oba powinny sprawić u niego uśmiech, ale zawsze warto wybrać bardziej trafiony podarek.

Sprawdź koszulkę dla kolegi kawosza

Śmieszna koszulka

Ostatnia koszulka, którą proponujemy może świetnie sprawdzić się jako śmieszny prezent dla kolegi z pracy. Wynika to z humorystycznego napisu, który znajduje się na niej. Na pewno rozbawi on naszego odbiorcę. Będzie mógł on z dumą nosić ten nadruk wiedząc jaki rodzaj pracy jest dla niego najlepszy.

Spośród wszystkich przedstawionych przez nas koszulek ta jest najtańsza. Mimo tego jej cena jest bardzo podobna do poprzednich. Warto zaznaczyć również, że wcale nie wpływa to na jakość i dalej jest naprawdę wysoka.

Sprawdź śmieszną koszulkę

Czapka szef szefów

Czapka może być kolejną świetną propozycją na prezent dla kolegi z pracy na odejście. Na pewno będzie ona dla niego bardzo miłym gestem, który doceni. Ma ona na sobie również humorystyczny napis, który już wcześniej prezentowaliśmy tylko, że na czapce zamiast koszulce. Czapka może okazać się bardziej uniwersalna dla naszego odbiorcy.

Ze względu na dosyć niską cenę uważamy, że świetnym pomysłem będzie wręczenie naszemu odbiorcy tej czapki oraz jednej z wcześniej proponowanych koszulek.

Sprawdź czapkę szef szefów

Komplet łyżeczek do herbaty

Bardzo eleganckim podarkiem dla kolegi z pracy może być komplet łyżeczek do herbaty. Może to być świetna propozycja na prezent na święta dla kolegi z pracy. Będzie on na pewno bardzo zadowolony z takiego podarku. Jeżeli wiemy, że uwielbia on pić herbatę to ten prezent na pewno dużo zyska w oczach naszego odbiorcy.

Cena tak eleganckiego zestawu jest nieco wyższa niż naszych poprzednich propozycji, ale uważamy, że nadal jest ona naprawdę rozsądna. Na pewno warto przemyśleć zakup takiego podarku, bo może on bardzo spodobać się naszemu odbiorcy.

Sprawdź komplet łyżeczek do herbaty

Dzbanek

Dzbanek to kolejny świetny wybór na prezent świąteczny dla kolegi z pracy. Jest to bardzo eleganckie naczynie, które wbrew pozorom nie każdym ma w domu. Dzięki temu prezentowi nasz odbiorca będzie mógł trzymać wodę w domu w naprawdę eleganckim naczyniu, które zrobi wrażenie na każdym jego gościu.

Ze względu na wcześniej wspomniany wygląd oraz wysoką jakość jest to już dosyć droga propozycja. Uważamy mimo wszystko, że warto wydać nieco więcej pieniędzy, żeby ucieszyć naszego odbiorcę.

Sprawdź dzbanek

Karafka do whisky

Karafka na whisky to świetny pomysł na prezent dla kolegi z pracy. Jeżeli wiemy, że lubi on ten rodzaj alkoholu to na pewno bardzo ucieszy go to eleganckie naczynie. Świetnie sprawdzi się ono w kuchni, jadalni czy nawet salonie naszego odbiorcy.

Karafki nie należą do najtańszych prezentów, ale są na pewno bardzo dobrym wyborem. Jeżeli możemy nieco więcej zainwestować w podarek dla naszego kolegi z pracy to uważamy, że to naczynie jest tego warte.

Sprawdź karafkę do whisky

Karafka i szklanki do whisky

Ulepszoną propozycją poprzedniej propozycji jest karafka na whisky z sześcioma szklankami na ten trunek w komplecie. Jest to kolejny bardzo elegancki prezent dla naszego kolegi z pracy. Jeżeli lubi on ten rodzaj alkoholu to na pewno bardzo ucieszy go ten podarek.

Ze względu na dodatkowe szklanki jest to droższa wersja naszej poprzedniej propozycji. Jeśli naprawdę chcemy docenić to jaki jest dla nas nasz współpracownik to uważamy, że warto zakupić ten komplet.

Sprawdź karafkę i szklanki do whisky

Kostki do whisky

Kostki do whisky mogą być świetną propozycją na prezent mikołajkowy dla kolegi z pracy. Będzie mógł on dzięki nim schłodzić różne napoje w tym trunek jakim jest whisky. Ich dużą zaletą jest to, że można ich użyć wiele razy oraz nie rozwadniają one napoju, który chłodzą.

Kolejną dużą może być to, że są one naprawdę tanie, więc sprawdzą się one zarówno jako drobny podarek jak i dodatek na przykład do jakiegoś whisky czy karafki. Na pewno świetnie się skomponują z innym tego typu podarkiem.

Sprawdź kostki do whisky

Tacka Jack Daniels

Już ostatnią propozycją związaną z whisky, która sprawdzi się na prezent dla kolegi z pracy jest tacka z logotypem Jack Daniels. Jest to bardzo wysokiej jakości taca, która świetnie sprawdzi się do podawania trunku jakim jest whisky. Na pewno stworzy ona z tym rodzajem alkoholu świetny duet.

Ze względu na wcześniej wspomnianą jakość jest to dosyć droga taca. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na cenę jest logo Jack Daniels. Mimo wszystko uważamy, że warto zapłacić nieco więcej, żeby ucieszyć naszego odbiorcę.

Sprawdź tackę Jack Daniels

Stojak na wino

Ostatnią propozycją związaną z alkoholem, która sprawdzi się na prezent dla kolegi z pracy jest stojak na wino. Jest to bardzo elegancki mebel, który przyda się każdemu smakoszowi trunku jakim jest wino. Nasz odbiorca będzie mógł na nim trzymać swoje ulubione butelki.

Mimo niesamowitego i niepowtarzalnego wyglądu nie jest to bardzo droga propozycja. Uważamy, że jej cena jest bardzo rozsądna, a sama propozycja warta polecenia.

Sprawdź stojak na wino

Zestaw noży

Zestaw pięciu noży to świetna propozycja na prezent dla kolegi z pracy, który lubi gotować. Będzie miał on naprawdę ładny komplet noży, które będą mu służyły naprawdę długo. W proponowanym przez nas komplecie znajdziemy również bardzo dobrze wykonany drewniany bloczek, który będzie świetnie się prezentował w kuchni naszego odbiorcy.

Ze względu na naprawdę wysoką jakość wykonania tego zestawu jest on dosyć drogi, ale warto przemyśleć czy nie chcemy wydać nieco więcej, żeby sprawić dużą radość naszemu odbiorcy.

Sprawdź zestaw noży

Kosz prezentowy

Dosyć szablonową, ale świetną propozycją na prezent dla kolegi z pracy jest kosz prezentowy. Ma on w sobie wiele elementów takich jak miody czy konfitury. Jest to bardzo elastyczna propozycja, która sprawdzi się praktycznie zawsze.

Ze względu na wcześniej wspomnianą ilość produktów zawartych w tym koszu jest on dosyć drogi. Mimo wszystko uważamy, że warto wydać nieco więcej, żeby mieć tak świetnie skompletowany prezent.

Sprawdź kosz prezentowy

Smartwatch Xiaomi

Ostatnią propozycją na prezent dla kolegi z pracy jest smartwatch firmy Xiaomi. Proponowany przez nas model numer 6 jest na moment pisania najnowszy. Na pewno ucieszy on naszego odbiorcę ze względu chociażby na ilość funkcji czy sam wygląd. Nasz odbiorca na pewno będzie nosił go z chęcią wszędzie gdzie będzie szedł.

Mimo ilości funkcji jakie oferuje nam ten zegarek jest on dosyć tani na tle innych tego typu urządzeń. Uważamy, że to świetny zakup, który ucieszy każdego kto lubi korzystać z różnych nowoczesnych gadżetów.

Sprawdź smartwatch Xiaomi

To już wszystkie propozycje na prezent dla kolegi z pracy. Mamy nadzieję ze sprawdzisz którąś z nich. Dziękujemy za przeczytanie naszych artykułów i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści