cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 18 urodziny dla kolegi? śmieszne, praktyczne i nie tylko!

Jeżeli zastanawiasz się jaki fajny prezent na 18 kolegi wybrać, to nie opuszczaj tej strony. Przygotowaliśmy dla ciebie ciekaw propozycje, dzięki którym dobór podarunku stanie się o wiele prostszy. Znajdziesz zarówno drogie propozycje, na które możesz złożyć się w kilka osób, jak i tańsze produkty. Jedne są praktyczne, inne symboliczne.

Jeżeli żadna pozycja z listy nie przypadnie Ci do gustu to liczymy na to ze przynajmniej stanie się ona dla ciebie inspiracją w dalszych poszukiwaniach.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • fajny prezent na 18 dla kolegi,
  • śmieszny prezent na 18 dla kolegi,
  • pomysł na prezent 18 dla kolegi
  • i wiecej!

Zachęcamy tez do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Pudełko na prezent

Świetnym wyborem na prezent na 18 dla kolegi jest pudełko na prezent. Można do niego wrzucić różne mniejsze podarki. Jednym z popularniejszych jest mała buteleczka alkoholu.

Propozycja ta jest nieco humorystyczna, ale w przypadku 18 kolegi jest to bardzo dobry wybór. Samo pudełko nie jest drogie, z resztą tak samo jak dodatki, które można do niego wrzucić. Proponujemy, żeby to były takie produkty jak wcześniej wymieniona mała butelka alkoholu, słodycze czy tabletki na ból głowy związany z piciem alkoholu.

Sprawdź pudełko na prezent

Pudełko niezbędnik 18 latka

Kolejną propozycją na prezent dla kolegi na 18 jest również pudełko, lecz jest ono nieco inaczej wykonane. Pierwszą widoczną zmianą jest kolor pudełka, który może niektórym bardziej się podobać. Kolejną są przegródki, które są we wnętrzu opakowania. Może to nam znacząco ułatwić ładne zapakowanie prezentu.

Ten produkt jest minimalnie droższy od poprzedniego. Uważamy jednak, że warto się zastanowić nad tą dopłatą jeżeli wiemy, że bardziej spodoba się on naszemu odbiorcy. Bez względu na wybrane opakowanie, nasz kolega na pewno się ucieszy z takiego prezentu.

Sprawdź pudełko niezbędnik 18 latka

Strona w gazecie

Bardzo nietypowy wybór na prezent na 18 urodziny dla kolegi jest strona w gazecie. Oczywiście nie jest to strona w prawdziwej gazecie, ale cały plakat jest zrobiony w takim właśnie stylu. Będziemy mogli umieścić na niej różne napisy, które będą pasowały do naszego odbiorcy. Na pewno jest to niepowtarzalny podarek.

Mimo tego jak sentymentalny może okazać się ten prezent dla naszego kolegi to nie jest on drogi. Uważamy, że to świetny dodatek do całego podarku. Nasz odbiorca będzie mógł powiesić sobie taki plakat na ścianie czy tablicy korkowej.

Sprawdź stronę w gazecie

Karafka na whisky

Nieco bardziej elegancki pomysł na prezent 18 dla kolegi jest karafka na whisky. Whisky to trunek, który jest bardzo popularny wśród mężczyzn. Wielu z nich lubi jej właśnie wyrafinowany smak. Dzięki temu prezentowi nasz odbiorca będzie mógł trzymać swój ulubiony trunek w świetnie prezentującym się naczyniu.

Ze względu na wcześniej wspomniany świetny styl jest to droższa propozycja. Uważamy jednak, że warto zainwestować nieco większą sumę w prezent z tak dużej okazji.

Sprawdź karafkę na whisky

Skrzynia z alkoholem

Skrzynia z alkoholem to świetna alternatywa dla poprzedniej propozycji na prezent dla kolegi na 18 urodziny. W tym produkcie znajdziemy karafkę na whisky z dedykowanym napisem, który możemy wybrać oraz sześć kieliszków. Jest to naprawdę ciekawy zestaw nad którym warto się zastanowić.

Dużym zaskoczeniem może być fakt, że ta propozycja jest znacznie tańsza od poprzedniej. Wynika to z nieco innego, może mniej eleganckiego wykonania karafki. Uważamy jednak że jest to ciągle bardzo ładny podarek.

Sprawdź skrzynię z alkoholem

Dozownik do piwa

Dozownik do piwa to śmieszny prezent na 18 dla kolegi, ale również może okazać się naprawdę przydatny. Jeżeli nasz odbiorca lubi piwo to na pewno chętnie przygarnie ten niezwykle stylowy dozownik do piwa. Będzie mógł on go napełnić i wygodnie nalewać do swojego ulubionego kufla.

Cena tego produktu jest według nas naprawdę dobrze dopasowana do jakości czy stylu. Jest to niezbyt droga propozycja, którą warto przemyśleć. Nasz odbiorca może naprawdę ucieszyć się z takiego podarku.

Sprawdź dozownik do piwa

Kufle na piwo

Świetną propozycją związaną z poprzednim produktem jest kufel na piwo. Jest to bardzo uniwersalny prezent, gdyż wielu mężczyzn lubi ten złocisty trunek. Prezent ten będzie świetnie zgrywał się z wcześniej wspomnianym dozownikiem do piwa. Nasz odbiorca będzie mógł nalać swój ulubiony rodzaj piwa do dozownika, a potem nalać do ładnego kufla.

Prezentowana przez nas propozycja zawiera w sobie dwa kufle, które zostały wykonane ze szkła nietłukącego. Z tego względu nie jest to najtańszy podarek. Uważamy jednak że warto przemyśleć zakup tej propozycji, gdyż może okazać się ona naprawdę świetna.

Sprawdź kufel na piwo

Klawiatura

Dobrej jakości klawiatura to fajny prezent na 18 dla kolegi. Jeżeli ma on starą lub średniej jakości klawiaturę to na pewno bardzo ucieszy się z tego produktu. Jest on naprawdę wysokiej jakości co da duży komfort naszemu koledze podczas grania w ulubione gry czy pisania tekstów na komputerze.

Ze względu na wcześniej wspomnianą wysoką jakość jest to dosyć droga propozycja. Uważamy jednak, że 18 to tak niesamowita okazja, że warto przemyśleć wydanie nieco większej kwoty.

Sprawdź klawiaturę

Smartwatch

Jeżeli ciągle nie wiesz jaki prezent dla kolegi na 18 wybrać to bardzo dobrą propozycją może okazać się smartwatch Xiaomi. Proponowany przez nas model to Mi Band 6, który oferuje naprawdę wiele funkcji. Przyda się on każdemu, ale jeśli wiesz, że kolega lubi uprawiać sport to będzie miał on z niego jeszcze więcej pożytku. Posiada on naprawdę wiele funkcji, które dadzą mu wiele informacji podczas wysiłku takich jak tętno czy spalone kalorie.

Mimo tak wielu funkcji nie jest to wcale bardzo droga propozycja. Porównując inne smartwatche jest to jedna z tańszych propozycji, mimo tego jest on naprawdę wysokiej jakości.

Sprawdź smartwatch

Zegarek z skórzanym paskiem

Jeżeli nasz kolega preferuje bardziej tradycyjne zegarki to świetnym wyborem będzie właśnie ta propozycja. Jest to zegarek marki Maserati, który posiada skórzany pasek. Jest on naprawdę elegancko wykonany przez co jesteśmy przekonani, że spodoba się on naszemu odbiorcy.

Ze względu na znaną markę oraz niezwykłe wykonanie jest to naprawdę droga propozycja w porównaniu do reszty. Uważamy jednak, że jest ona warta rozważenia. Jeżeli chcesz rozbić ten koszt to zawsze możesz znaleźć kogoś kto będzie chciał się na niego złożyć z Tobą.

Sprawdź zegarek z skórzanym paskiem

Zegarek

Jeżeli wiesz, że kolega, który obchodzi 18 urodziny nie lubi zegarków ze skórzanymi paskami to ten produkt będzie świetną alternatywą. Jest to produkt firmy Emporio Armani, który został wykonany głównie w czarnych barwach, ale są w nim również złotawe zdobienia co wygląda niesamowicie.

Tak samo jak poprzednia propozycja jest to dosyć kosztowny prezent. Wynika to ponownie z wysokiej jakości i niesamowitego stylu. Uważamy jednak, że ponownie warto przemyśleć taką propozycję na prezent na 18 urodziny kolegi.

Sprawdź zegarek

Figurka jaszczurki

Jeżeli nasz odbiorca lubi różne ozdoby to na pewno bardzo spodoba mu się pozłacana figurka jaszczurki. Prezentuje się ona naprawdę niesamowicie ze względu na bardzo szczegółowe wykonanie. Na pewno będzie ona świetnie wyglądała w pokoju naszego odbiorcy.

Ze względu na wcześniej wspomniany niesamowity wygląd jest to dosyć droga propozycja. Jest jednak ona jak najbardziej warta swojej ceny. Na pewno ten podarek ucieszy naszego odbiorcę.

Sprawdź figurkę jaszczurki

Figurka samochodu

Jeżeli nasz odbiorca tak samo jak w poprzednim wypadku lubi różne ozdoby, a do tego jest fanem motoryzacji to na pewno ucieszy go figurka starego samochodu. Jest ona cała srebrna co wygląda według nas naprawdę dobrze. Stylizowana ona była Mercedesem co na pewno zobaczy nasz odbiorca jeśli interesują go auta.

Cena tego produktu jest podobna do poprzedniego. Z tego względu warto zastanowić się nad tym, która figurka bardziej spodoba się naszemu odbiorcy. Wydamy taką samą kwotę, a możemy bardziej zadowolić odbiorcę.

Sprawdź figurkę samochodu

Blok noży

Jeśli wiesz, że kolega, który obchodzi 18 urodziny lubi gotować to na pewno bardzo przydatnym dla niego prezentem będzie zestaw wysokiej jakości noży. Z nożami mamy również blok na nie dzięki czemu nasz odbiorca będzie mógł postawić je w kuchni nie ryzykując, że ktoś się przypadkiem zatnie mimo tego, że ich nie używał.

Ze względu na wcześniej wspomnianą wysoką jakość, która jest bardzo ważna podczas gotowania nie jest to najtańsza propozycja. Uważamy jednak, że jest ona warta swojej ceny.

Sprawdź blok noży

Koszulka z własnym nadrukiem

Ciekawą propozycją, która może być również humorystyczna jest koszulka z własnym nadrukiem. Możemy tam dać jakiś sentymentalny napis czy śmieszny obrazek. Dzięki temu nasz kolega będzie miał naprawdę fajną pamiątkę.

Cena takiego podarku jest naprawdę niska. Z tego względu świetnie nada się on na dodatek do innych prezentów. Nasz odbiorca będzie miał drobny dodatek, który na pewno również go ucieszy.

Sprawdź koszulkę z własnym nadrukiem

Koszulka bezcenny

Ciekawym podarkiem na 18 urodziny kolegi może okazać się proponowana przez nas koszulka. Posiada ona napis “bezcenny” co może świetnie pasować do odbiorcy. Do tego jest również nadruk z kodem kreskowym co jest naszym zdaniem ciekawą grą słowną. Na pewno nasz odbiorca doceni taki nadruk.

Cena tej koszulki jest wyższa od poprzedniej. Wynika to z gotowego nadruku, który jest naprawdę dobrze zrobiony. Do tego nie jest to najprostsza biała koszulka, lecz czarna co również wpływa na cenę produktu.

Sprawdź koszulkę bezcenny

Koszulka CK

Naprawdę świetną koszulką, którą możemy podarować z okazji 18 urodzin kolegi jest koszulka CK. Jest to nawiązanie do znanej marki odzieżowej, lecz pod spodem mamy napis, który może bardzo pasować do naszego odbiorcy. Ciężki kac to coś co może spotkać naszego odbiorcę po jego urodzinach.

Cena tej koszulki jest bardzo podobna do naszej poprzedniej propozycji. Z tego względu warto zastanowić się, który napis bardziej będzie pasował do naszego odbiorcy. Bez względu na wybór na pewno będzie on zadowolony z takiego podarku.

Sprawdź koszulkę CK

Kubek z własnym nadrukiem

Propozycją nieco podobną do jednej z poprzednich jest kubek z własnym nadrukiem. Może to być naprawdę dobry prezent na 18 kolegi. Możemy na nim umieścić coś ważnego dla naszego odbiorcy. Na pewno będzie mu się lepiej piło kawę czy herbatę z właśnie takiego naczynia.

Jest to jedna z tańszych propozycji. Z tego względu może to być świetny dodatek do innego produktu z naszej listy. Na pewno taki mały upominek ucieszy naszego odbiorcę.

Sprawdź kubek z własnym nadrukiem

Kubek termiczny

Jeżeli ciągle nie wiesz jaki prezent na 18 dla kolegi wybrać to bardzo ciekawą propozycją może być kubek termiczny. Jest to specjalny rodzaj naczynia, który znacznie lepiej utrzymuje temperaturę naszego napoju. Jeżeli wiesz, że nasz odbiorca lubi pić ciepłą kawę czy herbatę to na pewno ucieszy go taki podarek.

Cena tego produktu jest dosyć niska. Z tego względu może to być tańsza opcja na prezent lub dodatek do innego produktu z naszej listy. Na pewno ucieszy on naszego kolegę.

Sprawdź kubek termiczny

Kubek termiczny z nadrukiem

Ostatnią propozycją na naszej liście prezentów na 18 kolegi jest nieco inny kubek termiczny niż proponowany przez nas poprzednio. Ma on na sobie napisy czego nie miał poprzedni. Jest to kwestia gustu czy bardziej podoba nam się proste naczynie czy przyozdobione.

Ze względu na wcześniej wspomniane zdobienia jest to minimalnie droższa propozycja od poprzedniej. Uważamy jednak, że warto wydać trochę więcej, aby bardziej uszczęśliwić naszego odbiorcę.

Sprawdź kubek termiczny z nadrukiem

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 18 urodziny kolegi. Mam nadzieję, że nasz poradnik był dla Ciebie wartościowy. Życzymy udanych zakupów!

Spis Treści