cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla kierowcy tira/ciężarówki? Czapka, kubek, termos i więcej!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla kierowcy tira/ciężarówki wybrać, to nasz artykuł spełni twoje oczekiwania.

Przygotowaliśmy dla ciebie listę propozycji, które sprawdzą się jako podarunki dla kierowcy tira lub ciężarówki. Jedne produkty są tanie, inne droższe. Dodatkowo pochodzą one z różnych kategorii. Wszystko po to abyś był w stanie znaleźć coś niezależnie od okazji (małej lub dużej). Mamy nadzieję że uznasz którąś z naszych propozycji za wartościową :).

Zachęcamy także do sprawdzeni naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do artykułu!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Pomysł na prezent dla tirowca – czym się kierować przy poszukiwaniach?

Większość naszych propozycji ma jedno główne zadanie. Jak najbardziej ułatwić i uprzyjemnić wielogodzinną podróż tirem lub ciężarówką. Staraliśmy się także aby mimo nastawienia na praktyczność, dany produkt miał w sobie pewną „prezentową nutkę”.

Takim sposobem osoba obdarowana będzie często przypominać sobie o naszym miłym geście, a sam prezent nie skończy zakurzony w szufladzie.

Zapraszamy do przejżenia naszej listy!

Koszulka dla kierowcy tira

Pierwszą propozycją na prezent dla kierowcy tira jest dedykowana koszulka. Jest to dosyć standardowy, ale mimo to dobry pomysł na podarek dla naszego odbiorcy. Będzie mógł on z dumą ją zabierać do swojej pracy. Na pewno nie będzie się on wstydził jej nosić podczas trasy.

Dużą zaletą takiego podarku jest jego niewygórowana cena oraz wysoka jakość. Jest to naprawdę stylowo wykonany t-shirt za który wcale nie zapłacimy dużo. Na pewno bardzo spodoba się on naszemu odbiorcy.

Sprawdź koszulkę dla kierowcy tira

Czapka z daszkiem

Czapka z daszkiem to świetny wybór na prezent dla każdego mężczyzny dlatego też sprawdzi się ona świetnie jako prezent dla tirowca. Jest to bardzo stylowa czapka wykonana przez znaną markę ubraniową jaką jest Lacoste. Na pewno nasz odbiorca będzie nosił ją z dumą. Ponadto jest ona bardzo przydatna na trasie w słoneczne dni. Dzięki niej nasz odbiorca nie będzie miała problem z rażącym słońcem.

Cena tego podarku jest dosyć wysoka, ale wynika to ze znanej marki oraz wysokiej jakości. Kupując ten produkt możemy być przekonani, że będzie on naprawdę długo służył naszemu odbiorcy.

Sprawdź czapkę z daszkiem

Herbata Yerba Mate

Yerba Mate to nieoczywisty, a jednak świetny prezent dla kierowcy ciężarówki. Jest to rodzaj herbaty, która ma więcej substancji pobudzających niż zwykła herbata, dzięki czemu będzie mogła pobudzać naszego odbiorcę podczas trasy. Będzie mógł on ją robić sobie każdego poranka i cieszyć się jej niezwykłym smakiem.

Produkt ten jest naprawdę tani przez co sprawdzi się zarówno jako budżetowy podarek jak i jako dodatek do innej propozycji z naszej listy. Bez względu na to w jakiej formie podarujemy ją naszemu odbiorcy na pewno ucieszy się on z niej.

Sprawdź herbatę Yerba Mate

Kubek termiczny

Kubek termiczny to świetny pomysł na praktyczny prezent dla kierowcy tira. Ta propozycja będzie mogła służyć naszemu odbiorcy podczas trasy. Będzie mógł on nalać sobie do niego na przykład wcześniej wspomnianą Yerba Mate dzięki czemu będzie ona ciepła na naprawdę długo co jest dużą zaletą tego typu napoi.

Propozycja ta nie należy do najdroższych. Jej cena jest naprawdę optymalna. Uważamy, że jest to świetny wybór na który po prostu warto się skusić. Nasz odbiorca na pewno bardzo ucieszy się z takiego prezentu.

Sprawdź kubek termiczny

Termos

Świetnym wyborem na pomysł na prezent dla tirowca jest termos. Jest to propozycja nieco podobna do poprzedniej. Nasz odbiorca będzie mógł w nim również trzymać napój, aby był on ciągle ciepły co jest ważne podczas trasy. Dzięki temu będzie mógł na każdej przerwie w chwilę napić się na przykład ciepłej kawy, herbaty czy Yerba Mate.

Termos to kolejna bardzo przystępna propozycja na prezent dla kierowcy tira. Jest to bardzo praktyczny podarek za który nie zapłacimy majątku co może być dla niektórych dużą zaletą.

Sprawdź termos

Torba na laptopa

Torba na laptopa to świetna propozycja jeśli ciągle zastanawiasz się jaki prezent dla kierowcy tira wybrać. Jest to bardzo praktyczna propozycja, która na pewno przyda mu się podczas trasy. Będzie mógł on w nią wrzucić laptopa dzięki czemu będzie on w bezpiecznym miejscu podczas jazdy. Jest to gwarancja na to, że nie uszkodzi się ona nawet podczas mocniejszego hamowania.

Propozycja ta jest nieco droższa, ale ciągle uważamy, że bardzo rozsądna. Jest to bardzo dobry wybór, który serdecznie polecamy.

Sprawdź torbę na laptopa

Powerbank

Kolejny świetny pomysł na prezent dla kierowcy tira to powerbank. Jest to urządzenie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas trasy. Dzięki niemu nasz odbiorca będzie mógł naładować telefon w każdej chwili co jest naprawdę wygodnym rozwiązaniem. Na pewno bardzo ucieszy go takie udogodnienie.

Cena tej propozycji jest już nieco wyższa, ale wynika to z naprawdę dobrego wykonania tego sprzętu. Ponadto ma on dużą pojemność dzięki czemu może naładować telefon nawet pięć razy.

Sprawdź powerbank

Zegarek

Zegarek to świetny wybór na prezent urodzinowy dla kierowcy tira. Będzie mógł on nosić go na swojej ręce zarówno podczas trasy jak i w wolnym czasie. Dzięki niemu będzie mógł w każdej chwili sprawdzić która jest godzina co jest bardzo wygodne szczególnie, gdy nasz odbiorca nie lubi sprawdzać jej na telefonie.

Cena tego podarku jest wysoka, ale uważamy, że jeżeli ktoś chce naprawdę ucieszyć odbiorcę to jest to świetny wybór. Na pewno z chęcią będzie on go nosił.

Sprawdź zegarek

Głośnik bezprzewodowy

Jeśli nie wiesz co na prezent dla kierowcy tira to ciekawym, a zarazem praktycznym rozwiązaniem jest głośnik bezprzewodowy. Jest on przydatny dla kogoś kto lubi słuchać muzyki podczas jazdy, a nie ma do tego odpowiedniego radia. Ponadto po pracy będzie mógł on korzystać z niego na przykład do wygodnego oglądania filmów na laptopie.

Przez to jak dobrze wykonany jest ten głośnik nie należy on do najtańszych. Mimo tego uważamy, że warto na niego wydać tę kwotę. Warto pamiętać o tym, że został on wykonany przez znaną markę JBL.

Sprawdź głośnik bezprzewodowy

Karafka na whisky

Kolejna propozycja to świetny wybór na prezent na urodziny dla kierowcy tira. Jest to karafka na whisky, która przyda się naszemu odbiorcy, gdy wróci do rodzinnego domu z trasy. Będzie mógł on trzymać w tym eleganckim naczyniu swój ulubiony trunek, którego na pewno chętnie napije się raz na jakiś czas.

Cena tej propozycji jest dosyć wysoka, ale uważamy, że warto jest wydać nieco więcej z okazji urodzin naszego odbiorcy. Na pewno ucieszy się on z takiego podarku.

Sprawdź karafkę na whisky

Deska do krojenia

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla kierowcy ciężarówki wybrać to bardzo ciekawą propozycją jest deska do krojenia. Jest to podarek, który sprawdzi się zarówno w domu naszego odbiorcy jak i podczas trasy. Jeżeli wiesz, że lubi on gotować nawet w ciężarówce to na pewno przyda mu się na podróż drewniana deska do krojenia.

Produkt ten jest dosyć tani co sprawia, że jest on świetnym rozwiązaniem w przypadku bardziej budżetowego prezentu.

Sprawdź deskę do krojenia

Przyprawnik

Przyprawnik to ciekawy wybór na prezent dla męża kierowcy tira. Będzie mógł on go używać zarówno w domu jak i w trasie. Na drogę może on wyciągać pojedyncze flakony, aby móc ze sobą zabrać na przykład sól, pieprz czy inną przyprawę, którą lubi. Na pewno będzie on chętniej je brał w tak ładnie wykonanych naczyniach.

Przez to jak dobrze wykonany został ten przyprawnik jest on dosyć drogi. Mimo to uważamy, że warto w niego nieco zainwestować. Na pewno spodoba się on naszemu odbiorcy.

Sprawdź przyprawnik

Pojemniki na żywność

Bardzo praktyczną propozycją na prezent dla kierowcy tira jest pojemnik na żywność. Jest to bardzo przydatne oraz nieduże naczynie, które świetnie sprawdzi się podczas trasy. Na pewno nasz odbiorca będzie z chęcią brał w nim wcześniej przygotowane jedzenie, które podczas drogi smakuje jeszcze lepiej niż zwykle.

Cena tej propozycji jest naprawdę nieduża. Z tego powodu proponujemy wzięcie kilku pojemników lub użycie ich jako dodatek do innego podarku z naszej listy. Bez względu na formę wręczenia tego prezentu na pewno spodoba się on naszemu odbiorcy.

Sprawdź pojemnik na żywność

Pojemniki na kawę, herbatę

Kolejną propozycją na prezent dla kierowcy tira są pojemniki na kawę, herbatę czy cukier. Są one nieduże, ale bardzo ładne oraz praktyczne. Na pewno przydadzą się one naszemu odbiorcy podczas trasy. Będzie mógł on bez problemu przygotować sobie na przykład herbatę, która naprawdę dobrze smakuje podczas drogi.

Cena tej propozycji jest dosyć spora, ale przy tym niewygórowana. Uważamy, że jest to naprawdę dobry wybór, który jest warty swojej ceny.

Sprawdź pojemnik na kawę, herbatę

To już wszystkie propozycje na prezent dla kierowcy tira, ciężarówki na dziś. Mamy nadzieję że nasze propozycje uznałeś za wartościowe. Dziękujemy za przeczytanie artykułu i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści