cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla kierowcy autobusu? [Trafione podarunki]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla kierowcy autobusu wybrać.

Przygotowaliśmy propozycję, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko przez różnorodność, o którą staraliśmy się zadbać podczas doboru naszych ofert. Zachęcamy do sprawdzenia poniższego poradnika!

Zapraszamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla kierowcy autobusu – breloczek 3 propozycje

Naszymi pierwszymi propozycjami na prezent dla kierowcy autobusu są trzy breloczki. Każdy z nich nawiązuje do tematyki motoryzacji. Przedstawiają one angielski autobus, hipisowski van lub czarnego Jeepa.

Sam zadecyduj, która z opcji sprawdzi się najlepiej! Naszym faworytem jest ostatnia opcja czarnego Jeepa, ze względu na niezwykle estetyczne wykonanie. Jednak i dwie poprzednie propozycje również spiszą się doskonale!

Sprawdź breloczek angielski autobus

Sprawdź breloczek hipisowski van

Sprawdź breloczek czarny jeep

Samochodowy stojak na butelkę

Kolejnemu upominkiem nawiązującym do tematu motoryzacji, stojak na butelkę, przedstawiający uśmiechniętego mechanika.

Możesz być przekonana, że tak oryginalny element dekoracyjny zostanie wykorzystane i stanie w widocznym miejscu w domu lub mieszkaniu danej osoby!

Sprawdź samochodowy stojak na butelkę

Kubek termiczny – praktyczny prezent dla keirowcy autobusu

Kubek termiczny to niezwykle przydatny akcesorium. Podarunek taki zostanie szczególnie doceniony, kiedy dana osoba wyciągnie sobie cieplutką herbatę w lodowaty listopadowy dzień. Polecana przez nas propozycja przypomina opony samochodu. Jest więc to trafiony upominek, w przypadku opisywanego dziś zawodu!

Sprawdź kubek termiczny opony

Podgrzewający pojemnik na lunch

Kolejnym praktycznym prezentem dla kierowcy autobusu, który sprawdzi się podczas pracy, jest podgrzewany pojemnik na lunch. Ciepły posiłek będzie świetną alternatywą dla zmarzniętej kanapki.

Gadżet w sam raz na okres jesienno-zimowy, co czyni go o znakomitym upominkiem na święta. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź podgrzewający pojemnik na lunch

Prezent „Za kierownicą”

Jeżeli kierowca fascynuje się motoryzacją, to prezent „za kierownicą”, będzie idealnym wyborem. W ofercie poleconego sklepu znajdziesz vouchery na przejażdżki ekskluzywnymi autami, wyścigi na specjalnym torze, lub też off-roady monster truckami lub pojazdami wojskowymi.

Możesz być przekonany, że dany mężczyzna bawić się będzie niczym małe dziecko!

Sprawdź prezent za kierownicą

Voucher na degustacje jedzenia lub alkoholi

Ciekawą nieco spokojniejszą alternatywą, jest voucher na degustację jedzenia lub alkoholi. Większość ofert oprócz korzyści z samego kosztowania różnego rodzaju pyszności, oferuje również kolację śniadanie lub obiady, w niezwykle ciekawym otoczeniu.

Jeżeli zainteresował Cię prezent tego typu, to klikając w poniższy link z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego!

Sprawdź voucher na degustacje jedzenia lub alkoholi

Kubek dla keirowcy autobusu

Dosyć klasycznym rodzajem upominku na naszej liście, jest dedykowany kubek dla kierowcy autobusu. Wszystkie trzy stworzone zostało z myślą o tym zawodzie.

Sam zadecyduj, który z nich sprawdzi się najlepiej. Naszym faworytem jest pierwsza propozycja, ponieważ posiada estetyczny i nieprzekombinowany nadruk, na widok którego danej osobie z pewnością zrobi się miło.

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Autobus na alkohol

Drewniany autobus na wódkę to znakomity element dekoracyjny. Podarować go można wraz z ulubionym trunkiem danej osoby.

Druga opcja jest personalizowana, do dodatkowo zwiększa wartość tego upominku. Niezwykle estetyczny, trafiony i przydatny gadżet.

Sprawdź alkohol na autobus nr 1

Sprawdź alkohol na autobus nr 2

Zestaw prezentowy

Zestaw prezentowy nawiązujący do tematyki motoryzacji, będzie znakomitym pomysłem na prezent dla kierowcy autokaru lub autobusu.

Zawiera on ciekawe akcesoria, takie jak kubek przypominający opony, łyżeczkę klucz oraz długopis. Całość zapakowana jest w prezentowy sposób. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź zestaw prezentowy

Obraz angielski autobus

Jeżeli dana osoba ceni sobie estetyczne akcesoria i ma pewien zmysł do sztuki, to obraz „angielski autobus” z pewnością się jej spodoba. W ciekawy i nieoczywisty sposób nawiązuje on do opisywanego dziś zawodu.

Malunek wykonany jest niezwykle oryginalnym i nietypowym stylu. Graco zachęcamy do jego sprawdzenia, jak i innych znakomitych obrazów w sklepie eplakaty.pl!

Sprawdź obraz angielski autobus

Personalizowana kryształowa statuetka 3d

Jeżeli szukasz podarunku w formie podziękowania lub po prostu ekskluzywnego prezentu dla kierowcy autobusu, to kryształowa statuetka 3D sprawdzi się znakomicie!

powyższy model przedstawia retro auto oraz niezwykle miłe życzenia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby dowolnie dostosować powyższą statuetkę, zdecydować się inną dostępną w sklepie, lub stworzyć własną od zera.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów klikając w link poniżej!

Sprawdź personalizowana kryształowa statuetka 3d

Skórzana papierośnica – elegancki prezent dla kierowcy autobusu

Jeżeli dany mężczyzna pali, to niezwykle trafiony i eleganckim podarunkiem będzie skórzana papierośnica. Ścigając po papierosa do takiego akcesorium, dana osoba poczuje się niczym prawdziwy arystokrata!

Wykonana jest w solidny i niezwykle ekskluzywny sposób. Sprawdzi się szczególnie dobrze podczas różnego rodzaju oficjalnych przyjęć, jednak i na co dzień znajdzie swoje zastosowanie. Upominek, który z pewnością zaskoczy i dostarczy masę satysfakcji podczas używania!

Sprawdź skórzaną papierośnice

Zapalniczka zippo

Naszą ostatnią propozycją jest zapalniczka Zippo. Jest to niezwykle szanowana marka, która słynie z solidności oraz estetyki swoich produktów.

Powyższe akcesorium wykonane jest w dosyć minimalistyczny sposób. Jeżeli dany kierowca lubi taki styl, to z pewnością przypadnie mu ona do gustu!

Sprawdź zapalniczkę Zippo

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla kierowcy autobusu. Mamy nadzieję, że któraś z propozycji zostanie wybranym przez Ciebie podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści