cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla katolika? [Propozycje warte uwagi!]

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla katolika wybrać.

Staraliśmy się wybrać najciekawsze propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji. W ciekawy sposób nawiązują one do religii. Mamy nadzieję, że docenisz przedstawioną przez nas podarunki i znajdziesz odpowiedni upominek!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Złoty naszyjnik z krzyżem – prezent dla katolika

Na początku chcielibyśmy podstawić Ci coś dosyć klasycznego. Chodzi nam o złoty naszyjnik z krzyżem. Zaletą tej biżuterii jest możliwość dowolnej personalizacji zarówno pudełeczka, jak inicjałów znajdującym się na wisiorku. Z tak dopasowanym akcesorium, dana osoba dosyć szybko zbuduje pewną więź.

Więcej szczegółów znajdziesz na podstronie ofertowej!

Sprawdź złoty naszyjnik z krzyżem – prezent dla katolika

Poduszka dla katolika – 2 propozycje

Jeżeli dane katolik nie ma problemu z nieco bardziej humorystycznym podejściem do religii, to powyższe poduszki sprawdzą się znakomicie. Pierwsza z nich jest dosyć motywacyjna. „Can’t” oznacza nie móc, nie potrafić. Natomiast a „can” (otrzymane po przeniesieniu krzyż) oznacza móc potrafić.

Drugi akcesorium dosyć bezpośredni pokazuje miłość do Jezusa. Sam zadecyduj czy podarunki te będą dla danej osoby taktowne.

Sprawdź poduszkę nr 1

Sprawdź poduszkę nr 2

Ikona religijna „Anioł Stróż”

Znakomitym prezentem dla katolika, który docenia sztukę oraz lubi obcować ze swoim wyznaniem (za pomocą ciekawych ozdób) jest ikona religijna „Anioł Stróż”. Wykonana jest w ciekawym i estetycznym stylu. Przykuwa wzrok, jednak nie jest krzykliwa.

Jesteśmy przekonani, że taki piękny malunek znajdzie odpowiednie miejsca w domu danej osoby!

Sprawdź ikonę religijną „Anioł Stróż”

Koszulka dla katoliczki

Tym razem mamy coś dla wszystkich katoliczek. Koszulka „Faith” czyli „Wiara” w subtelny sposób przedstawi podejście do religii danej kobiety.

Wykonana jest w estetyczna oraz solidny sposób. Sprawdzi się do chodzenia w domu, jak i miejscach publicznych.

Sprawdź koszulkę dla katoliczki

Zawieszka z modlitwą – prezent dla katolika

Tym razem chcielibyśmy polecić niezwykle inspirujący medalion z cytatem z biblii. Brzmi on „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

Jest to na tyle motywacyjny i trafny cytat, że nie zdziwilibyśmy się, gdyby nawet nie katolik z chęcią przygarnął!

Sprawdź zawieszkę z modlitwą – prezent dla katolika

personalizowany złoty medalion

Znakomitym prezentem dla katoliczki, będzie medalion z możliwością naniesienia na niego dowolnego imienia.

Pełnej personalizacji podlega również pudełeczko, dlatego nie przejmuj się że te widoczne na obrazku przeznaczone jest na chrzciny.

Zachęcamy do sprawdzenia tej opcji, jak jej dowolnej personalizacji.

Sprawdź personalizowany złoty medalion

Wino z własną etykietą

Wielu z nas ostatecznie i tak zdecyduje się na alkohol w formie prezentu. Aby nieco urozmaicić ten wybór zachęcamy do sprawdzenia wina z własną etykietą.

Dostosować ją możesz pod daną okazję, jak i osobę. Zachęcamy do sprawdzenia powyższego produktu oraz innych alkoholi w polecanym przez sklepie!

Sprawdź wino z własną etykietą

Szklany obraz religijny

Tym razem chcielibyśmy postawić na nieco bardziej klasyczną opcję w postaci religijnego obrazy. JEst on jednak wykonany w dosyć nietypowym stylu.

Bardzo spodobał nam się jego design, dlatego postanowiliśmy umieścić go w naszym poradniku. Jeżeli uważasz że taki nieco nowocześniejszy styl przypadnie do gustu danej osobie, to będzie to znakomita opcja!

Sprawdź szklany obraz religijny

Religijny zegar ścienny – prezent dla katolika

Na sam koniec zostawiliśmy religijny zegar ścienny. Jest to zwykły zegar, który Jednak posiada katolicki design, poprzez znajdujący się na nim obrazek krzyża. Wykonany jest ciekawym i estetycznym stylu. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

Sprawdź religijny zegar ścienny – prezent dla katolika

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla katolika. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści