cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla katechetki? [Podziękowania za komunię i nie tylko!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla katechetki wybrać to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik z konkretnymi propozycjami na podarunek. Pochodzą one z kilku sklepów, dlatego też mamy nadzieję, że dzięki nam będziesz w stanie dobrać coś odpowiedniego. Staraliśmy się zachować odpowiednią różnorodność zarówno pod względem zastosowania, jak i ceny produktów.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla katechetki na komunię – personalziowany kryształ 3d

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla katechetki na komunię (lub inną okazję) jest kryształowa statuetka 3D. Tym co wyróżnia ten produkt na tle innych, jest możliwość dowolnej personalizacji.

W bardzo prosty sposób możesz zmienić grawer znajdujący się na produkcie, lub też zaprojektować od początku swój własny kryształ.

Całość tworzona jest przez polską firmę, która dba o jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do sprawdzenia tej oferty, jak i innych w znakomitym sklepie kryształy 3D!

Sprawdź prezent dla katechetki na komunię – personalizowany kryształ 3d

Sprawdź więcej religijnych kryształowych statuetek 3d

podziękowanie dla katechetki za komunie – Personalizowany złoty medalion

Jeżeli szukasz czegoś na eleganckie podziękowanie dla katechetki za komunię, to powinieneś sprawdzić personalizowany złoty medalion. Nie jest to najtańszy podarunek na naszej liście, jednak jeżeli złożysz się na niego w wiele osób, koszt rozłoży się znakomicie!

Tak samo jak w poprzednim przypadku, możesz dowolnie dostosowywać napisy znajdujące się na nim. Tyczy się to zarówno medalionu jak i pudełeczka upominkowego. Zachęcamy do sprawdzenia tej opcji jak i innych w sklepie ale upominek.

Sprawdź podziękowanie dla katechetki za komunie – personalizowany złoty medalion

Personalizowany srebrny wisiorek koniczynka

Nieco bardziej minimalistyczną alternatywą dla poprzedniej propozycji, jest personalizowany srebrny wisiorek koniczynka. Charakteryzuje go elegancki design oraz pewna prostota wykonania.

Akcesorium tego typu pasować będzie do praktycznie każdego ubioru. Zachęcamy do sprawdzenia tego znakomitego produktu.

Sprawdź personalizowany srebrny wisiorek koniczynka

Wino z własną etykietą

Wielu z nas lubi obdarowywać innych wysokiej jakości alkoholem. Chcielibyśmy nieco urozmaicić tą opcję, polecając ci wino z personalizowaną etykietą.

Produkt na powyższej grafice przeznaczony jest na walentynki, jednak możesz go dowolnie edytować.

Dodatkowo w polecanym przez nas sklepie znajdziesz o wiele więcej alkoholi tego typu. Zdecydowanie warto je przejrzeć.

Sprawdź wino z własną etykietą

Złota bransoletka – elegancki prezent dla katechetki na komunię

Kolejną biżuterią na naszej liście jest elegancka złota bransoletka. Wykonana jest w niezwykle oryginalny sposób i z pewnością przykuwać będzie wzrok. Cześć katechetek z chęcią ubierać ją będzie na co dzień, a inne tylko na wyjątkowe okazje.

Całość znajduje się w znakomitym personalizowanym pudełeczku. Zachęcamy do jego sprawdzenia!

Sprawdź złotą bransoletkę – elegancki prezent dla katechetki na komunię

Podziękowanie komunijne dla katechetki w postaci personalizowanej tabliczki

Tym razem chcielibyśmy polecić Cii nieco bardziej oficjalne podziękowanie komunijne dla katechetki, w postaci personalizowanej tabliczki. Przeznaczona jest ona na tą niezwykłą okazję.

Możesz ją dowolnie dostosowywać. Dosyć sprawdzona opcja, która z pewnością będzie trafionym podarunkiem. Dana katechetka z pewnością patrzeć na niego będzie z dumą.

Sprawdź podziękowanie komunijne dla katechetki w postaci personalizowanej tabliczki

Personalizowane pudełko

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest personalizowane pudełko pierwszokomunijne. Sam w sobie jest to znakomity upominek, jednak tworzy on dodatkowo możliwość włożenia do środka innych znakomitych akcesoriów.

Całość może stać się naprawdę ciekawym zestawem podarunkowym. Zachęcamy do jego sprawdzenia i personalizacji!

Sprawdź personalizowane pudełko

Personalizowana świeczka dla katechetki

Świeczki to dosyć popularny wybór prezentowy. Nie dzieje się tak bez powodu, są to niezwykle przydatne i przyjemne dla oka akcesoria.

W tym przypadku chcielibyśmy polecić Ci świeczkę, która stworzona została z myślą o byciu podziękowaniem dla katechetki za przygotowanie dzieci do komunii.

Zapalnie i podziwianie takiego upominku z pewnością bedzie dla danej osoby niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź personalizowaną świeczkę dla katechetki

Kubek dla katechetki – 2 propozycje

Jeżeli szukasz klasycznego podarunku dla katechetki w postaci kubka, to powyżej znajdziesz dwie ciekawe opcje. Pierwsze naczynie wykonane zostało w dosyć humorystyczny sposób. Drugie ma nieco bardziej oficjalny charakter.

Sam zadecyduj, który sprawdzi się lepiej lub wybierz obydwa. Zachęcamy do zakupu ciekawej herbaty w pakiecie!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Personalizowane pudełko na alkohol – podziękowanie dla katechetki od rodziców

Kolejnym personalizowanym podarunkiem na naszej liście jest specjalne pudełko na alkohol. Stworzone zostało z myślą o byciu podziękowaniem za przygotowanie do sakramentu pierwszej komunii świętej.

Możesz być przekonany, że tak dobrany podarunek stanie się znakomitym elementem dekoracyjnym w domu danej osoby!

Sprawdź personalizowane pudełko na alkohol – podziękowanie dla katechetki od rodziców

Voucher na masaż

Jeżeli szukasz czegoś bardziej nietypowego i zaskakującego to voucher na masaż będzie znakomitym pomysłem na prezent dla katechetki. W ofercie polecanego przy nas sklepu „prezent życia” znajdziesz wiele różnych ciekawych zabiegów i aktywności.

W tym zabieganym świecie chwila spędzona na relaksującym i ciekawym masażu tajskim (lub jakimkolwiek innym) będzie nieocenionym podarunkiem!

Sprawdź voucher na masaż

Voucher na weekend w SPA

Nieco bardziej rozbudowaną alternatywą do poprzedniej propozycji jest voucher a weekend w SPA. Jeżeli składasz się na prezent w kilka osób lub masz dosyć duży budżet, to trudno o lepszą opcję.

Odcięcie się na dwa dni od świata zewnętrznego i poświęcenie się relaksującym zabiegom i spacerom po naturze może być niezwykle oczyszczającym doświadczeniem.

Jest to coś czego potrzebuje większość z nas, jednak trudno samemu zdecydować się na taki wyjazd. Z tego też powodu jest to znakomity podarunek, szczególnie jako forma podziękowania za włożony wysiłek (np przygotowanie do komunii)!

Sprawdź voucher na weekend w SPA

Deska na wannę – prezent dla katechetki

Naszą ostatnią propozycją jest deska na wannę. Umożliwi ona czytanie ulubionej książki, picie herbaty oraz stworzenie znakomitego nastrój podczas kąpieli.

Akcesorium wykonano w solidny sposób. Jesteśmy przekonani, że nieraz ucieszy daną osobę. Relaks w wannie przy takim otoczeniu, wejdzie na nowy wyższy poziom!

Sprawdź deskę na wannę – prezent dla katechetki

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla katechetki. Mamy nadzieję, że dzięki nam znalazłeś idealny upominek. Dziękujemy za uwagę i zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert.

Spis Treści