cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla karpiarza? [Najciekawsze podarunki]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla karpiarza wybrać.

Sprawdziliśmy wiele propozycji aby wy selekcjonować spośród nich te najbardziej trafne i udane. Sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Śmieszny prezent dla karpiarza – klapki ryby

Naszą pierwszą propozycją na śmieszny prezent dla karpiarza są specjalne klapki ryby. Tak nietypowo upominek z pewnością wywołał uśmiech na twarzy.

Wykonane są w solidny sposób i sprawdzą się do używania na co dzień, jak i różnego rodzaju luźne przyjęcia!

Sprawdź klapki ryby

Śpiewająca ryba na ścianę

Kolejnym nietypowym gadżetem na naszej liście jest śpiewająca ryba na ścianę. Ten humorystyczny gadżet ma już status kultowego w krajach takich jak Stany Zjednoczone czy też Wielka Brytania.

Sprzęt mam wbudowany czujnik ruchu, który oczywiście w każdej chwili możesz wyłączyć. Po jego wykryciu, ryba zacznie śpiewa c piosenkę „I will survive”.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź śpiewającą rybę na ścianę

Zestaw toreb na zakupy – praktyczny prezent dla karpiarza

Niezwykle praktycznym prezentem dla karpiarza jest zestaw toreb na zakupy. Znajdują się one w specjalnej rybie. Jest to upominek niezwykle przydatny, który nawiązuje do hobby danego mężczyzny.

Opcja zdecydowanie warta rozważenia.

Sprawdź zestaw toreb na zakupy

Koszulka dla karpiarza – 3 propozycje

Nieco bardziej klasyczną propozycją jest dedykowana koszulka dla karpiarza. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci trzy różne opcje. Każda z nich ma nieco inny wydźwięk. Pierwsza jest najbardziej wyrazista, ostatnia minimalistyczna, a propozycja druga jest czymś pomiędzy.

Wszystkie przedstawiają karpia co z pewnością zadowoli każdego fana tych ryb.

Sprawdź koszulkę dla karpiarza nr 1

Sprawdź koszulkę dla karpiarza nr 2

Sprawdź koszulkę dla karpiarza nr 3

Kubek dla karpiarza – 3 propozycje

Ciekawą alternatywą lub dodatkiem do poprzedniej propozycji, jest dedykowany kubek dla karpiarza. Idealny do zabrania na połowy, jak i używania w domu czy też w pracy.

Posiadają humorystyczne i estetyczne nadruki. Jesteśmy przekonani, że ulubiony napój pity z takiego naczynia smakować, będzie jeszcze lepiej!

Sprawdź kubek dla karpiarza nr 1

Sprawdź kubek dla karpiarza nr 2

Sprawdź kubek dla karpiarza nr 3

Scyzoryk ryba – praktyczny prezent dla karpiarza

Niezwykle przydatne i eleganckim akcesorium, będzie scyzoryk w kształcie ryby. Wyróżnia się swoim nietypowym designem oraz solidnym wykonaniem.

Całość znajduje się w retro estetycznym pudełeczku, które nadaje się wręcz idealnie do bycia prezentem!

Sprawdź scyzoryk rybę

Zestaw z piersiówką

Jeżeli danych karpiarz lubi wybrać się na połowy ze swoimi kolegami, to z pewnością przyda mu się taki zestaw. Piersióweczka z delikatnym nadrukiem ryby oraz kieliszkami, z pewnością umilą nie jedno posiedzenie.

Dodatkowo znajduje się tam scyzoryk ze wbudowanym otwieraczem do wina. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź zestaw z piersiówką

Brelok do kluczy z rybą

Kolejnym drobnym upominkiem na naszej liście jest specjalny brelok do kluczy w kształcie ryby. W oczywisty sposób nawiązuje do opisywanego dziś hobby.

Całość wykonana jest w elegancki i minimalistyczny sposób, dlatego jesteśmy przekonani że przypadnie do gustu praktycznie każdemu!

Sprawdź brelok do kluczy z rybą

Stojak na butelkę z wędkarzem

Ostatnią propozycję na elegancki prezent dla karpiarza jest stojak na butelkę przypominający wędkarza.

Całość wygląda niezwykle estetycznie i wpasuje się do praktycznie każdego wystroju. Może być przekonany, że taki podarunek stanie w widocznym miejscu!

Sprawdź stojak na butelkę z wędkarzem

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla karpiarza. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści