cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla kapłana? [Trafione podarunki]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla kapłana wybrać.

Staraliśmy się aby nasze propozycje były dosyć różnorodne oraz trafiane. Jedne z nich bezpośredni sposób nawiązują do kapłaństwa, inne są nieco bardziej uniwersalne.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla kapłana – malowanie po numerach

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla kapłana jest obraz typu „malowanie po numerach”. Podsyłasz sklepowi zdjęcie, które chcesz zrealizowali w formie obrazu. Następnie dostaniesz jego same kontury wraz z numerami oraz farbkami.

Dana osoba będzie mogła zająć się niezwykle przyjemnym i satysfakcjonującym kolorowaniem. Jeżeli lubisz prezenty, które pozwalają w ciekawy sposób spędzić czas, to jest to znakomita opcja.

Sprawdź malowanie po numerach

Mapa świata do zaznaczania podróży

Jeżeli dany kapłan lubi podróżować (w celach misyjnych czy też prywatnie) to koniecznie powinien zainteresować się mapą świata do zaznaczania podróży.

Umieszczenie zdjęcia w poszczególnych miejscach może być znakomitym wehikułem czasu. Proste spojrzenie na takie akcesorium, szybko przypomni o wszystkich wspaniałych chwilach spędzonych w różnych zakątkach świata!

Sprawdź mapę świata do zaznaczania podróży

Mapka zdrapka

Ciekawa alternatywną dla poprzedniej propozycji jest bestseller ze sklepu „Ministerstwo Gadżetów”, w postaci mapki zdrapki. Zdrapywanie krajów, które się odwiedziło będzie niezwykle satysfakcjonujące. Danemu kapłanowi aż zechce się jeszcze więcej podróżować!

Sprawdź mapkę zdrapkę

PErsonalizowany ręcznik dla kapłana

Jeżeli lubisz prezenty praktyczne i personalizowane, to dedykowany ręcznik dla kapłana spisze się znakomicie. Polecany przez nas produkt posiada nadruk „kapitalny kapłan”, jednak możesz go dowolnie dostosować.

W sam raz do używania w domu, jak i wyjścia na plażę czy też basen!

Sprawdź personalizowany ręcznik dla kapłana

Statuetka na rocznicę święceń kapłańskich (lub inną okazję)

Jeżeli szukasz nieco bardziej oficjalnego podarunku (na przykład na rocznicę święceń kapłańskich) to powyższa statuetka powinna Cię zainteresować. Stworzona została ona konkretnie z myślą o kapłanach.

Możesz być przekonany, że tak estetycznie wykonana akcesorium umiejscowione będzie widocznym miejscu, a dana osoba patrzeć na nie będzie z dumą!

Sprawdź statuetkę na rocznicę święceń kapłańskich (lub inną okazję)

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana) – elegancki prezent dla kapłana

Ciekawa alternatywą dla poprzedniej propozycji jest kryształowa statuetka 3D, w tym przypadku drzewko szczęścia. Zarówno znajdujący się tam drzewo jak i tekst, są niezwykle przyjemne do oglądania. oraz czytania.

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć własną statuetkę od zera lub spersonalizować powyższą. Statuetki ze sklepu kryształy 3D to jeden z bestsellerów na naszym blogu, dlatego gorąco zachęcamy do ich sprawdzenia.

Sprawdź kryształową statuetkę 3d

Lot widokowy balonem, helikopterem lub samolotem

Jeżeli chciałbyś aby twój prezent zapadł w pamięć danemu kapłanowi na zawsze, to voucher na lot widokowy balonem helikopterem, samolotem lub szybowcem spisze się idealnie.

W ofercie polecanego przez nas sklepu znajdziesz zarówno loty nad Bałtykiem, w górach oraz wielu innych lokalizacja.

Możesz być pewien, ze będzie to niezapomniany podarunek!

Sprawdź lot widokowy balonem, helikopterem lub samolotem

Voucher do opery, teatru lub filharmonii (także oferty z kolacją)

Nieco spokojniejszą alternatywą dla poprzedniej propozycji, jest voucher do opery, teatru lub filharmonii. W przypadku wielu propozycji, które znajdziesz na poniższej podstronie kategorii, jest też opcja połączenia takiego wydarzenia kulturalnego z kolacją.

Jeżeli dany kapłan jest wrażliwy na sztukę i lubi tego rodzaju rozrywkę, to będzie to znakomita opcja!

Sprawdź voucher do opery, teatru lub filharmonii

Personalizowane zakładki do książek – koniczynka lub słonik

Większość kapłanów dosyć często czyta różnego rodzaju książki religijne (i nie tylko!). Dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogło personalizowanych zakładek do książek. Pierwsza z nich to koniczynka, druga to słonik.

Obydwie wykonane są w staranny i estetyczny sposób oraz mają możliwość dowolnej personalizacji. Zaznaczenie lektury przy pomocy takich akcesoriów, będzie niezwykle satysfakcjonująca!

Sprawdź zakładkę do książek „koniczynka”

Sprawdź zakładkę do książek „słonik”

Wino z własną etykietą – prezent dla kapłana na urodziny, imieniy lub inną okazję

Alkohol to dosyć sprawdzony rodzaj podarunku. Chcielibyśmy nieco urozmaicić ten wybór, polecając Ci wina z własną etykietą. Może być pewien, że wywołasz efekt zaskoczenia u danej osoby, która zobaczy swoje imię i nazwisko, zdjęcie oraz okazję, na etykiecie.

Upominek ten nie dostarczy radość jedynie zawartości, ale będzie także znakomitym elementem dekoracyjnym!

Sprawdź wino z własną etykietą

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla kapłana. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści