cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla kajakarza? [Trafione podarunki]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla kajakarza wybrać.

Przygotowaliśmy wiele ciekawych ofert. Jedne z nich nawiązują do opisywanej do dziś tematyki sposób symboliczny, inne natomiast mają niezwykle praktyczne zastosowanie. Mamy nadzieję, że nasz poradnik będzie dla ciebie wartościowy!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla kajakarza – breloczek 2 propozycje

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla kajakarza jest dedykowany breloczek. Chcielibyśmy polecić ci dwa produkty. Pierwszy z nich wykonany jest w nieco bardziej elegancki sposób. Drugi natomiast, jest bardziej rzucający się w oczy.

Sam zadecyduj, która z opcji bardziej przypasuje danej osobie.

Sprawdź breloczek kajak nr 1

Sprawdź breloczek kajak nr 2

powerbank z panelami słonecznymi – praktyczny prezent dla kajakarza

Naszą propozycją na praktyczny prezent dla kajakarza na urodziny, imieniny lub inną okazję, jest specjalny Powerbank z panelami słonecznymi.

O tym że urządzenie tego typu przyda się podczas spływu kajakowego, wie każdy kto chociaż raz zajmował sie tym sportem. W tym przypadku akcesorium to jest jeszcze bardziej wartościowe, poprzez możliwość ładowania przez słońce.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź powerbanka z panelami słonecznymi

Personalizowana kryształowa statuetka 3d

JEżeli szukasz ekskluzywnego i personalizowanego podarunku, to kryształowa statuetka 3D spisze się znakomicie. Polecane przez nas produkt (a bardziej grawer) przeznaczony jest dla osób o usposobieniu podróżnika!

Możesz go jednak dowolnie dostosować lub też stworzyć własną statuetkę od zera. Zachęcamy do sprawdzenia tej opcji, jak i innych ciekawych produktów w sklepie kryształy 3D.

Sprawdź personalizowaną kryształową statuetkę 3d

Wodoodporny pas do biegania

Kajakarze to ludzie, którzy zazwyczaj uprawiają także inne formy sportu. W końcu hobby to, jest dosyć wymagające, pod względem fizycznym.

Wielu z nich, decyduje się na regularne bieganie. Naszą propozycją na prezent dla kajakarza, jest specjalny pas do wykonywania tego sportu. Dzięki niemu, telefon nie bedzie się już odbijać o nogi, co mocno unieprzyjemnia cały proces biegu.

Jest wodoodporny, dlatego też sprawdzi się podczas samych spływów!

Sprawdź wodoodporny pas do biegania

Plakat zdrapka „100 dni fitnessu”

Kolejną sportową propozycją na naszej liście, jest plakat zdrapka „100 dni fitnessu”. Jeżeli czyli dana osoba lubi wyzwania, to z pewnością będzie czerpać masy satysfakcji z takiego gadżetu. Zdrapywanie i wykonywanie kolejnych aktywności, może dać masę frajdy!

Sprawdź plakat zdrapkę „100 dni fitnessu”

Worek wodoodporny na kajaki

Specjalny wodoodporny worek na kajaki, będzie niezbędny w przypadku nieco dłuższych wyjazdów. Polecany przez nas produkt posiadam dużą, bo aż 30 litrową pojemność. Wykonany jest niezwykle solidny sposób i z pewnością wykaże się swoją niezawodnością podczas spływu!

Sprawdź worek wodoodporny na kajaki

Wodoodporne etui na telefon

Kolejnym niezwykle przydatnym kajakarskim akcesorium, jest wodoodporne etui na telefon.

Chyba nikt z nas nie chciałby stracić smartfona podczas spływu kajakowego. Takie wydarzenie zepsułoby całą radość z wycieczki. Dlatego też warto zabezpieczyć się zawczasu i zdecydować się na taki gadżet.

Propozycja idealna jako prezent dla fana kajaków!

Dana osoba z pewnością będzie wdzięczna!

Sprawdź wodoodporne etui na telefon

Kubek dla kajakarza

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci coś nieco bardziej klasycznego. Dedykowany kubek dla kajakarza, będzie znakomitą dekoracją do domu danej osoby. Możesz być przekonany, że kawa lub herbata pita z takiego naczynia, smakować będzie jeszcze lepiej!

Sprawdź kubek dla kajakarza nr 1

Sprawdź kubek dla kajakarza nr 2

Sprawdź kubek dla kajakarza nr 3

Motywacyjny kubek termiczny dla kajakarza

Kubek termiczny z nadrukiem „Mniej za zamartwiania, więcej wiosłowania” z pewnością nie raz wywoła uśmiech na twarzy danego kajakarza lub „kajakarki”. Nanieść tam również można imię danej osoby.

Zachęcamy do sprawdzenia i personalizacji tej propozycji!

Sprawdź motywacyjny kubek termiczny dla kajakarza

Personalizowany scyzoryk z latarką na karabińczyku

Wypady na kajaki bardzo często wiąże sie z pewną formą survivalu. Z tego też powodu chcielibyśmy polecić Ci powyższy zestaw, zawierający personalizowane scyzoryk oraz latarkę na karabińczyku, która również podlega edycji.

No obydwa akcesoria nanieść można dowolne napisy. Niezwykle trafiony oraz przydatny upominek!

Sprawdź personalizowany scyzoryk z latarką na karabińczyku

Prezent „Na wodzie”

Jeżeli lubisz dawać prezenty z kategorii „przeżycia”, to z pewnością powinieneś zainteresować się voucherem na atrakcję „na wodzie”.

W ofercie polecanego przez nas sklepu znajdziesz wejściówki na spływy kajakowe, windsurfing, jak i wodne” jetpacki”. Jeżeli dana osoba lubi sporty wodne, to z pewnością znajdziesz tam coś odpowiedniego! Prezent zostanie w głowie danej osoby na naprawdę długo!

Sprawdź prezent „Na wodzie”

Masażer do mięśni – praktyczny prezent dla kajakarza

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla kajakarza, jest specjalny masażer pistolet do mięśni. Jak już wspominaliśmy wcześniej, kajakarze to osoby aktywnie fizyczne. Aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki sportowe lub też po prostu czuć się lepiej, warto zadbać o odpowiednią regenerację.

Taki masażer z pewnością to łatwiej. Pozwoli na rozmasowanie obolałych mięśni po nawet najbardziej intensywnym wysiłku, co przełoży się na ich rozluźnienie oraz lepsze ukrwienie. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, klikając w link poniżej!

Sprawdź masażer do mięśni

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla kajakarza. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści