cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla kadrowej? [Podarunki na każdą okazje]!

Dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla kadrowej wybrać.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje na podarunek, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Staraliśmy się zachować różnorodność pod względem zastosowania, ceny, jak i symboliki, abyś bez problemu był w stanie wybrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla kadrowej – podgrzewacz do kawy

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla kadrowej jest specjalny podgrzewacz do kubków. Dzięki niemu nawet najdłuższe posiedzenie w pracy będzie nieco przyjemniejsze, a ulubiony napój danej osoby, będzie miał idealną temperaturę przez dłuższy czas!

Niezwykle prosty oraz przydatny gadżet.

Sprawdź podgrzewacz do kawy

Personalizowana kryształowa statuetka 3d – ekskluzywny prezent dla kadrowej

Jeżeli szukasz formy podziękowania dla kadrowej lub po prostu ekskluzywnego upominku, to kryształowa statuetka 3D sprawdzi się idealnie. Jest ona w pełni personalizowana, dlatego też możesz dostosować powyższy model, jak i stworzyć własną od zera. Zachęcamy do sprawdzenia tej opcji oraz innych w znakomitym sklepie kryształy 3D!

Sprawdź personalizowana kryształowa statuetka 3d

Koszulka dla kadrowej – 3 propozycje

Nieco bardziej klasyczną propozycją na podarunek, jest dedykowana koszulka dla kadrowej. Wszystkie z nich posiadają humorystyczne nadruki, które bezpośrednio nawiązują do tego zawodu. Jesteśmy przekonani, że dana osoba ucieszy się z takiego drobnego upominku.

Sprawdź koszulkę nr 1

Sprawdź koszulkę nr 2

Sprawdź koszulkę nr 3

Kubek dla kadrowej – 3 propozycje

Kolejnym dosyć klasycznym wyborem na naszej liście, jest dedykowany kubek dla kadrowej. ponownie chcielibyśmy polecić Ci trzy różne propozycje. Pierwsze dwie mają dosyć humorystyczny wydźwięk. Trzecia natomiast jest niezwykle elegancka. Sam zadecyduj, który z nich najbardziej ucieszy daną kobietę!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Kosz prezentowy – 2 propozycje

Jeżeli szukasz nieco bardziej uniwersalnego prezentu dla kadrowej, to specjalny kosz prezentowy sprawdzi się idealnie. Chcielibyśmy polecieć Ci dwie różne propozycje. Każda z nich różni się nieco designem, jak i zawartością. Sam zadecyduj, która z nich przypadnie do gustu danej osobie najlepiej!

Sprawdź kosz prezentowy nr 1

Sprawdź kosz prezentowy nr 2

Prezent „W powietrzu”

Jeżeli lubisz prezenty nietypowe i zapadające w pamięć, to ten typu „w powietrzu” spisze się idealnie.

Zachęcamy szczególnie do sprawdzenia różnego rodzaju lotów widokowych helikopterem, szybowcem czy też balonem. Oferty dostępne są nad wielkimi miastami, morzem, jak i górami. Może być przekonany, że taki prezent zostanie w pamięci na zawsze!

Sprawdź „prezent w powietrzu”

Voucher na masaż lub inny zabieg

Praca kadrowej z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Jest ona niezwykle obciążająca psychicznie i wymaga umiejętności życia pod presją.

Dlatego też danej osobie z pewnością przyda się voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg. Przyniesie on ulgę zarówno dla ciała, jak i umysłu. Poprawi samopoczucie oraz wydajność danej osoby, a dodatkowo będzie dosyć niecodziennym i ciekawym przeżyciem!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Wyjście do opery, teatru lub filharmonii (plus kolacja)

Ciekawa alternatywą dla poprzedniej propozycji jest voucher na wyjście do opery, teatru, lub filharmonii. Wiele z tych ofert posiada dodatkowo elegancką kolację, która jest połączona z wydarzeniem kulturalnym. Znajdziesz tam również opcję dla dwojga, więc dana osoba będzie mogła wybrać z kim zechce!

Sprawdź wyjście do opery, teatru lub filharmonii (plus kolacja)

Stojak na kieliszki

Jeżeli lubisz podarować przydatne i eleganckie akcesoria dekoracyjne, to taki stojak na kieliszki sprawdzi się idealnie!

Będzie to szczególnie trafiony podarunek, jeżeli dana osoba lubi organizować różnego rodzaju posiadówki dla znajomych czy też rodziny. Możesz być przekonany, że drinki podane w taki sposób zrobią furorę.

Sprawdź stojak na kieliszki

Deska na wannę – oryginalny prezent dla kadrowej

Ostatnią pozycją na naszej liście jest specjalna deska na wannę. Dzięki temu upominkowi zwykła kąpiel stanie się niezwykle przyjemnym rytuałem. Ustawić na niej można książkę, czytnik ebooków, mydło oraz co tylko się zachce. Całość wygląda niezwykle elegancko, dlatego na co dzień z pewnością wpasuje się wystrój dla mego domostwa!

Sprawdź deskę na wanne

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla kadrowej. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert, jak i polecanych sklepów, które nadają się znakomicie do szukania podarunków. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści