cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla joginki? [Dla każdego miłośnika jogi]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla joginki wybrać.

Przygotowaliśmy propozycje, które spodobają się każdemu miłośnikowi lub miłośniczce jogi. Niektóre z ofert mają wymiar symboliczny, inne praktyczny. Dlatego też mamy nadzieję, że dzięki odpowiedniej różnorodności, uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla joginki – przenośny blender

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla joginki, jest specjalny przenośny blender. Osoba uprawiająca jogę najczęściej zainteresowana jest zdrowiem psychicznym, jak i fizycznym, całościowo. Z tego też powodu możliwość przygotowania zdrowego smoothie czy też shake białkowego z pewnością zostanie doceniona.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tego akcesorium kuchennego, które przyda się podczas wyjść do pracy, wyjazdów oraz używania w domu.

Sprawdź przenośny blender

Mata z pozycjami do jogi

Jeżeli szukasz czegoś na oryginalny prezent dla miłośnika jogi, to powyższa mata z pozycjami do tego sportu spisze się znakomicie!

Oprócz możliwości używania jej podczas treningów, stanowić będzie znakomite źródło inspiracji poszczególnych póz.

Wykonana jest w solidny i estetyczny sposób. Jesteśmy przekonani, że wkomponuje się znakomicie w wystrój danego mieszkania lub w domu.

Sprawdź matę z pozycjami do jogi

Karty do jogi

Kolejnymi ciekawymi akcesoriami, które urozmaicą codzienne treningi, są specjalne karty do jogi.

Wykonane zostały w tak ładny sposób że ich używanie stanowić będzie czystą przyjemność. Znakomity sposób na zwiększenie satysfakcji treningowej.

Sprawdź karty do jogi

Plakaty do jogi – 2 propozycje (w tym zdrapka)

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci dwa plakaty związane z jogą. Pierwsza propozycja jest w formie zdrapki. Wykonywanie kolejnych to wyzwań oraz zdrapywanie ich, z pewnością dostarczy masę satysfakcję.

Drugie niezwykle estetyczne akcesorium pozwoli na podpatrzenie wielu niezwykle ciekawych pozycji do tego sportu. Opcje zdecydowanie warte rozważenia!

Sprawdź plakat zdrapkę dla joginki

Sprawdź plakat z pozycjami do jogi

Masażer do karku, szyi lub głowy – oryginalny prezent dla fana jogi

Głównym celem uprawiania jogi jest poprawienie stanu fizycznego oraz psychicznego. Podobne efekty można również osiągnąć poprzez specjalne masaże. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy aż trzy różne masażery.

Do karku, szyi oraz głowy.

Pozwolą one na dokładne rozluźnienie i odprężenie. Możesz być przekonany, że gadżet tego typu będzie znakomitą odskocznią po długim i stresującym dniu.

Sprawdź masażer do karku

Sprawdź masażer do szyi

Sprawdź masażer do głowy

Voucher na masaż lub inny zabieg

Jeżeli lubisz podarunki z kategorii przeżycia, to voucher masaż lub inny ciekawy zabieg spisze się znakomicie. Będzie to znakomity prezent dla joginki na urodziny, czy też święta.

Osoba zainteresowana tego typu zajęciami z pewnością doceni wyjście na ciekawym masaż tajski (czy też inne bardziej klasyczne warianty)!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Joga dosyć często trafia do osób szczególnie uwrażliwionych. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło vouchera na wyjście do teatru, opery lub filharmonii.

Oprócz samej przyjemności z oglądania ciekawej historii oraz chłonięcia całej eleganckiej otoczki, z jednego spektaklu wyciągnąć można naprawdę wiele mądrości oraz refleksji.

Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się poniższymi ofertami!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Voucher na warsztaty kreatywne

Jeżeli dana osoba ma otwarty umysł i lubi doświadczać nowości, to voucher ma różnego rodzaju warsztaty kreatywne spisze się znakomicie. Na poniższej podstronie kategorii znajdziesz kursy ilustracji, malowania obrazów, fotografii czy też różnego rodzaju stylizacje, jaki produkowanie i zdobienie ceramiki.

Wybór jest naprawdę szeroki. Jesteśmy przekonani, że uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego.

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne

Projektor kosmos z głośnikiem

Jeżeli chcesz umożliwić danej fance jogi zbudowanie jeszcze ciekawszego klimatu podczas sesji tego sportu, to specjalny projektor kosmos z głośnikiem powinien cię zainteresować!

Oprócz możliwości wpatrywania się w gwiazdy i galaktyki, co z pewnością będzie niezwykle satysfakcjonujące, dana osoba będzie w stanie puścić swoją ulubioną relaksacyjną muzykę!

Gadżet zdecydowanie warty uwagi!

Sprawdź projektor kosmos z głośnikiem

Muzyczna masa lub poduszka

Jeżeli dana osoba oprócz uprawiania jogi interesuje się różnymi rodzajami transów hipnotycznych, medytacji lub też po prostu słucham muzyki dla wyciszenia, to specjalna muzyczna maska na oczy lub też poduszka przypadnie jej do gustu!

Możliwość ucięcia sobie drzemki przy spokojnej muzyce klasycznej, z pewnością nie raz zostanie wykorzystane!

Sprawdź muzyczną maskę na oczy

Sprawdź muzyczną poduszkę na oczy

Kryształowa statuetka 3D (personalizowana) -elegancki prezent dla joginki

Jeżeli szukasz eleganckiego prezentu dla joginki, to poniższa kryształowa statuetka 3D spisze się znakomicie. Ten ekskluzywny podarunek posiada niezwykle inspirujący oraz estetyczny grawer. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby dowolnie go zmodyfikować, zdecydować się na inny model, lub stworzyć własny od zera.

Zachęcamy do wejścia na poniższy sklep.

Sprawdź kryształową statuetkę 3D (personalizowana)

Figurka joginki

Jeżeli szukasz czysto symbolicznego, upominku który bezpośrednio nawiązuje do pasji danej osoby, to powyższa figurka joginki spisze się znakomicie. Przedstawia ona medytującą kobietę.

Całość wykonana jest w minimalistycznym stylu, który wpasuje się do praktycznie każdego wystroju!

Sprawdź figurka joginki

Kubek dla fana jogi – 3 propozycje

Nieco bardziej klasycznymi ofertami będą specjalne kubki dla joginki. Pierwszy z nich jest personalizowany, jednak i dwie kolejne oferty również powinny Cię zainteresować. Może być przekonany, że picie herbatki z takiego naczynia dostarczy masę satysfakcji!

Sprawdź kubek dla joginki nr 1 (personalizowany)

Sprawdź kubek dla joginki nr 2

Sprawdź kubek dla joginki nr 3

Deska na wannę – oryginalny prezent dla joginki

Naszą ostatnią propozycją na podarunek, jest specjalna deska na wannę. Mało jest rzeczy tak relaksujących jak długa gorąca kąpiel.

Deska taka umożliwi postawienie na niej mydełek, świeczki, książki, jedzenia czy też winka. Wszystkiego co się tylko zamarzy! Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tego estetycznego oraz przydatnego akcesorium!

Sprawdź deskę na wannę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla joginki. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści