cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla inżyniera? [Budownictwa, na obronę, przyszłego itp!]

Jeżeli zastanawiasz sie jaki prezent dla inżyniera wybrać, to nie opuszczaj naszej strony!

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik z konkretnymi podarunkami. Mamy nadzieję, ze dzięki nam znajdziesz coś trafionego!

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent na obronę inżyniera,
  • prezent dla inżyniera budownictwa,
  • prezent dla magistra inżyniera,
  • prezent za zdanie inżyniera,
  • prezent dla przyszłego inżyniera,
  • prezent dla chłopaka na obronę inżyniera,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka – prezent dla inżyniera budownictwa

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla inżyniera jest dedykowana mu koszulka. Będzie to świetny wybór również na prezent dla inżyniera architekta. Zarówno inżynier budownictwa jak i architektury na pewno doceni taki dedykowany mu t-shirt. Ma on na sobie nadruk, który kojarzy się z dziedziną nauki jaką sobie wybrał.

Mimo naprawdę ładnie wykonanego nadruku oraz dobrego materiału nie jest to wcale bardzo droga propozycja. Uważamy jej cenę za bardzo rozsądną. Może to być zarówno samodzielny podarek jak i dodatek do jednej z kolejnych propozycji na tej liście.

Sprawdź koszulkę – prezent dla inżyniera budownictwa

Dedykowany zestaw poduszka z kubkiem – prezent z okazji obrony inżyniera

Naszą kolejną propozycją jest komplet, który idealnie sprawdzi się na prezent na obronę inżyniera. Proponowany przez nas zestaw zawiera poduszkę oraz kubek z nadrukiem, który przekazuje nasze najszczersze gratulacje dla świeżo upieczonego inżyniera. Jest na nich również rok otrzymania tego tytułu co na pewno wzbudzi duży sentyment w przyszłości u naszego odbiorcy.

Mimo tego jak dobrze zrobiony jest ten komplet nie jest on wcale bardzo drogi. Jego cena jest bardzo rozsądna. Z tego powodu bardzo polecamy rozważenie tej pozycji.

Sprawdź dedykowany zestaw poduszka z kubkiem – prezent z okazji obrony inżyniera

Złoty kubek – prezent za zdanie inżyniera

Jeżeli ciągle zastanawiasz się jaki prezent na obronę inżyniera wybrać to kolejna propozycja może być bardzo ciekawym wyborem. Jest to złoty kubek dla pani inżynier. Na pewno nasz odbiorczyni będzie chętnie piła codzienną kawę czy herbatę z dedykowanego jej kubka, który podkreśli jej duży sukces zawodowy.

Ze względu na naprawdę solidne wykonanie tego produktu jest on nieco droższy od zwykłych kubków, które znajdziemy na rynku. Jest to jednak zdecydowanie uzasadnione. Z tego powodu serdecznie polecamy ten produkt.

Sprawdź złoty kubek – prezent za zdanie inżyniera

Notatnik dla magistra inżyniera

Kolejnym produktem, który chcemy polecić jest dedykowany notatnik dla naszego odbiorcy. Jest to świetny wybór na prezent po obronie inżyniera magistra. Nasz odbiorca lub odbiorczyni będzie miał możliwość zapisania wszystkich najważniejszych informacji, które nie chce żeby mu lub jej umknęły.

Ze względu na naprawdę ładne wykonanie, świetny nadruk oraz dedykowany napis nie jest to najtańszy notatnik dostępny na rynku. Mimo wszystko jego cena jest absolutnie niewygórowana.

Sprawdź notatnik dla magistra inżyniera

Pióro wieczne z długopisem i grawerem – prezent dla świeżo upieczonego inżyniera

Pióro wieczne z długopisem oraz dedykowanym grawerem jest świetnym wyborem dla świeżo upieczonego inżyniera. Jest to jednak również doskonały prezent dla przyszłego inżyniera. Dzięki dedykowanemu grawerowi nasz odbiorca nigdy nie zapomni słów, które będa mogły go motywować i inspirować do dalszych działań.

Ze względu na elegancki charakter nie jest to najtańsza propozycja na tej liście. Uważamy jednak, że każdy inżynier zasługuje na taki podarek. Jest on wręcz idealny dla takiej osoby.

Sprawdź pióro wieczne z długopisem i grawerem – prezent dla świeżo upieczonego inżyniera

Statuetka i dyplom – śmieszny prezent dla inżyniera

Statuetka i dyplom to świetny wybór na humorystyczny prezent na zdanie inżyniera. Nasz odbiorca na pewno ucieszy się widząc przypominające bardzo oficjalne nagrody za jego uzyskanie tytułu inżyniera. Dzięki temu prezentowi nasz inżynier będzie mógł się zarówno szeroko uśmiechnąć jak i zaśmiać co uważam za świetne połączenie.

Mimo naprawdę świetnego wykonania nie jest to droga propozycja. Uważamy, że jest to zdecydowanie godny rozważenia podarek. Będzie on przypominał naszemu odbiorcy latami jak zdobył tytuł inżyniera.

Sprawdź statuetkę i dyplom – śmieszny prezent dla inżyniera

Szkatułka – prezent na inżyniera

Szkatułka na biżuterię to dobry wybór na pomysł na prezent dla inżyniera. Będzie mógł on trzymać w naprawdę eleganckiej ozdobie swoje ulubione elementy biżuterii. Na pewno chętnie skorzysta on z takiej możliwości, gdyż jest to po prostu bardzo wygodna opcja.

Ze względu na wcześniej wspomniane eleganckie wykonanie nie jest to najtańsza propozycja na tej liście. Jest ona jednak zdecydowanie godna uwagi. Uważamy, że jest to wybór, który sprawdzi się naprawdę bardzo dobrze.

Sprawdź szkatułkę – prezent na inżyniera

Karafka ze szklankami do whisky

Zestaw karafki ze szklankami do whisky to idealny wybór na prezent dla inżyniera na obronę. Jeśli wiesz, że odbiorca lubi napić się dobrego alkoholu to nie ma co się zastanawiać. Jest to propozycja stworzona dla niego. Na pewno jego ulubiony trunek będzie smakował jeszcze lepiej z tak eleganckiego naczynia.

Ze względu na wybitne wykonanie jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy jednak, że zdanie inżyniera to niepowtarzalne przeżycie, które warto uczcić chociażby nieco droższym prezentem.

Sprawdź karafkę ze szklankami do whisky

Zestaw do golenia – prezent dla chłopaka na obronę inżyniera

Jeżeli Twój chłopak właśnie zdał inżyniera to świetnym wyborem na podarek dla niego będzie stylowy zestaw do golenia. Jak każdy mężczyzna musi on to robić raz na jakiś czas, a przy pomocy proponowanych przez nas maszynek będzie to dla niego znacznie przyjemniejsze. Na pewno będzie on często używał z takiego praktycznego prezentu.

Ze względu na naprawdę wysoką jakość jest to nieco droższy podarek. Jest on jednak zdecydowanie warty swojej ceny. Na pewno nasz odbiorca bardzo doceni taki gest.

Sprawdź zestaw do golenia – prezent dla chłopaka na obronę inżyniera

Smartwatch – prezent dla inżyniera informatyka

Smartwatch to nieco mniej oczywisty, ale świetny wybór na prezent dla inżyniera po obronie. Jest to urządzenie wielofunkcyjne dzięki, któremu nasz odbiorca będzie mógł sprawdzić nie tylko godzinę, ale również swój puls. Poza funkcjonalnością jest to również świetny element biżuterii, które sprawdzi się u każdego świeżo upieczonego inżyniera.

Ze względu na solidne wykonanie i świetny styl jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy, że okazja jaką jest zdanie inżyniera zasługuje na nieco droższy podarek.

Sprawdź smartwatch – prezent dla inżyniera informatyka

Ręcznik – prezent dla magistra inżyniera

Świetny dedykowany prezentem dla każdego magistra inżyniera jest ręcznik z specjalnym nadrukiem. Zaznacza on jaki tytuł naukowy posiada nasz odbiorca lub odbiorczyni. Proponowany przez nas produkt będzie przypominał naszemu magistrowi jak dużo pracy włożył, aby osiągnąć swój sukces zawodowy.

Ze względu na wysoką jakość wykonania nadruku i dostępność wielu kolorów jest to nieco droższy od standardowego ręcznik. Jest on jednak zdecydowanie wart tych pieniędzy. Nasz odbiorca na pewno doceni ten podarek.

Sprawdź ręcznik – prezent dla magistra inżyniera

Elegancka narzuta z mikrofibry

Jeżeli wiesz, że Twój zaznajomiony świeżo upieczony inżynier lubi praktyczne prezenty to ciekawym wyborem będzie narzuta z mikrofibry. Jest to materiał, który świetnie sprawdza się w tego typu produktach. Jest to jednak tak wykonana narzuta, że spełnia ona również świetnie rolę ciepłego koca. Nasz odbiorca na pewno doceni obie te funkcje.

Mimo naprawdę świetnego wykonania nie jest to wcale drogi produkt. Sprawdzi się on zarówno jako oddzielny podarek jak i dodatek do jednej z poprzednich propozycji.

Sprawdź elegancką narzutę z mikrofibry

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla inżyniera. Mamy nadzieję, ze nasz poradnik był dla Ciebie wartościowy. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści