cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla influencerów? [Trafione podarunki]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla influencerów wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Przygotowaliśmy praktyczne, symboliczne oraz oryginalne propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz twojego poziomu znajomości z daną osobą. Pochodzą one z wartościowych sklepów, którym zdecydowanie warto się przyjrzeć w kontekście szukania upominków.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Zestaw do nagrywania (2 propozycje) – prezent dla influencerki

Naszymi pierwszymi propozycjami na praktyczny prezent dla influencerów, są specjalne zestawy do nagrywania. Pierwszy z nich wyróżnia się możliwością dodania do niego lampek, które z pewnością ułatwią przygotowanie niejednego filmiku.

Drugi natomiast to długi uchwyt na telefon. Nieco bardziej okrojona wersja, która jednak również okaże się przydatna!

Sprawdź zestaw do nagrywania z lampkami

Sprawdź długi uchwyt na telefon

Domowy box do fotografii

Influencerzy nie raz muszą wykonać wysokiej jakości zdjęcie własnych produktów, czy to tych pochodzących z różnego rodzaju współprac. Taki domowy box do fotografii wzniesie je na nowy, wyższy poziom.

Możesz być przekonany, że fani danego influencera lub influencerki z pewnością docenią nową jakość!

Sprawdź domowy box do fotografii

Powerbank solarny

Bycie influencerem wiąże się z wręcz nieustannym korzystaniem z elektroniki. Wielu z nich w końcu dzieli się swoim codziennym życiem.

Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy specjalny powerbank na panele słoneczne. Umożliwi on ładowanie telefonu w dowolnym miejscu. Gniazdko od tego momentu jest zbędne, wystarczy jedynie słońce (oczywiście można podładować go również klasycznie)! Niezwykle praktyczna oraz oryginalna propozycja!

Sprawdź powerbank solarny

Gigantyczny kieliszek do wina – śmieszny prezent dla influencerów

Niezwykle humorystycznym oraz przydatnym upominkiem będzie gigantyczny kieliszek do wina. Na co dzień stanowić będzie znakomity element dekoracyjny, który wyróżnia się w ciekawy sposób, nie będąc jednak przy tym krzykliwym.

Z pewnością przyda się podczas niejednego wieczoru!

Sprawdź gigantyczny kieliszek do wina

Zestaw kosmetyków z konopi

W branży influencerskiej kluczową sprawą jest dbanie o swój wygląd. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić zestaw kosmetyków z konopi. Co się w nim znajduje, przeczytasz dokładnie na podstronie ofertowej.

Możesz być przekonany, że wyroby są wysokiej jakości oraz z pewnością okażą sie przydatne!

Sprawdź zestaw kosmetyków z konopi

Maskotka miś z dowolnym nadrukiem

Jeżeli dany influencer lub influencerka są Ci bliscy, to z pewnością ucieszy ich maskotka miś z dowolnym nadrukiem.

Możesz umieścić tam napis w kontekście romantycznym lub też dowolnym innym. Znakomity prezent dla członka rodziny, partnera lub innej bliskiej Ci osoby!

Sprawdź maskotkę miś z dowolnym nadrukiem

Prezent „w powietrzu”

Relacja z ciekawe z pięknego lotu widokowego z pewnością zostanie doceniona. Będzie to niezapomniane przeżycie, którym dana osoba może podzielić się ze swoimi fanami.

W ofercie poleconego sklepu znajdziesz też różnego rodzaju sporty ekstremalne, jednak to loty widokowe nad górami, morzem lub miastem stanowią pewniejsze opcje!

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Niezwykle ekskluzywnym oraz nieco bardziej oficjalnym podarunkiem, będzie kryształowa statuetka 3D. Jest ona w pełni \personalizowana, dlatego możesz stworzyć własną od zera lub dostosować ją pod własne potrzeby.

Zachęcamy do sprawdzenia również innych produktów w sklepie kryształy 3D!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

Podgrzewacz do kubków – praktyczny prezent dla influencerów

Naszym ostatnią propozycją na praktyczny prezent dla influencerów, jest specjalne podgrzewacz do kubków. Wykonywanie tego zawodu nie raz wiąże się z wielogodzinnym siedzeniem przy biurku. Nikt tak nic tak nie umila wiele godzinnej pracy, jak kubek pysznej kawy lub herbaty. Dzięki takiemu gadżetowi, napoje te będą miały idealną temperaturę przez dłuższy czas!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla influencerów. Mamy nadzieję, że któraś z opcji stanie się wybrana przez Ciebie podarunkiem. Dziękuję za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści