cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla harcerza? [Najciekawsze propozycje!]

W dzisiejszym artykule doradzimy ci jaki prezent dla harcerza lub harcerki wybrać.

Staraliśmy się nasze propozycje dobierać tak aby były jak najbardziej trafione do Pasji danej osoby. Jedna z nich mają praktyczne zastosowanie i są inne są bardziej symboliczne. Mamy nadzieję że dzięki nam uda ci się znaleźć coś odpowiedniego.

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla harcerza na urodziny,
  • praktyczny prezent dla harcerza na święta, pod choinkę,
  • oryginalny prezent dla harcerki,
  • prezent dla skauta,
  • i więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla harcerza – mapy zdrapki Polski

Naszymi pierwszymi propozycjami są specjalne mapki zdrapki polski. Harcerz to osoba, która dosyć często uczestniczy w różnego rodzaju lokalnych turystycznych wypadach. Zdrapywanie miejsc, które się ostatnio odwiedziło, może być niezwykle satysfakcjonujące.

Po latach, zerknięcie na takie akcesorium przywoła na myśl wszystkie te piękne wspomnienia, spędzone w swojej drużynie!

Sprawdź mapę zdrapkę Polski nr 1

Sprawdź mapę zdrapkę Polski nr 2

Noktowizor – pomysł na prezent dla harcerza na święta

Jeżeli szukasz czegoś droższego na prezent dla harcerza na urodziny lub święta, to koniecznie powinieneś zainteresować się noktowizorem.

Jest akcesorium, które wniesie leśne wędrówki na wyższy poziom. Pozwoli na odkrywanie lasu nocą. Będzie to niezwykle fascynujące. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstawie ofertowej!

Sprawdź noktowizor – pomysł na prezent dla harcerza na święta

Powerbank z solarami słonecznymi

Jeżeli chcesz postawić na naprawdę przydatny upominek, to powerbank z solarami słonecznymi spisze się idealnie.

Urządzenie tego typu samo w sobie jest niezwykle wartościowe (szczególnie podczas różnego rodzaju leśnych wędrówek). Wyposażenie je w solary dodatkowo zwiększa jego wartość. Możesz być przekonany, że jest to podarunek, który nie zostanie zapomniany w szufladzie!

Sprawdź powerbank z solarami słonecznymi

Hamak survivalowy XL

Hamak survivalowe zwiększy bezpieczeństwo danej osoby oraz pozwoli na spędzenie nocy w dosyć ciekawy sposób. Jego wielkość umożliwia trzymanie tam wielu rzeczy. Dana osoba nie będzie musiała martwić się o nierówną glebę, na której się nie wyśpi, lub też różnego rodzaju mrówki i insekty.

Oddalone bedą także różnego rodzaju leśne zwierzęta. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź hamak survivalowy XL

Kryształowa statuetka 3D „Orzeł” z dowolnym grawerem

Jeżeli szukasz ciekawego podziękowania/nagrody dla harcerza lub harcerki, to powinieneś zainteresować się specjalną kryształową statuetką 3D. Polecany przez nas produkt przedstawia orła i ma niezwykle inspirujący napis.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by dowolnie dostosować te akcesorium lub stworzyć własne od zera. Zachęcamy do sprawdzenia tej opcji, jak i innych w sklepie kryształy 3D.

Sprawdź kryształowa statuetka 3D „Orzeł” z dowolnym grawerem

Zestaw survivalowy – 2 propozycje

Tym razem mamy coś dla wszystkich początkujących harcerzy. Chodzi nam o zestawy dla survivalowców. Pierwszy z nich jest tańszy i nieco mniej rozbudowany. Posiada jednak wiele bardzo wartościowych akcesoriów.

Drugi jest zdecydowanie bardziej rozbudowany, co wiąże się oczywiście z większą ceną.

Sprawdź zestaw survivalowy nr 1 (tańszy)

Sprawdź zestaw survivalowy nr 2 (drożysz)

Koszulka dla harcerza

Tym razem chcielibyśmy przedstawić nieco bardziej klasyczną propozycję. Chodzi nam o specjalne koszulki z dedykowanymi humorystycznymi nadrukami dla harcerza. Sam zadecyduj, która z nich spodoba się danej osobie najbardziej!

Sprawdź koszulkę nr 1

Sprawdź koszulkę nr 2

Sprawdź koszulkę nr 3

Zestaw do golenia – elegancki prezent dla harcerza

Osoba w mundurze zawsze powinna być schludna i zadbana. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić ekskluzywny zestaw do golenia.

Jest to niezwykle elegancki prezent dla harcerza, dzięki któremu proste golenie sprawi, że dana osoba poczuje się niczym prawdziwy arystokrata!

Całość pełnić będzie również funkcje znakomitej dekoracji w łazience!

Sprawdź zestaw do golenia – elegancki prezent dla harcerza

Personalizowany scyzoryk

Scyzoryk to niezbędnik każdego survivalowca oraz harcerza. Warto więc zadbać by był on wysoki jakości oraz posiadał ciekawą personalizację.

Przedmioty, które stworzone zostały z myślą o nas należą do tych, z którymi budujemy dosyć dużą więź, przywiązując się do nich na lata.

W polecanym przez nas w sklepie możesz dowolnie dostosować grawer!

Sprawdź personalizowany scyzoryk

Nieśmiertelnik z dowolnym grawerem

Nieśmiertelnik to niezwykle elegancki, minimalistyczny i popularny rodzaj biżuterii. Jego użytkowanie sprawia masę satysfakcji. Sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku harcerza, który w pewnym sensie przypominać moze żołnierza.

Zachęcamy do naniesienia na niego portretu oraz imienia i nazwiska danej osoby.

Sprawdź nieśmiertelnik z dowolnym grawerem

Prezent „w powietrzu”

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci prezent z kategorii „przeżycia”. Mowa tu o podarunkach „w powietrzu”. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz loty balonem, szybowcem, skoki ze spadochronu lub wejściówki do tunelu aerodynamicznego. Wszystkie z tych opcji dostarczą masę widoków oraz niezapomniane wrażenia!

W sam raz dla miłośników adrenaliny!

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Ultradźwiękowa bransoletka przeciw komarom

Komary i różnego rodzaju insekty potrafią skutecznie uprzykrzać czas spędzony w naturze. Z tego też powodu, chcielibyśmy polecić polecić zakup ultradźwiękowej bransoletki przeciw komarom.

Jest to znakomity podarunek, który z pewnością okaże się niezmiernie przydatny. Praktycznie nikt nie lubi zapachu w sprayu przeciw komarom. Opcja ta z pewnością rozwiąże ten problem!

Sprawdź ultradźwiękową bransoletkę przeciw komarom

PRzenośna maszyna do szycia – prezent dla harcerki lub harcerza

Tym razem mamy coś dla harcerek (lecz nie tylko). Będąc na różnego rodzaju obozach lub też po prostu w domu, często trzeba przyszyć jakiś guzik, zaszyć dziura w spodniach itp. Takie drobne akcesorium pozwoli na wykonanie tej czynności w niezwykle sprawny sposób.

Całość wykonana została solidnie oraz estetycznie, dlatego jesteśmy przekonani, że służyć będzie danej osobie przez długie lata.

Znakomita propozycja na prezent urodzinowy dla harcerza lub harcerki!

Sprawdź przenośna maszyna do szycia

Plecak z panelami solarnymi

Naszą ostatnią propozycją jest specjalny plecak z panelami solarnymi. W sam raz dla wszystkich wędrowników, którzy lubią raz na jakiś czas odciąć się całkowicie od cywilizacji.

Nie jest to najtańszy podarunek, jednak taki, który z pewnością znajdzie swoje zastosowanie i będzie przydatny przez długi okres czasu.

Sprawdź plecak z panelami solarnymi

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla harcerza lub harcerki. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści