cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla gracza? [komputerowego lub konsolowego]?

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla gracza wybrać!

Przygotowaliśmy listę konkretnych ofert, które sprawdzą sie niezależnie od okazji. Jedne z nich są niezwykle praktyczne i sprawdzą sie podczas sesji grania lub zwykłej codzienności. Inne mają natomiast bardziej symboliczny wydźwięk. Mamy nadzieję, że będziesz w stanie dobrać coś odpowiedniego!

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla gracza komputerowego,
  • prezent dla gamera na urodziny,
  • prezent dla gracza lola,
  • prezent dla gracza do 200, 100 i 50 zł,
  • prezent dla gracza na święta pod choinkę,
  • i więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kubek Playstation – prezent dla gamera

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla gracza jest kubek zrobiony w kształcie kontrolera do konsoli Playstation. Dodatkowo ma on w środku napis “Game Over”. Jest to bardzo charakterystyczny dla gier zwrot. Na pewno każdy gracz nie raz go widział podczas swoich przygód w różnych grach.

Mimo naprawdę świetnego stylu jest to naczynie o bardzo atrakcyjnej cenie. Uważamy, że jest idealny kubek dla każdego gamera. Na pewno będzie on pił z niego swój ulubiony napój grając w jedną z jego wielu gier.

Sprawdź kubek Playstation – prezent dla gamera

Budzik gracza – prezent dla gracza ps4

Budzik w kształcie kontrolera do Playstation to idealny wybór na prezent dla gracza konsolowego. Jest to bardzo nietypowy budzik, który na pewno spodoba się naszemu odbiorcy. Wstawanie nawet o bardzo wczesnej godzinie z takim budzikiem nie będzie żadnych problemem dla naszego gracza.

Mimo nieco wyższej ceny jest to zdecydowanie godna polecenia pozycja. Będzie to świetny wybór chociażby na prezent pod choinkę dla gracza. Na pewno taka niespodzianka bardzo go ucieszy i chętnie umieści on ten budzik przy swoim łóżku.

Sprawdź budzik gracza – prezent dla gracza ps4

Zestaw śniadaniowy Playstation

Jeśli ciągle zastanawiasz się jaki prezent dla gracza wybrać to bardzo ciekawym wyborem będzie zestaw śniadaniowy Playstation. Zawiera on w sobie małą miseczkę oraz kubek. Będzie to świetny komplet śniadaniowy dla naszego odbiorcy. Na pewno płatki z mlekiem oraz kawa z takich naczynek będą smakowały doskonale.

Ze względu na to, że zestaw ten składa się z dwóch elementów oraz ma on oficjalne grafiki Playstation jest to nieco droższa propozycja. Nie oznacza to jednak, że jest droga. Uważamy jej cenę za bardzo rozsądną i przede wszystkim niewygórowaną.

Sprawdź zestaw śniadaniowy Playstation

Lampka Xbox

Lampka Xbox to fajny prezent dla gracza Xbox. Jest to alternatywa dla graczy, którzy preferują konsolę od firmy Microsoft. Na pewno bardzo ucieszy go ten nietypowy rodzaj oświetlenia. Będzie mógł on umieścić tę lampkę w swoim pokoju dzięki czemu nawet w nocy będzie miał świetne źródło światła w swoim ulubionym pomieszczeniu.

Cena tej propozycji jest nieco wyższa, ale bardzo rozsądna. Nasz odbiorca na pewno ucieszy się z tego podarku oraz znajdzie dla niego idealne miejsce. Będzie mógł nim się cieszyć dosłownie każdego dnia.

Sprawdź lampkę Xbox

Antystresowy klawisz Enter – prezent dla gracza komputerowego

Gry często potrafią być nieco denerwujące. Jest to poniekąd ich urok, ale i zaleta dla wielu. Z tego powodu antystresowy klawisz Enter to idealny prezent dla gracza, która ma nieco mniej cierpliwości lub gra w bardzo wymagające gry. Na pewno takie proste rozładowanie emocji pomoże mu, aby lepiej grać w swoje ulubione tytuły, a dodatkowo będzie to świetna dekoracja do jego pokoju.

Ze względu na stosunkowo niską cenę jest to świetny wybór zarówno jeśli mamy nieco bardziej ograniczony budżet jak i jeśli szukamy dodatku do jednej z poprzednich czy kolejnych propozycji na tej liście.

Sprawdź antystresowy klawisz Enter – prezent dla gracza komputerowego

Klawiatura – prezent dla gracza do 200 zł

Jeśli ciągle zastanawiasz się co na prezent dla gracza wybrać to świetnym pomysłem będzie podarowanie mu sprzętu do grania. Jest to podstawa do zwiększenia umiejętności każdego gracza jak i jego komfortu. Proponowany przez nas produkt jest naprawdę wysokiej jakości co na pewno zauważy i doceni nasz odbiorca.

Tak jak wspominamy w nagłówku jest to podarek do dwustu złotych. Jest to nieco wyższa cena, ale jest to zdecydowanie warty tych pieniędzy produkt. Nasz odbiorca na pewno ucieszy się zarówno z takiego prezentu jak i swoich lepszych wynikach w ulubionych grach.

Sprawdź klawiaturę – prezent dla gracza do 200 zł

Myszka

Dobrej jakości myszka to świetny wybór na prezent dla gracza lola. Jest to gra, która wymaga wysokiego refleksu oraz dobrej jakości myszki. Dzięki niej nasz odbiorca na pewno będzie grał jeszcze lepiej dzięki czemu zauważy postęp w swoich wynikach. Jest to wielka satysfakcja dla każdego gracza.

Ze względu na bardzo renomowaną markę i niezwykle wysokiej jakości wykonanie nie jest to najtańsza myszka na rynku. Musimy zapłacić za nią dosyć sporo, ale na pewno nasz odbiorca odwdzięczy to niesamowitą radością, którą poczuje dzięki nam.

Sprawdź myszkę

Podkładka pod myszkę

Świetnym dodatkiem do naszej poprzedniej propozycji jest podkładka pod myszkę. Jest to kolejny prezent dla gracza, który pomoże mu poprawić jakość grania jak i swoje umiejętności. Dzięki temu podarkowi nasz odbiorca będzie czuł poprawę w poruszaniu myszką. Ruchy nią będą płynniejsze co jest bardzo ważne dla każdego gamera.

Ta propozycja to idealny wybór na prezent dla gracza do 50 złotych. Jest to dosyć niedrogi produkt, który sprawdzi się zarówno samodzielnie jak i jako dodatek do innej propozycji z naszej listy.

Sprawdź podkładkę pod myszkę

Słuchawki – prezent dla chłopaka gracza

Już ostatni pomysł na prezent dla gracza, który jest związany z sprzętem to słuchawki. Dźwięk to również kluczowy aspekt wielu gier. Z tego powodu nasz odbiorca musi posiadać również wysokiej jakości słuchawki, które możemy mu podarować. Na pewno usłyszy on różnicę i doceni nasz podarek.

Proponowany przez nas produkt jest bardzo mocno renomowany. Z tego powodu jest on gwarancją najwyższej jakości. Niestety z tego powodu jest on również nieco droższy. Uważamy jednak, że za jakość warto płacić, gdyż zdecydowanie poprawia ona komfort.

Sprawdź słuchawki – prezent dla chłopaka gracza

Powerbank – prezent dla gracza do 100 zł

Powerbank to bardzo użyteczne urządzenie. Może ono być również bardzo przydatne jeśli nasz odbiorca poza graniem na komputerze lubi również grać w gry mobilne. Niestety telefony wymagają ciągłego ładowania co nie zawsze jest możliwe gdy jesteśmy poza domem. Właśnie w takiej sytuacji ratunkiem może okazać się proponowany przez nas produkt. Nasz odbiorca na pewno ucieszy się z takiego podarku.

Ten produkt może być świetnym wyborem na prezent dla gracza minecraft. Gra ta jest dostępna zarówno na komputer jak i telefon. Na pewno każdy gracz gier mobilnych bardzo ucieszy się z takiego podarku.

Sprawdź powerbank – prezent dla gracza do 100 zł

Skarpetki z brelokiem

Ciekawym zestawem, który sprawdzi się jako prezent dla gracza są skarpetki z brelokiem. Oba te produkty mają na sobie motyw kontrolera do konsoli co na pewno bez stanowienia rozpozna nasz odbiorca. Jeśli lubi on takie gadżety to na pewno doceni on taki podarek, którego będzie mógł używać niemalże na co dzień.

Ze względu na to, że komplet ten zawiera dosyć drobne elementy nie jest on bardzo drogi. Sprawdzi się on zarówno jako samodzielny prezent jak i jako dodatek do jednej z naszych innych propozycji.

Sprawdź skarpetki z brelokiem

Koszulka dla gracza

Prezentem dla gracza, który na pewno mu się spodoba jest koszulka. Ma ona na sobie dedykowany napis, który świetnie pasuje do jego zainteresowania. Jest to produkt, który ma wysokiej jakości napis oraz dobrze dobrany materiał. Na pewno spodoba mu się ten podarek i będzie w nim często chodził po domu czy podczas wyjść do szkoły czy pracy.

Ze względu na wcześniej wspomniane naprawdę jakościowe wykonanie nie jest to najtańszy dostępny na rynku t-shirt. Uważamy jednak, że jego cena dalej jest niewygórowana a styl wykonania nadruku naprawdę doskonały.

Sprawdź koszulkę dla gracza

Tablica pokój gracza – prezent dla chłopaka gamera

Wielu graczy lubi zmieniać swój pokój w kompletne zacisze. Miejsce, które jest tylko ich i do którego mało kto ma wstęp. Z tego powodu nasza następna propozycja jest naprawdę atrakcyjnym wyborem na prezent dla gracza. Jest to tabliczka na drzwi, która jasno wyjaśnia napisem czyj jest pokój przed nami.

Mimo naprawdę genialnej grafiki, którą ma ten produkt nie jest on wcale bardzo drogi. Uważamy jego cenę za bardzo rozsądną. Jest ona na tyle atrakcyjna, że może to być zarówno oddzielny podarek jak i dodatek do jednej z naszych innych propozycji.

Sprawdź tablicę pokój gracza – prezent dla chłopaka gamera

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla gracza. Mamy nadzieję, ze któraś z ofert stanie się wybranym przez Ciebie podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści