cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla górnika na barbórkę? Dzień górnika, dla emeryta itp!

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla górnika na barbórkę, lub inną okazję, to trafiłeś w dobre miejsce.

W naszym artykule znajdziesz konkretne i ciekawe propozycje prezentowe. Przedstawimy Ci zarówno drogie jak i tanie produkty, różniące się zastosowaniem oraz symboliką. Mamy szczerą nadzieję że któraś z nich przypadnie Ci do gustu.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla emeryta górnika,
  • prezent dla górnika na barbórkę.

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki.

Szyb górniczy

Model szybu górniczego to świetny wybór na prezent dla górnika na barbórkę. Będzie mógł on postawić go w swoim ulubionym pomieszczeniu w mieszkaniu, dzięki czemu będzie regularnie go widział. Ponadto model ten ma dodatkową funkcję jaką jest trzymanie alkoholu. Jest to bardzo ciekawa rzecz, która może spodobać się naszemu odbiorcy, a na pewno go zaskoczy.

Cena tego podarku jest naprawdę przystępna. Uważamy, że jest to świetny wybór na barbórkę. Nasz odbiorca na pewno bardzo doceni taki prezent na właśnie tę okazję.

Sprawdź szyb górniczy

Wagonik górniczy

Wagonik górniczy na alkohol to kolejny świetny wybór na prezent na barbórkę dla górnika. Będzie mógł on go postawić w swoim ulubionym pomieszczeniu, dzięki czemu będzie mógł go podziwiać każdego dnia. W razie potrzeby może w nim przynieść alkohol na jakąś okazję co na pewno bardzo zaskoczy jego gości.

Podarek ten jest dosyć tanim wyborem, co wcale nie znaczy, że gorszym. Jest to na pewno ciekawa propozycja, która powinna spodobać się naszemu odbiorcy. Uważamy, że warto wydać tą dość niedużą kwotę.

Sprawdź wagonik górniczy

Koszulka dla górnika

Koszulka tematyczna to dość klasyczny, ale dobry wybór na prezent dla górnika. Jest ona wykonana w taki sposób, że wiadomo na pierwszy rzut oka dla kogo to t-shirt. Proponowany przez nas egzemplarz ma zabawny napis przez co sprawdzi się ona również jako śmieszny prezent dla górnika. Na pewno ucieszy go ten podarek.

Cena tego prezentu jest dosyć standardowa jak na tego typu produkt. Uważamy, że jest on jak najbardziej jej warty i jest to świetny wybór, żeby ucieszyć i rozbawić naszego odbiorcę.

Sprawdź koszulkę dla górnika

Obraz kopalni

Obraz kopalni może być świetnym wyborem na prezent dla emeryta górnika. Może być to bardzo sentymentalny obrazek, na który nasz odbiorca będzie z chęcią zerkał na swojej emeryturze. Ramka oraz obrazek jest nieduży dzięki czemu można go położyć dosłownie wszędzie. Świetnie sprawdzi się chociażby w korytarzu na jakiejś niskiej szafce.

Cena tego prezentu jest dosyć spora, ale warto tu zauważyć jak prosta, a przy tym ładna ramka została wykorzystana do tego produktu. Ponadto samo zdjęcie jest naprawdę piękne i ciekawie obrazuje to co jest w kopalniach.

Sprawdź obraz kopalni

Książka dla górnika

Kolejną propozcyją na prezent dla górnika jest książka pod tytułem “Dziennik Wyprawa 1907: Zakazane kopalnie”. Jest to nietypowa książka, gdyż jest ona interaktywna. Będzie to świetny podarek dla górnika, który lubi książki, a do tego lubi też ich interaktywną wersję. Na pewno może to być również ciekawa propozycja dla kogoś kto nie miał jeszcze okazji obcować z tym rodzajem lektury.

Cena tego podarku jest naprawdę niska, a może bardzo zainteresować naszego odbiorcę. Może on przy nim spędzić naprawdę dobrze swój wolny czas.

Sprawdź książkę dla górnika

Kosz prezentowy

Jeżeli wiesz, że górnik, któremu chcesz wręczyć upominek lubi smak whisky to proponowany przez nas kosz prezentowy będzie świetnym wyborem. Jest to naprawdę świetny pomysł na prezent dla górnika emeryta. Będzie mógł on na emeryturze napić się naprawdę dobrego whisky jakim jest Jack Daniels oraz zjeść świetne słodycze z dodatkiem tego właśnie trunku.

Propozycja ta jest jedną z droższych, ale za to jak rozbudowaną. Uważamy, że będzie to naprawdę dobry wybór na prezent dla górnika. Na pewno bardzo ucieszy go taki kosz.

Sprawdź kosz prezentowy

Karafka na whisky

Kolejną propozycją dla górnika, który jest smakoszem whisky jest karafka na właśnie ten trunek. Jest to bardzo elegancki prezent, który świetnie sprawdzi się jako prezent dla górnika. Będzie mógł on nalewać sobie z niej wieczorami swojego ulubionego trunku. Na pewno będzie doceniał tę możliwość.

Przez to jak elegancki jest to podarek nie należy on do najtańszych. Jest to dosyć droga propozycja, ale uważamy, że warto ją przemyśleć, gdyż jest ona naprawdę warta tych pieniędzy.

Sprawdź karafkę na whisky

Termos

Termos to dość nietypowy, ale za to bardzo praktyczny prezent dla górnika. Jest to propozycja dzięki, której nasz odbiorca będzie mógł napić się ciepłej herbaty w pracy. Poza tym ma on funkcję poza pracą naszego odbiorcy, gdyż może on go zabierać na różne wyprawy. Na pewno ucieszy go taki podarek.

Cena tej propozycji jest dosyć standardowa jak na dobrej jakości termos. Jest to nieco droższy prezent, ale nie przesadnie drogi, dzięki czemu każdy powinien móc go rozważyć jako jedną z propozycji.

Sprawdź termos

Blok z nożami

Blok z nożami to dosyć uniwersalny prezent, który powinien się spodobać każdemu w tym górnikowi. Będzie mógł on postawić go w swojej kuchni i korzystać z noży, które ma on w sobie, które są naprawdę wysokiej jakości. Jeżeli wiesz, że odbiorca posiada już stare czy zniszczone noże to na pewno bardzo przyda mu się taki podarek oraz go naprawdę mocno doceni.

Koszt tego prezentu jest dosyć wysoki, ale wynika to z jego naprawdę wysokiej jakości. Uważamy, że jest to naprawdę dobry wybór na prezent również dla górnika.

Sprawdź blok z nożami

Figurka samochodu

Figurka samochodu to świetny wybór na prezent dla górnika, który lubi motoryzację. Proponowany przez nas egzemplarz to replika BMW, które wygląda naprawdę niesamowicie. Nasz odbiorca będzie mógł położyć go w miejscu, w którym będzie on widoczny, dzięki czemu będzie mógł on często na niego spoglądać.

Przez to jak dobrze wykonany jest model tego auta jest on dosyć drogi, ale nie przesadnie. Uważamy, że jest to bardzo ciekawy wybór za który warto zapłacić nieco więcej, aby uszczęśliwić naszego odbiorcę.

Sprawdź figurkę samochodu

Zegar ścienny

Dekoracją, która świetnie sprawdzi się na prezent dla górnika. Proponowany przez nas egzemplarz jest wykonany w naprawdę niesamowitym stylu, który będzie pasował do prawie że każdego mieszkania. Dzięki temu nasz odbiorca będzie mógł zawiesić go w pomieszczeniu, które najbardziej lubi co doda mu ciekawego charakteru.

Cena tej ozdoby jest naprawdę spora, ale wynika to z wcześniej wspomnianego niesamowitego stylu. Jest to duży koszt, ale uważamy, że warto go przemyśleć, bo może to być naprawdę trafiony podarek.

Sprawdź zegar ścienny

Biblioteczka

Biblioteczka to świetny prezent dla prezent dla emeryta górnika, który ma zamiar na swojej zasłużonej emeryturze czytać książki. Będzie mógł on wszystkie przeczytane tytuły trzymać w jednym miejscu, co stworzy naprawdę ciekawy efekt. Każdy mol książkowy doceni taki mebel jako prezent.

Propozycja ta jest dosyć droga, ale jest to na pewno ciekawy wybór. Może to być prezent, który bardzo zaskoczy naszego odbiorcę, ale przy tym też bardzo ucieszyć.

Sprawdź biblioteczkę

To już wszystkie propozycje na prezent dla górnika na dziś. Mamy nadzieję że któraś z propozycji przypadła Ci do gustu. Życzymy udanych zakupów lub dalszych poszukiwań.