cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla geodety? Najciekawsze propozycje!

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla geodety to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Przygotowaliśmy dla ciebie 12 ciekawych propozycji prezentowych, z różnych półek cenowych oraz kategorii produktowych. Dobrane są one tak aby pasowały do zawodu geodety. Na naszej liście znajdziesz także kilka uniwersalnych prezentów.

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla inżyniera geodety

Geodeci bardzo często od najmłodszych lat interesowali się geografią. Dlatego też wiele osób wykonuje ten zawód z dużą pasją. Dlatego też wiele naszych prezentów nawiązuje do tematyki geografii, a konkretniej map i globusów. Część propozycji to dosyć uniwersalne produkty, które praktycznie zawsze sprawdzą się jako podarunki. Mamy też jedną rzecz, która przyda się podczas pracy w terenie.

Zachęcamy do sprawdzenia listy!

Globus

Globus to pierwsza propozycja na prezent dla inżyniera geodety. Jest to świetna dekoracja, która bardzo wiąże się z jego pracą. Będzie mógł on położyć go w jego ulubionym pomieszczeniu i patrzeć na niego za każdym razem, gdy będzie przechodził.

Cena tej ozdoby jest dosyć wysoka, ale warto zaznaczyć jej niezwykły styl. Jest ona wykonana bardzo elegancko, dzięki czemu na pewno bardzo spodoba się ona naszemu odbiorcy. Uważamy, że jak najbardziej warto zainwestować tą kwotę.

Sprawdź globus

Zegar ścienny

Kolejną świetną dekoracją na prezent dla geodety jest zegar ścienny. Proponowany przez nas egzemplarz pokazuje aż trzy godziny dzięki czemu nasz odbiorca będzie mógł znać czas w trzech różnych miejscach świata. Ponadto w tle jest mapa świata, która na pewno będzie bardzo cieszyła oko naszego geodety.

Kwota jaką trzeba zapłacić za tą ozdobę jest podobna jak w przypadku poprzedniej. Tak samo jak w poprzednim przypadku uważamy, że jest to bardzo elegancki prezent, w który warto zainwestować tą kwotę, gdyż bardzo ucieszy on naszego odbiorcę.

Sprawdź zegar ścienny

Lampa

Bardzo ciekawą propozycją na prezent dla geodety jest lampa wisząca, która jest ukryta w ziemskim globie. Jest to motyw bardzo związany z pracą naszego odbiorcy przez co na pewno bardzo spodoba mu się ta lampa. Będzie mógł on ją zamontować na przykład w swoim biurze i cieszyć się nią za każdym razem, gdy będzie pracował.

Cena tej propozycji jest dosyć niska przez co dosyć niskim kosztem możemy naprawdę mocno ucieszyć naszego odbiorcę. Na pewno bardzo ucieszy go ten podarek.

Sprawdź lampę

Lampka biurowa

Propozycją, która świetnie sprawdzi się w biurze geodety jest lampka biurowa. Jest to bardzo praktyczny prezent właśnie dla takiej osobie. Praca takiej osoby często wiąże się z pracą biurową, gdzie często przydatna okazuje się mała lampka, którą można doświetlić niektóre elementy.

Taka lampka to dosyć wysoki koszt, ale wynika to z naprawdę dobrej jakości tego produktu. Mimo, że jest to dosyć drobna propozycja to uważamy, że może ona się okazać jak najbardziej celna.

Sprawdź lampkę biurową

Obraz szklany

Obraz szklany to na pewno niezapomniany prezent. Proponowany przez nas przedstawia naszą planetę co sprawia, że świetnie nada się on na prezent dla geodety. Będzie mógł on go zawiesić w pomieszczeniu w którym spędza najwięcej czasu, dzięki czemu będzie cieszył swoje oczy jego widokiem.

Propozycja ta jest jedną z droższych na tej liście, ale uważamy, że efekt jaki zrobi taki prezent jest niepowtarzalny. Duży koszt w tym przypadku jest jak najbardziej uzasadniony i uważamy, że warto przemyśleć tę propozycję.

Sprawdź obraz szklany

Barek w kształcie globusa

Kolejną niezwykle ciekawą propozycją na prezent dla inżyniera geodety jest barek, który posiada w sobie motywy globu oraz sam globus. Jest to na pewno prezent, który zrobi niezwykłe wrażenie na naszym odbiorcy. Jeżeli lubi on tego typu meble dekoracyjne to na pewno bardzo się z niego ucieszy.

Cena tej propozycji podobnie jak poprzedniej jest dosyć wysoka. Kolejnym podobieństwem też jest to jak niezwykłe wrażenie może on zrobić na naszym odbiorcy. Na pewno taki podarek bardzo go ucieszy.

Sprawdź barek w kształcie globusa

Stojak na wino

Bardziej uniwersalną propozycją na prezent dla geodety co wcale nie znaczy że gorszą jest stojak na wino. Jest to ozdoba do mieszkania na której nasz odbiorca będzie mógł trzymać swoje ulubione wina. Będą one się na niej na pewno świetnie prezentowały co będzie wprawiało w dumę naszego geodetę.

Cena tego podarku jest naprawdę optymalna, przez co będzie to idealny prezent dla praktycznie każdego. Ponadto jeśli lubi on wino to na pewno będzie jeszcze bardziej zadowolony.

Sprawdź stojak na wino

Karafka na wino

Kolejnym prezentem dla geodety związanym z winem jest karafka. Jest to naczynie, w którym każde wino będzie się świetnie prezentowało. Jeżeli on i jego rodzina lubią napić się właśnie tego trunku podczas obiadu to na pewno z chęcią będą oni nalewali go właśnie z tego naczynia.

Cena tej propozycji jest bardzo zbliżona do poprzedniej. Przez to jest to kolejny bardzo optymalny wybór na prezent. Ponadto warto pamiętać, że nie każdy ma w swoim domu takie naczynie, a jest ono naprawdę bardzo eleganckie.

Sprawdź karafkę na wino

Karafka na whisky

Jeżeli nasz geodeta woli bardziej whisky niż wino to nie problem. Naszą kolejną propozycją jest karafka na whisky wraz z sześcioma szklankami na ten trunek. Jest to bardzo elegancki prezent, który na pewno spodoba się bardzo każdemu smakoszowi whisky oraz jego znajomym z którymi będzie mógł je pić.

Cena tego zestawu jest wysoka, ale wynika to z jego elegancji oraz złożoności. Sześć szklanek oraz karafka to naprawdę dużo, a w dodatku uważamy, że są one naprawdę ładnie wykonane.

Sprawdź karafkę na whisky

Zestaw filiżanek

Jeżeli wiesz że geodeta, któremu chcesz wręczyć prezent uwielbia kawę to na pewno ucieszy go zestaw filiżanek. Jest to bardzo elegancki podarek, który może okazać się naprawdę trafny. Nasz odbiorca będzie mógł pić poranną kawę z ładnego naczynia co sprawi, że napój który będzie pił będzie smakował znacznie lepiej.

Komplet, który proponujemy zawiera w sobie aż sześć filiżanek, których koszt wcale nie jest bardzo wysoki. Uważamy, że jest to naprawdę optymalna cena za tak duży zestaw.

Sprawdź zestaw filiżanek

Dzbanek

Dzbanek to kolejny ciekawy prezent dla geodety, który może przydać mu się zarówno w domu jak i w biurze. Będzie mógł on postawić go w jadalni, żeby każdy mógł sobie nalać albo zabrać do biura, gdzie będzie miał zawsze pod ręką wodę. Jest to przydatne ze względu na to, że podczas pracy często zapominamy się nawadniać, a jest to bardzo ważne.

Cena tego podarku jest dosyć niska. Mimo tego uważamy, że prezentuje się on naprawdę dobrze i sprawdzi się zarówno jako dodatek do innego prezentu jak i jako fajny, budżetowy upominek.

Sprawdź dzbanek

Zegarek sportowy

Ostatnią już propozycją na prezent dla inżyniera geodety jest zegarek sportowy. Jest to świetny podarek dla każdego kto lubi uprawiać sport. Proponowany przez nas produkt ma wiele funkcji takich jak na przykład gps, prognoza pogody czy stoper. Uważamy, że jest to prezent, który może naprawdę ucieszyć naszego odbiorcę.

Cena tej propozycji jest naprawdę spora, ale wynika to z wielu funkcji jakie ma ten zegarek i bardzo wysokiej wytrzymałości. Jest to bardzo ważne podczas uprawiania sportu. Na pewno będzie on długo służył naszemu geodecie.

Sprawdź zegarek sportowy

To już wszystkie propozycje na prezent dla geodety. Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści