cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla fizyka? [Nauczyciela, miłośnika, młodego]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla fizyka wybrać.

Przygotowaliśmy szereg propozycji, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz poziomu zainteresowania tą dziedziną nauki. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego lub przynajmniej solidnie zainspirujesz się w dalszych poszukiwaniach.

We wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla fizyka,
  • prezent dla nauczyciela fizyki,
  • prezent dla miłośnika fizyki,
  • prezent dla młodego fizyka,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla fizyka – geniusz do spinaczy

Naszą pierwszą propozycją na śmieszny prezent dla fizyka jest specjalny geniusz do spinaczy. To solidnie wykonane magnetyczne akcesorium przypomina Alberta Einsteina.

Oprócz wymiaru czysto dekoracyjnego, będzie to niezwykle przydatny gadżet, który z pewnością stanie na biurku danej osoby!

Sprawdź geniusza do spinaczy

Kryształowa statuetka 3d – elegancki prezent dla nauczyciela fizyki

Propozycja ta jest niezwykle ekskluzywnym prezentem dla nauczyciela fizyki. Kryształowa statuetka 3D jest w pełni personalizowana, dlatego dostosować ją możesz pod daną okazję, jak i osobę.

Możesz zdecydować się na gotowy model, lekko go zmodyfikować lub stworzyć własny od zera. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia poniższego sklepu!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d

Kołyska newtona

Kołyska Newtona to chyba najbardziej charakterystyczna akcesorium, związane z tą dziedziną nauki. Będzie to idealny prezent dla miłośnika fizyki, który chce widoczny sposób podkreślić swoją pasję.

Dźwięk i widok uderzających się kulek może być niezwykle relaksujący!

Sprawdź kołyska newtona

Solarny Albert Einstein

Niezwykle śmiesznym prezentem dla miłośnika fizyki będzie solarny Albert Einstein. Kiedy do gadżetu trafi promień słoneczny figurka zacznie uderzać się w głowę. Całość wykonana jest w estetyczny oraz solidny sposób i z pewnością wywoła uśmiech oraz zaskoczenie na twarzy danej osoby!

Sprawdź solarnego Alberta Einsteina

Kula plazmowa – prezent dla młodego fizyka

Nadszedł czas na propozycję na prezent dla młodego fizyka. Kula plazmowa dostarczy masę wrażeń wizualnych, które z pewnością stworzą znakomity klimat w pokoju.

Sama zabawa takim akcesorium będzie niezwykle satysfakcjonująca, a na co dzień stanowić będzie znakomitą dekorację!

Sprawdź kule plazmową

Podpórka do książek Einstein

Osoby interesujące się nauką, to najczęściej też ludzie lubiący czytać. Z tego też powodu do naszej liście umieściliśmy specjalną podpórkę do książek, z wizerunkiem najwybitniejszego fizyka Alberta Einsteina.

To minimalistycznie wykonane akcesorium z pewnością znajdzie praktyczne zastosowanie. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tego upominku!

Sprawdź podpórkę do książek Einstein

Generator silnika stirlinga

Jeżeli dana osoba zaczyna swoją przygodę z fizyką lub też szuka elementu czysto dekoracyjnego, to taki generator silnika Sterlinga spisze się znakomicie.

Obserwowanie jego działania może być niezwykle satysfakcjonująca oraz w przypadku osób początkujących, rozwijające. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź generator silnika Stirlinga

Długopis z dowolnym grawerem

Znakomitym praktycznym oraz eleganckim prezentem dla nauczyciela fizyki, jest długopis z dowolnym grawerem. Personalizacji tyczy się zarówno pisadło, jak i pudełeczka.

Nanieść tam możesz dowolną dedykację lub inny napis. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej opcji!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Personalizowany notes – 2 propozycje

Kolejnym praktycznym i personalizowanym upominkiem na naszej liście, jest specjalny notes. Chcielibyśmy polecić ci dwie różne propozycje, o nieco innym wydźwięku designowym. Akcesorium tego typu z pewnością przyda się każdej osobie interesującą się nauką!

Sprawdź personalizowany notes nr 1

Sprawdź personalizowany notes nr 2

Perpetual Motion – gadżet na biurko

Kolejnym dekoracyjnym gadżetem na biurko związanym z fizyką, jest „Perpetula Motion”. Obserwowanie tego typu akcesorium może być niezwykle satysfakcjonująca. Całość jest wykonana w taki sposób, że wpasuje się do praktycznie każdego wystroju!

Sprawdź perpetual motion – gadżet na biurko

Kubek dla fizyka – 3 propozycje

Kubek to dosyć sprawdzony i częsty wybór podarunkowy. Z tego też powodu w naszej liście postanowiliśmy umieścić trzy propozycje na kubek dla fizyka.

Posiadają one nadruki dedykowane do tego hobby lub zawodu. Sam zadecyduje, która z opcji przypadnie danej osobie do gustu najbardziej.

Sprawdź kubek dla fizyka nr 1

Sprawdź kubek dla fizyka nr 2

Sprawdź kubek dla fizyka nr 3

Lewitujący globus – oryginalny prezent dla miłośnika fizyki

Jeżeli lubisz dawać upominki zaskakujące i nietypowe, to lewitujące globus pisze się znakomite. Możliwość posiadania lewitującego akcesorium na swoim biurku lub innym widocznym miejscu, z pewnością zostanie doceniona przez każdego fizyka.

Taki futurystyczny gadżet powinien zostać solidnie wyeksponowany w domu lub mieszkaniu, a dana osoba napawać się będzie jego widokiem przez długi czas!

Sprawdź lewitujący globus

Prezent „W powietrzu”

Nieco bardziej uniwersalnym i zaskakującym podarunkiem będzie prezent „w powietrzu”. Zachęcamy do sprawdzenia voucherów na różnego rodzaju loty widokowe, które pozwolą na delektowanie się widokiem gór, morza, czy też miasta.

Nie codziennie przeżycie, które z pewnością zapadnie w pamięci na długo!

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Lampa lawa rakieta

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla fizyka jest lampa lawa rakieta. Te dekoracyjne akcesorium o praktycznym zastosowaniu, może upiększyć dane pomieszczenie. Jeżeli dana osoba lubi tego rodzaju dekoracje, to powinieneś zainteresować się tą opcją.

Sprawdź lampę lawa rakieta

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla fizyka. Mam nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści