cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla fitnesski? [Dla fit chłopaka i dziewczyny]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla fitnesski wybrać.

Przygotowaliśmy propozycje, które przypadną do gustu każdemu fanowi fitnessu. Podarunki sprawdzą się niezależnie od płci, okazji, jak i posiadanego budżetu. Wszystko przez różnorodność, o którą postaraliśmy się zadbać.

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla fitnesski,
  • prezent dla fit mamy,
  • prezent dla fit chłopaka,
  • prezent dla fit dziewczyny,
  • prezent dla trenera/instruktora fitness,
  • i więc!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

praktyczny Prezent dla fitnesski – przenośny blender

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla fana fitnessu, jest przenośny blender. Akcesorium takie sprawdzi się znakomicie w domu, jak i w pracy, siłowni lub podczas różnego rodzaju wycieczek.

Przygotować z nim można zdrowe owocowe smoothie, shake białkowy oraz warzywny i wiele więcej. Osoba dbająca o dietę z pewnością znajdzie dla niego zastosowanie!

Sprawdź przenośny blender

Zdrapka 100 dni ćwiczeń – prezent dla fit maniaka

W tym przypadku mam propozycję dla wszystkich fitness maniaków, którzy lubią wyzwania. Plakat zdrapka „100 dni ćwiczeń” będzie ciekawym challengem.

Wykonywanie kolejnych zadań każdego dnia, może być świetnym porannym rozruchem. Zdrapywanie następnego kwadracika z pewnością dostarczy masę satysfakcji!

Sprawdź zdrapka 100 dni ćwiczeń

Ręcznik chłodzący lub 100 zł

W tym przypadku chcielibyśmy polecić Ci dwa akcesoria, które przydadzą się podczas wyjść do klubu fitness. Na pierwszy ogień idzie ręcznik chłodzący. Przy pomocy małej ilości wody, będzie on miał znacznie niższą temperaturę, dzięki temu będzie on miała funkcję chłodzącą. Ogromna ulga po intensywnym treningu!

Druga opcja to klasyczny ręcznik z nadrukiem 100 zł. Sprawdzi się w domu, na siłowni, jak i na plaży lub basenie. Sam zadecyduj, która z opcji spisze się lepiej.

Sprawdź ręcznik chłodzący

Sprawdź ręcznik 100 zł

Voucher na wspinaczkę – na hali, w górach, kursy

Chcielibyśmy polecić Ci voucher na różnego rodzaju zajęcia ze wspinaczki. W ofercie polecanego przez nas sklepu znajdziesz propozycje w górach, na hali, jak i różnego rodzaju kursy.

Jest to niezwykle ogólnorozwojowy sport i sprawdzi się w przypadku osób lubiących adrenalinę, pokonywanie własnych barier oraz takich, które starają się dbać o całościową atletyczność ciała.

Będzie to niezwykle interesujący i niecodzienny rodzaj aktywności!

Sprawdź voucher na wspinaczkę

Voucher na sport wodny – prezent dla fit chłopaka lub dziewczyny

Kolejną ciekawą propozycją w postaci nietypowego sportu, jest voucher na atrakcje w wodzie. W ofercie poleconego przez nas sklepu znajdziesz spływy kajakowe, windsurfing, wodne jetpacki i wiele więcej.

Jeżeli dana osoba lubi tego rodzaju aktywności, to z pewnością propozycja ta przypadnie mu do gustu!

Sprawdź voucher na sport wodny

Prezent w powietrzu – loty widokowe lub sporty ekstremalne

Ostatnim propozycją z kategorii przeżycia, jest voucher na atrakcje w powietrzu. Chcielibyśmy podzielić je na dwa główne warianty.

Pierwsze z nich to loty widokowe. Jest to znakomity sposób na pooglądanie przepięknego krajobrazu . Dla osób nieco odważniejszych, chcielibyśmy polecieć różnego rodzaju sporty ekstremalne typu skok na, ze spadochronu, na poduszkę kaskaderską lub wejściówki do tuneli aerodynamicznych.

Sam zadecyduj, który wariant wpasuje się bardziej w preferencje danej osoby.

Sprawdź prezent w powietrzu – loty widokowe lub sporty ekstremalne

Masażer – pistolet, do karku lub szyi

Niezwykle praktycznym prezentem dla fit chłopaka lub dziewczyny, jest specjalny masażer. Chcielibyśmy polecić ci trzy różne oferty.

Pierwsza z nich (czyli model typu „pistolet”) sprawdzi się w przypadku osób trenujących naprawdę intensywnie (szczególnie lubiących trening siłowy).

Druga i trzecia propozycje mają działanie nieco bardziej relaksujące. Jednak nawet dla wyczynowego sportowca będą przydatne!

Sprawdź masażer pistolet

Sprawdź masażer do karku

Sprawdź masażer do szyi

Kreatyna – prezent dla fit osoby

Jeżeli szukasz podarunku dla kogoś kto stawia swoje pierwsze kroki w świecie fitnessu (lecz nie tylko) to kreatyna sprawdzi się znakomicie. Ten sprawdzony suplement pozwoli na jeszcze lepszą regenerację mięśni. Wpływa on również dobrze na funkcje umysłowe.

Jest to jeden z najpopularniejszych i najlepiej przebadanych suplementów. Znakomity dla każdego sportowca, który chce zwiększyć efektywność swoich treningów, jak i regeneracji.

Sprawdź kreatyną

Mini rowerek

Niektórym ludziom dosyć ciężko jest usiedzieć. Z tego też powodu jeżeli dana osoba ma pracę przy biurku, przy którym spędza wiele godzin, to taki mini rowerek spisze się znakomicie.

Podczas odpisywania na maile, pisania artykułów lub wykonywania jakiekolwiek innej pracy przy komputerze, fit osoba będzie mogła nieco się rozruszać.

A jak wiadomo, lepsze krążenie oznacza lepszą produktywność. Opcja, która nie przypadnie do gustu każdemu, jednak znajdzie również swoich wielkich fanów!

Sprawdź mini rowerek

Torba do cwiczeń wypełniana wodą

Naszą kolejną propozycję na prezent dla fit osoby, jest specjalna torba do ćwiczeń, wypełniona wodą. Wagę można dostosować poprzez odpowiednią ilość płynów wewnątrz.

Jest to znakomite akcesorium do ćwiczeń w domu, dla osób początkujących, jak i zaawansowanej. Tego typu gadżet pozwoli na wykonywanie naprawdę wielu ćwiczeń, przy możliwości dostosowania ciężaru. Jesteśmy przekonani że fit maniak z pewnością nie raz z niego korzysta skorzysta!

Sprawdź torbę do ćwiczeń wypełnianą wodą

Zestaw gum oporowych – prezent dla fana fitnessu

Opcja to będzie znakomitym prezentem dla fit mamy (lecz nie tylko). Zestaw gum oporowych pozwoli na wykonywanie niezwykle intuicyjnych treningów siłowych w domu.

Polecany przez nas zestaw zawiera aż pięć różnych poziomów siły oporu. Dlatego też spisze się w przypadku osób początkujących, jak i zaawansowanych. Całość spakować można do woreczka co ułatwić ćwiczenie podczas wyjazdów lub też w parku oraz na siłowni.

Sprawdź zestaw gum oporowych

Mata do jogi z pozycjami

Mata z pozycjami do jogi będzie znakomitym prezentem dla trenera fitness. Kilka minut ćwiczeń tego typu w domu, z pewnością zwiększy mobilność ciała danej osoby, jak i wpłynie pozytywnie na jego stan psychiczny poprzez obniżenie poziomu kortyzolu.

Instruktor nie bedzie musiał szukać specjalnych rozpisek treningowych, ponieważ znajdować się ona będzie na macie. Niezwykle praktyczny oraz oryginalny upominek!

Sprawdź matę do jogi z pozycjami

Skakanka bezprzewodowa z licznikiem – prezent dla fitnesski

Naszą ostatnią propozycją dla fitnesski lub instruktora fitness jest skakanka bezprzewodowa z licznikiem. Jest to niezwykle wygodne w użyciu akcesorium, które dodatkowo pozwoli na mierzenie swoich osiągnięć sportowych, co motywować będzie do ich poprawy.

Jeżeli dana osoba zachce powrócić do klasycznego wariantu, to producent umożliwił taką opcję poprzez dołączenie specjalnego sznurka. Więcej szczegółów technicznych znajdziesz na podstronie ofertowej!

Sprawdź skakankę bezprzewodową z licznikiem

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla fitnesski. Mamy nadzieję, że któraś z nich zostanie wybranym przez ciebie podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści