cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla filmowca? [Różnorodne propozycje]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla filmowca wybrać.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz preferencji. Wszystko za sprawą różnorodności ofert, którą staraliśmy się zachować w naszym poradniku. Mamy szczerą nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć odpowiedni podarunek!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

oryginalny prezent dla filmowca – Maszynka do popcornu

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla filmowca jest maszynka do popcornu. Który z nas w dzieciństwie nie marzył o tego typu akcesorium! Teraz będziesz w stanie spełnić te młodzieńcze pragnienie!

Całość wykonana jest solidny sposób i z pewnością przyda się każdemu miłośnikowi kinematografii. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź maszynkę do popcornu

Personalizowana kryształowa statuetka 3d – elegancki prezent dla filmowca

Jeżeli szukasz ekskluzywnego prezentu dla filmowca, na przykład na zakończenie ważnego dla projektu lub też zdobycie nowej pracy, to koniecznie powinieneś zainteresować się personalizowaną kryształową statuetką 3D.

Możesz zdecydować się na jeden z gotowych modeli lub też lekko je dostosować oraz stworzyć własną od zera. Gorąco zachęcamy do zajrzenia do poniższego sklepu!

Sprawdź personalizowana kryształowa statuetka 3d

Długopis z dowolnym grawerem

W branży filmowej bardzo często trzeba coś szybko zapisać. Niezależnie od tego czy ktoś jest aktorem, kamerzystą czy też reżyserem, w każdej chwili pojawić się mogą wartościowe pomysły czy też informacje związane z organizacją pracy.

Utrwalanie takich myśli eleganckim i spersonalizowanym długopisem będzie niezwykle satysfakcjonujące. Powyższy produkt możesz dowolnie dostosować (pudełko oraz „pisadło”) dlatego nie przejmuj się że domyślnie znajduje się tam nadruk przeznaczone dla nauczycieli.

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Personalizowany notes – 2 propozycje

Ciekawa alternatywą lub dodatkiem do poprzedniej propozycji jest personalizowany notes. Nanieść tam możesz imię danej osoby. Znakomite do zbierania różnego rodzaju pomysłów, organizowania sobie pracy jak artystycznego wyżycia się.

Sprawdź personalizowany notes nr 1

Sprawdź personalizowany notes nr 2

obrazy filmowe – wiele propozycji

Tym razem chcielibyśmy postawić na całą kategorię prezentów. Jeżeli wiesz jakie uniwersum filmowe lub serialowe jest ulubionym danego filmowca, to powinieneś zainteresować się specjalnymi obrazami o tej tematyce.

Poniżej znajduje się link do podstrony kategorii, gdzie znajdziesz masę takich propozycji. Znajdziesz tam również inne obrazy, plakat, i fototapety związane z filmami. Idealne miejsce do szukania estetycznych upominków, na które fajnie się patrzy!

Sprawdź obrazy filmowe

Kubek dla filmowca – 3 propozycje

Nieco bardziej klasycznym i przydatnym upominkiem będzie specjalny kubek dla filmowca. Chcielibyśmy polecić Ci trzy różne propozycje. Każda wykonana jest w minimalistyczny i estetyczny sposób.

Idealne do używania w domu, jak i na planie.

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Deska do krojenia „Klaps” – śmieszny prezent dla filmowca

Jeżeli szukasz przydatnego akcesorium, które w bezpośredni sposób nawiązuje do zawodu danej osoby, to filmowy klaps sprawdzi się idealnie. Przygotowanie potraw na takim akcesorium, będzie niezwykle satysfakcjonujące

Na co dzień stanowić będzie znakomity i dopasowany element dekoracyjny w kuchni!

Sprawdź deskę do krojenia „Klaps filmowy”

Projektor do filmów

Dobrej jakości projektor do filmów będzie marzeniem nie jednej osoby pracującej w tej branży. Dzięki takiemu sprzętowi można oglądać rożne produkcje w kinowej wręcz jakości!

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na po stronie ofertowej. Idealny podarunek na święta lub urodziny dla filmowca (szczególnie jeżeli okazją jest naprawdę spora, oraz składasz się na podarunek w wiele osób)!

Sprawdź projektor do filmów

Voucher na warsztaty kreatywne (wiele opcji)

Kreatywność nieodłącznie wiąże się z branżą filmową. Z tego też powodu naszej liście zabraknąć nie mogło voucherów na różnego rodzaju warsztaty kreatywne.

Znajdziesz tam kursy muzyczne, zdobienia i tworzenia ceramiki, escape roomy i wiele więcej. Jeżeli dana osoba ma otwarty umysł oraz lubi próbować nowych rzeczy, to z pewnością znajdziesz tam coś odpowiedniego.

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne (wiele opcji)

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Ciekawa alternatywą od wyjścia do kina, która również z pewnością stanowi będzie znakomitą formę rozrywki, jest voucher do teatru, opery lub filharmonii. Osoba zajmująca się kinematografią z pewnością doceni tego rodzaju sztukę.

Jest to nieco inna forma, która jednak ma w sobie wiele podobieństw. Zachęcam do sprawdzenia opcji dla dwojga, jak i tych w połączeniu z kolacją.

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

elegancka Papierośnica ze skóry

Bycie filmowcem z pewnością nie jest prostym zadaniem. Cały czas trzeba mierzyć się z różnego rodzaju terminami oraz pracą pod presją. Brak jednego elementu może posypać cały dzień nagrać.

Z tego też powodu wiele osób zajmujących się tym rzemiosłem pali. Z tego też powodu naszej liście postanowiliśmy umieścić elegancką papierośnicę. Niezwykle ekskluzywny oraz estetyczny upominek!

Sprawdź elegancką papierośnicę ze skóry

Deska na wannę – praktyczny prezent dla filmowca

Naszym ostatnim pomysłem na prezent dla filmowca jest specjalna deska na wannę. Ja już wspominaliśmy, jest to dosyć stresujący i wymagający zawód.

Relaksacyjna kąpiel wieczorem sprawdzi się więc znakomicie. Taka deska na co dzień wygląda znakomicie, dlatego wpasuje się w praktycznie każdy wystrój! Nałożyć na nią można książki, świeczki, jedzenie, wszystko co ty się tylko podoba!

Sprawdź deskę na wannę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla filmowca. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści