cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla fana pokemon? [Trafione podarunki]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla fana Pokemon wybrać.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszych artykułach. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Karty pokemon (360 lub 160 kart) – prezent dla fana pokemon

Naszymi pierwszymi propozycjami na prezent dla fana opisywanego dziś uniwersum są specjalne karty pokemon. Chcielibyśmy polecić Ci dwie oferty Jedna z nich zawiera 155 sztuk, a druga 360.

Więcej szczegółów na ich temat znajdziesz na podstronach ofertowych!

Sprawdź karty pokemon (165 sztuk)

Sprawdź karty pokemon (360 sztuk)

Album na karty – 2 propozycje

Skoro na naszej liście znalazły się karty, to nie mogą na niej zabraknąć specjalnych albumów do ich magazynowania.

Pierwszy z nich przedstawia kultową postać „Pikachu”. Drugi zrobiony jest na wzór „Pokeballu”. Możesz być przekonany, że kolekcjonowanie kart w takich albumach, sprawi masę satysfakcji!

Sprawdź album na karty „Pikachu”

Sprawdź album na karty „Pokeball”

Figurki pokemon – 1, 12 lub 144 sztuk

Kolejnymi propozycjami na naszej liście są specjalne figurki Pokemonów. Chcielibyśmy polecić ci 2 oferty. 12 oraz 144 sztuk. Różnią się wielkością oraz wykonaniem. Koniecznie sprawdź szczegóły klikając w poniższe podstrony ofertowe!

Sprawdź figurki pokemon 1 sztuka

Sprawdź figurki pokemon 12 sztuk

Sprawdź figurki pokemon 144 sztuk

Lampka 3D pikachu lub gromadka pokemonów

Jeżeli lubisz dawać podarunki, na które przyjemnie się patrzy, oraz które mają praktycznie zastosowanie, to lampki 3D Pikachu oraz całej gromadki Pokemonów powinny Cię zainteresować.

Ich ogromną zaletą jest możliwość zmieniania koloru. Dostosować go można pod preferencje, porę dnia, jak i nastrój danego fana!

Sprawdź lampkę 3D Pikachu

Sprawdź lampkę 3D gromadka pokemonów

Zestaw 6 dużych figurek – prezent dla miłośnika pokemon

Poprzednio polecaliśmy figurki o dosyć małej wielkości. Nadszedł czas na te nieco większe. Powyższy zestaw zawiera naprawdę kultowe Pokemony, które z pewnością kojarzy każdy fan tego uniwersum. Idealne do postawienia na biurku, czy też w inne widoczne miejsce w pokoju.

Sprawdź zestaw 6 dużych figurek pokemon

Maskotki pokemon – 3 oferty

W naszym poradniku o tym jaki prezent dla fana Pokemon wybrać, zabraknąć nie mogło oczywiście maskotek.

Pierwszą propozycją jest zestaw niezwykle popularnych postaci. Dwie kolejne to natomiast pojedyncze sztuki. Idealne do położenia na łóżku!

Sprawdź zestaw maskotek pokemon

Sprawdź maskotkę Pikachu

Sprawdź maskotkę Eevee

Portfel pokeball

Jeżeli szukasz czegoś na praktyczny prezent dla miłośnika Pokemon, to portfel przypominający pokeballa powinien cię zainteresować. Wykonany jest estetycznie oraz w niezbyt krzykliwy sposób. Powoduje to, że przypadnie do gustu zdecydowanej większości osób!

Sprawdź portfel pokeball

Plecak z ulubionego uniwersum

Pikachu może być niezwykle przydatnym upominkiem. Jest to idealne akcesorium dla młodego fana pokemon, który uczęszcza jeszcze do szkoły. Wykonany został solidnie oraz estetycznie. Z pewnością przydawać się będzie na co dzień.

Sprawdź plecak z ulubionego uniwersum

Czapki pokemon – 3 oferty

Czapka z daszkiem to drobny element garderoby, który jednak może nadać stylu całej kreacji. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić aż trzy tego typu oferty.

Każda z nich prezentuje się nieco inaczej. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych opcji.

Sprawdź czapkę nr 1

Sprawdź czapkę nr 2

Sprawdź czapkę nr 3

Brelok jako prezent dla fana pokemon – 3 propozycje

Naszymi ostatnimi propozycjami na nieco drobniejsze upominek, są specjalne breloczki. Otaczanie się akcesoriami, które kochamy z pewnością wywołała na uśmiech na twarzy w niejeden dzień. Możesz być przekonany, że taki gadżet upiększy pęk kluczy danej osoby.

Sprawdź brelok nr 1

Sprawdź brelok nr 2

Sprawdź brelok nr 3

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla fana Pokemon. Mam nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści