cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla fana playstation? [Trafione podarunki]!

W dzisiejszym wpisie doradzimy Ci jaki prezent dla fana PlayStation wybrać.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje, które sprawdzą się w przypadku fanów marki tej konsol. Jedne z nich bezpośrednio nawiązują do Playstation, inne natomiast będą przydatnymi akcesoriami podczas grania i nie tylko.

Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla fana playstation -zestaw śniadaniowy

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla gracza PlayStation, jest specjalny zestaw śniadaniowy, zawierający logo opisywanej dziś marki oraz przyciski z ich padów.

Wyobraź sobie przyjemność ze wstania w niedziele rano i zjedzenie śniadania z takich naczyń, przed sesją grania na konsoli. Propozycja dla prawdziwych fanów marki!

Sprawdź prezent dla fana playstation -zestaw śniadaniowy

Budzik dla gracza playstation

Jeżeli twój znajomy gracz ma problemy ze wstawaniem, rano to z pewnością przyda mu się budzik w kształcie pada PlayStation. Jest to niezwykle przydatne akcesorium, które dodatkowo będzie znakomitym elementem dekoracyjnym.

W sam raz do pokoju każdego nastolatka i nie tylko!

Sprawdź budzik dla gracza playstation

Lampa z przyciskami playstation

Kolejnym akcesorium bezpośrednio nawiązującym do opisywanej dziś marki, jest specjalna lampka z przyciskami pada PlayStation. Jej oświetlenie stworzy znakomity klimat do rozgrywki, i nie tylko.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź lampę z przyciskami playstation

Kubek dla gracza playstation

Kubek to dosyć klasyczny wybór na upominkowy. W tym przypadku chcielibyśmy zaproponować Ci dwie niezwykle oryginalne opcje, nawiązujące do tematyki grania, jak i samego PlayStation. Pierwszy kubek jest niezwykle trafiony. Drugi natomiast wykonany w bardziej nietypowym stylu.

Sam zdecyduj, która z opcji sprawdzi się lepiej!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Kapcie – prezent dla gracza playstation

Jeżeli dana osoba lubi chodzić w kapciach, to z pewnością powinieneś zainteresować się prezentem dla gracza PlayStation w postaci dedykowanych tego rodzaju obuwia. Są one niezwykle milutkie i zostaną szczególnie docenione w okresie jesienno-zimowym.

Oferta zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź kapcie – prezent dla gracza playstation

Mini lodówka

Mało jest rzeczy przyjemnych jak rozłożenie się na kanapie lub przy biurku po ciężkim dniu oraz odpalenie swojej ulubionej gry.

Chwila ta może być jeszcze lepsza, jeżeli zadba się o odpowiednio schłodzony, ulubiony napój. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić mini lodóweczka.

Jest to podarunek, który z pewnością zaskoczy daną osobę oraz będzie wykorzystywany w praktyce. Dodatkowo na co dzień stanowić będzie znakomitą dekorację!

PS. Bardzo możliwe że gracz umieści na niej swoje ulubione naklejki, co dodatkowo upiększy całość!

Sprawdź mini lodówka

Voucher na paintball (laserowy lub zwykły)

Jeżeli lubisz podarunki nietypowe i zaskakujące to powinieneś rozważyć zakup vouchera na paintball laserowy lub zwykły. Uczestniczą w takiej rozgrywce, dana osoba poczuje się niczym charakter ze swojej ulubionej gry (jeżeli jest nią strzelanka).

W poleconym przez nas w sklepie znajdziesz opcję w różnych lokalizacjach, dlatego jesteśmy przekonani, że uda ci się znaleźć coś odpowiedniego!

Sprawdź voucher na paintball (laserowy lub zwykły)

Lampa gracza „Gaming in Progress”

Lampka gracza „gaming in progress” (gra w toku) jest kolejnym znakomitym dekoracyjnym akcesorium na naszej liście. Sworzy świetny klimat podczas różnego rodzaju rozgrywek ze znajomymi lub też samemu!

Sprawdź lampa gracza „Gaming in Progress”

Podgrzewacz do kubków – prezent dla fana playstation

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla fana PlayStation jest specjalny podgrzewacz do kubków. Jeżeli dana osoba lubi przygotować sobie do rozgrywek, ulubioną herbatę, kawę lub kakao, to trudno o bardziej trafione podarunek!

Dzięki niemu temperatura ukochanego napoju, będzie idealna przez dłużysz czas!

Sprawdź podgrzewacz do kubków – prezent dla fana playstation

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla fana PlayStation. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści