cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla fana piłki nożnej? [Najciekawsze propozycje!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla fana piłki nożnej wybrać, to znalazłeś sie w odpowiednim miejscu!

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik z konkretnymi propozycjami na podarunek. Są one dosyć różnorodne oraz z różnych półek cenowych. Wszystko po to abyś niezależnie od okazji był w stanie dobrać coś odpowiedniego!

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla fana piłki nożnej dziecka,
  • prezent na święta dla fana piłki nożnej,
  • prezent dla chłopca fana piłki nożnej,
  • prezent dla miłośnika piłki nożnej,
  • prezent dla fana piłki nożnej mężczyzny.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka reprezentacji Polski – prezent dla kibica piłki nożnej

Koszulka reprezentacji Polski to nasza pierwsza propozycja na prezent dla fana piłki nożnej. Chyba nie znajdziemy w naszym kraju fana piłki nożnej, który nie chciałby mieć koszulki własnej reprezentacji. Będzie to świetne ubranie na każdy mecz naszej reprezentacji. Na pewno naszemu odbiorcy będzie się tak lepiej kibicowało.

Główną zaletą tej propozycji jest możliwość naniesienie imienia i nazwiska danej osoby. Takie personalizowane upominki często skradają serca!

Sprawdź koszulkę reprezentacji Polski – prezent dla kibica piłki nożnej

Worek piłkarski

Bardzo dobrym wyborem na prezent dla fana piłki jest worek piłkarski. Jest to dedykowany dla tego sportu i jego fanów worek, który zmieści chociażby piłkę czy korki na boisko. Nasz odbiorca będzie mógł z nim wychodzić na mecze, które na pewno bardzo chętnie rozgrywa.

Dla niektórych zaskoczeniem może być cena tej propozycji. Wynika ona w pełni z wysokiej jakości wykonania samego worka jak i nadruku. Uważamy, że za jakość zdecydowanie warto zapłacić nieco więcej, aby taki prezent służył naszemu odbiorcy jak najdłużej.

Sprawdź worek piłkarski

Piłka z mundialu 2022

Piłka z mundialu 2022 jest świetnym wyborem na prezent na święta dla fana piłki nożnej. Jest ona wykonana w oryginalnym stylu z mistrzostw świata, które odbyły się w 2022 roku w Katarze. Na pewno nasz odbiorca bez problemu rozpozna skąd pochodzi styl wykonania tego produktu. Jesteśmy przekonani, że będzie mu się nią świetnie grało na boisku.

Ze względu na oryginalne wykonanie nie jest to najtańsza możliwa piłka. Jest ona jednak bardzo ładna, a do tego wykonana naprawdę dobrze. Jesteśmy pewni, że nasz odbiorca będzie mógł jej używać naprawdę długo.

Sprawdź piłkę z mundialu 2022

Piórnik piłkarski – prezent dla chłopca fana piłki nożnej

Piórnik piłkarski to idealny wybór na prezent dla małego fana piłki nożnej. Będzie mógł on używać go każdego dnia w szkole, dzięki czemu na pewno milej minie mu czas, a praca będzie przyjemniejsza. Piłki umieszczone na tym piórniku będą przypominały mu o jego ulubionym sporcie.

Na pewno nasz mały odbiorca bardzo ucieszy się z takiego podarku. Styl wykonania jest naprawdę oryginalny! Z pewnością spodoba się danemu chłopakowi jak i jego kolegom. Jest to doskonały wybór na prezent dla chłopca fana piłki nożnej.

Sprawdź piórnik piłkarski – prezent dla chłopca fana piłki nożnej

Zegar piłkarski – prezent dla małego kibica piłki nożnej

Jeśli szukasz czegoś co nada się niemalże idealnie na prezent dla dziecka fana piłki nożnej to kolejna propozycja jest dla Ciebie. Jest to zegar piłkarski. Zamiast godzin mamy grafiki związane z grą w ulubiony sport naszego małego odbiorcy, a do tego godzina dwunasta została zamieniona na bramkę.

Mimo naprawdę dobrego wykonania cena tego produktu nie jest wygórowana. Na pewno jest to produkt godny polecenia. Na pewno idealnie sprawdzi się on w pokoju naszego odbiorcy.

Sprawdź zegar piłkarski – prezent dla małego kibica piłki nożnej

Lampka 3D

Lampka 3D w kształcie buta z piłką to genialny wybór na prezent dla miłośnika piłki nożnej. Poza naprawdę ładnym wzorem lampka ta oferuje nam wiele kolorów. Można je zmieniać zdalnie za pomocą pilota co jest zdecydowaną zaletą tego produktu. Na pewno takie rozwiązanie spodoba się naszemu odbiorcy.

Ze względu na naprawdę solidne wykonanie i bardzo rozsądną cenę jest to ciekawy wybór na prezent urodzinowy dla fana piłki nożnej. Na pewno znajdzie on idealne miejsce w swoim pokoju na takie oświetlenie.

Sprawdź lampkę 3D

Przybornik

Jeżeli ciągle zastanawiasz się co na prezent dla fana piłki nożnej sprawdzi się najlepiej to mamy dla Ciebie kolejną ciekawą propozycję. Jest to przybornik na długopisy, ołówki i tym podobne. Będzie on idealnie pasował stylem do biurka jak i całego pokoju naszego odbiorcy, który uwielbia piłkę nożną. Na pewno znajdzie on idealne miejsce na taką ozdobę.

Uważamy ten przybornik za bardzo atrakcyjny produkt. Jest to naprawdę świetny pomysł na prezent dla fana piłki nożnej. Jego cena jest bardzo dobra, a styl wykonania jeszcze lepszy.

Sprawdź przybornik piłkę

Skarbonka – prezent dla dziecka fana piłki nożnej

Skarbonka w formie piłki to świetny wybór na prezent dla małego kibica piłki nożnej. Będzie mógł on uczyć się oszczędzania pieniędzy dzięki skarbonce, która jest wykonana w stylu jego ulubionego sportu. Na pewno będzie to dla niego bardzo dużą zachętą.

Produkt ten ma naprawdę rozsądną cenę. Z tego powodu może to być zarówno oddzielny podarek jak i dodatek do jednej z poprzednich propozycji, które przedstawiliśmy.

Sprawdź skarbonkę – prezent dla dziecka fana piłki nożnej

Kubek piłka – prezent dla małego fana piłki nożnej

Kubek ceramiczny w kształcie piłki to bardzo dobry wybór na prezent dla kibica piłki nożnej. Będzie mógł on pić swój ulubiony napój z kubka, który ma genialny styl, a do tego jest bardzo wytrzymały i solidny. Na pewno będą to zalety, które nasz odbiorca szybko odczuje w swojej codziennej rutynie.

Mimo świetnego materiału oraz prostego, ale dobrego stylu nie jest to wcale droga propozycja. Jest ona jedną z tańszych na tej liście. Z tego powodu można użyć tego produktu zarówno jako niezależnego prezentu jak i dodatku do jednej z poprzednich propozycji.

Sprawdź kubek piłkę – prezent dla małego fana piłki nożnej

Brelok reprezentacji Polski

Brelok piłka to bardzo ładny prezent dla fana piłki nożnej. Jest to raczej drobny podarek, ale nie jest to wcale wada. Może to być dobry wybór jeśli chcemy komuś wręczyć coś drobniejszego bez okazji lub jeśli szukamy dodatku do większego prezentu, który mamy już w głowie. Bez względu na zastosowanie na pewno będzie to miły gest dla naszego odbiorcy.

Ze względu na wcześniej wspomniany nieduży rozmiar nie jest to drogi produkt. Jest to dotychczas najtańsza propozycja na tej liście, ale na pewno nie gorsza od reszty.

Sprawdź brelok reprezentacji Polski

Kufel z dowolnym grawerem

Jeśli ciągle zastanawiasz się jaki prezent dla fana piłki nożnej wybrać to dobrą propozycją jest kufel z dowolnym grawerem

Jeśli wiesz, że odbiorca lubi przy meczu napić się dobrego piwa to na pewno przyda mu się do tego naczynie do tego. Nie jest ono jednak zwyczajne. Poza tym, że jest ono stworzone do piwa to w dodatku ma specjalny nadruk dedykowany naszemu odbiorcy. Możesz zdecydować się na gotowy wzór, który dostosujesz lub też stworzyć włąasny od zera.

Mimo naprawdę dobrego wykonania cena tego produktu jest bardzo rozsądna. Bardzo podobne pieniądze zapłacimy za identyczne naczynia, lecz bez nadruku, który zdecydowanie dodaje uroku temu prezentowi.

Sprawdź kufel z dowolnym grawerem

Karafka piłka z ławką – personalizowana

Nieco inną propozycją na prezent dla fana piłki nożnej, ale również związaną z alkoholem jest karafka. Nie jest ona jednak zwykła, ma ona kieliszki, które zostały umieszczone w ławce, a samo naczynie przypomina kształtem jak i wzorem piłkę do piłki nożnej. Nasz odbiorca na pewno doceni taki dedykowany mu podarek.

Mimo naprawdę ciekawego wykonania nie jest to wcale drogie naczynie. Uważamy jego cenę za bardzo atrakcyjną. Na pewno jest to godny rozważenia produkt.

Sprawdź karafkę piłkę personalizowaną

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla fana piłki nożnej. Mamy nadzieję, że dzięki nam odnalazłeś udany podarunek. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści