cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla fana mercedesa? [Trafione upominki]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla fana Mercedesa wybrać.

Przygotowaliśmy trafione podarunki, które sprawdzą się w przypadku miłośników opisywanej dziś marki. Mają one praktyczne zastosowanie, dlatego jesteśmy przekonani, że dana osoba używać ich będzie na co dzień.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla fana mercedesa – dedykowany plecak

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla fana Mercedesa, jest dedykowany plecak. Znajdują się na nim małe loga tej marki.

Wykonany jest w solidny sposób i z pewnością przyda się podczas różnego rodzaju wycieczek oraz dłuższych wyjazdów, jak i na co dzień.

Sprawdź dedykowany plecak mercedesa

Czapka mercedes – z daszkiem lub zimowa

Jeżeli dana osoba lubi używać czapki z daszkiem, lub też chodzi w czapce w okresie zimowym, to z pewnością spodobają jej się tego rodzaju upominki. Nakrycia głowy z logiem Mercedesa pozwolą na odgrodzenie się od nadmiernego zimna lub słońca.

Nadruk znajdujących się na nich, w bezpośredni sposób nawiązuje do ulubionej marki.

Sprawdź czapkę z daszkiem mercedes

Sprawdź czapkę zimową mercedes

Zegar ścienny z mercedesem (wiele wariantów)

Niezwykle oryginalnym podarunkiem na naszej liście, jest zegar ścienny z motywem Mercedesa. Na podstronie ofertowej wybierać możesz spośród wielu wariantów. Sam zadecyduj, który z nich przypadnie do gustu danej osobie najbardziej oraz wpasuje się w wystrój jego domu/mieszkania. Więcej szczegółów znajdziesz klikając w poniższych link.

Sprawdź zegar ścienny z mercedesem (wiele wariantów)

Kubek z nadrukiem mercedesa – 4 propozycje

Kubek to dosyć klasyczny wybór podarunkowy. Z tego też powodu, chcielibyśmy przedstawić ci aż cztery kubki dla fana Mercedesa. Każdy z nich różni się designem, a dwa ostatnie są dosyć magiczne.

Po wlaniu tam gorącej wody, zmienią one swoje barwy oraz ukażą logo znakomitej marki motoryzacyjnej.

Możesz być przekonany że kawa lub herbata pita z takiego naczynia, smakować będzie jeszcze lepiej!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Sprawdź kubek nr 4

Podkładki pod kubki – prezent mercedes

Ciekawym dodatkiem do poprzedniej propozycji jest zestaw podkładek pod kubki. Nawiązują one do tematyki Mercedesa. Znakomity dodatek do głównego prezentu lub upominek na małą okazję!

Sprawdź podkładki pod kubki – prezent mercedes

Prezent „Za kierownicą” – Mercedes AMG A45  lub inne auto!

Jeżeli lubisz prezenty nietypowe oraz zapadające w pamięć, to z pewnością powinieneś zainteresować się jazdą po torze wyścigowym Mercedesem AMG A45. Dla prawdziwego fana marki, będzie to niezapomniane przeżycie.

Bawić się on będzie niczym małe dziecko! Zachęcamy do sprawdzenia tej oferty, jak i innych ciekawych voucherów „za kierownicą” polecanym przez nas w sklepie.

Sprawdź Mercedes AMG A45 na torze

Sprawdź inne prezenty „za kierownicą”

Nastrojowe lampki do samochodu – gadżet mercedes

Jeżeli dana osoba posiada swojego Mercedesa, to z pewnością ucieszy się ze specjalnych nastrojowych lampek do samochodu. Wielu mężczyzn w ogromnym stopniu dba o swoje maszyny.

Możliwość dodania im takiego klimatu, z pewnością zostanie doceniona. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej!

Sprawdź nastrojowe lampki do samochodu

Pendrive mercedes

Pendrive przypominającym Mercedesa to coś co z pewnością wywołał uśmiech na twarzy danej osoby. Ten niezwykle przydatny gadżet z pewnością nieraz znajdzie swoje zastosowanie, a na co dzień stanowić będzie znakomitą dekoracją!

Sprawdź pendrive mercedes

PErsonalizowany brelok z imieniem danej osoby

Naszą ostatnią propozycję jest brelok Mercedesa. Jego ogromną zaletą jest możliwość personalizacji poprzez naniesienie na malutką tablicę rejestracyjną, imienia danej osoby.

Jest to upominek który łączy w sobie trafność pod względem tematyki, jak i dostosowania pod osobę. Zabójcze połączenie!

Sprawdź personalizowany brelok z imieniem danej osoby

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla fana Mercedesa, Mamy nadzieję, że dzięki nam poszukiwanie trafionego podarunku, stało się niezwykle proste. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści