cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla fana krzyżówek? Zestawy dla miłośników i więcej!

Jeżeli zadajesz sobie pytanie jaki prezent dla fana krzyżówek kupić, to nasz poradnik będzie dla ciebie przydatny.

Przygotowaliśmy dla Ciebie konkretne propozycje prezentowe, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Oferty dobraliśmy tak aby różniły się między sobą ceną, zastosowaniem, jak i symboliką.

Wszystko po to, abyś bez problemu wybrał coś trafionego. Nawet jeżeli nie zdecydujesz się na żadne z naszych poleceń, to liczymy na to e staniemy się dla ciebie źródłem inspiracji!

Sprawdź inne artykuły:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

zestaw krzyżówek na prezent – panoramicznych

Naszą pierwszą propozycją jest zestaw krzyżówek na prezent. Jest to dosyć oczywista opcja, której jednak nie mogło zabraknąć w naszym poradniku.

W tym przypadku o ile ktoś nie posiada już danych krzyżówek, nie istnieje możliwość nie trafionego prezentu. Dana osoba z pewnością doceni taki podarunek, a ty zapewnisz jej wiele godzin frajdy!

Sprawdź zestaw krzyżówek panoramicznych

Krzyżówka układanka

Jeżeli twój miłośnik krzyżówek jest osobą młodszą, wtedy możesz zdecydować się na zestaw literek w drewnianym pudełku. Układanie własnych krzyżówek lub po prostu różnych słów, może dać masę zabawy.

Jeżeli nie masz do czynienia z dzieckiem, prezent taki może też sprawdzić się w przypadku osoby dorosłej, która wykorzysta to jako element dekoracyjny. Przykładowo w pojemniku można ułożyć dowolny cytat lub wiadomość, która następnie postawi się w widocznym miejscy (można np napisać „Imieniny Władka” itp, zależnie od okazji).

Sprawdź krzyżówkę układankę

Krzyżówki do nauki angielskiego

Jeżeli twój znajomy fan krzyżówek uczyć się także angielskiego, to bardzo ciekawym pomysłem na prezent są krzyżówki po angielsku. Polecamy ci dwie konkretne książeczki, które dobierzesz w zależności od poziomu językowego danej osoby (początkujący lub średniozaawansowany).

Każdy z nas wie ile wysiłku wymaga nauka języka obcego. Jeżeli proces przyswajania nowych słówek stanie się przyjemniy, to i efekty będą o wiele bardziej zadowalające.

Bardzo przydatny prezent który z pewnością zostanie produktywnie wykorzystany!

Sprawdź krzyżówki do nauki angielskiego A1-A2 (dla początkujących)

Sprawdź krzyżówki do nauki angielskiego B1-AB (dla średniozaawansowanych)

Kostka rubika

Miłośnicy krzyżówek to osoby, które bardzo lubią różnego rodzaju umysłowe łamigłówki. Dlatego też po długiej sesji szukania odpowiednich słówek, bardzo ciekawą odskocznią może być kostka Rubika. Polecany przez nas model jest bardzo rozbudowany, dlatego też jego ułożenie może dać o wiele więcej satysfakcji niż w przypadku zwykłej kostki.

Jednak w sklepie, do którego linkujemy, znajdziesz także klasyczne modele jak i wiele innych ciekawych rodzajów. Gorąco zachęcamy do zakupu tej pozycji z listy!

Sprawdź kostkę Rubika

Suplementy poprwaiające sen i koncentrację

Aby być w stanie rozwiązywać coraz to trudniejsze krzyżówki, warto jest zadbać o odpowiedni poziom energii, regeneracji i koncentracji. Przydatne w tym mogą być odpowiednie suplementy, które w pozytywnym stopniu wpłynął na zdrowie danej osoby. Polecane przez nas zestaw posiada kapsułki z Ashwagandhą i rhodiolą.

Zachęcamy do wejścia na podstronę ofertą, gdzie poznasz dokładne właściwości zdrowotne tych suplementów.

Sprawdź suplementy poprawiające sen i koncentrację

Gra scrabble

Dla opisywanej dziś osoby, nie istnieje lepsza gra planszowa od kultowych scrabble!

Taka forma zabawy słownictwem może dać masę frajdy, dla wielu osób na długie długie godziny. Dodatkowo, taka rozgrywka potrafi być niezwykle rozwijająca (poszerza znacząco zasób słownictwa).

chcielibyśmy Ci polecieć dwa różne modele tej gry. Wybór odpowiedniego zależy tylko i wyłącznie od swoich preferencji. Obydwa produkty są naprawdę świetne. Osobiście skłaniamy się jednak do opcji nr 1. Wygląda ona bardziej elegancko!

Sprawdź grę scrabble 1

Sprawdź grę scrabble 2

Zestaw upominkowy herbat

Z czym najczęściej wiąże się rozwiązywanie krzyżówek?

Dla większości osób jest to forma relaksu, oderwania się od codziennych obowiązków i problemów. Aby jeszcze bardziej umilić sobie ten czas, warto zaparzyć sobie filiżankę pysznej i aromatycznej herbaty. Dlatego też na naszej liście nie mogło zabraknąć zestawu upominkowego herbat.

Znajdziesz Tam aż 180 sztuk tego napoju, w różnych rodzajach. Możesz być przekonany że odkrywanie takiej ilości smaków będzie niezwykle przyjemne i ciekawe!

Sprawdź zestaw upominkowy herbat

Kosz prezentowy z miodem, świeczkami i herbatą

Nieco bardzo bardziej rozbudowaną alternatywą dla poprzedniej propozycji jest kosz prezentowy z herbatą, świecami, miodami, powidłami i truflami.

Miody na prezent to bardzo dobry wybór, który sprawdzi się niezależnie od okazji oraz osoby. A gdy znajduje sie on w ładnym zestawie, wtedy taka forma podarunku staje się jeszcze lepsza!

Zapalenie świeczki i przygotowanie sobie herbatę z miodem z pewnością umili czas spędzony przy rozwiązywaniu krzyżówek!

Sprawdź Kosz prezentowy z miodem, świeczkami i herbatą

Zestaw prezentowy do kaligrafii

Zabawa słowem potrafi dać naprawdę wiele frajdy. Dlatego też chcielibyśmy zaprezentować zestaw podarunkowo artystyczny do kaligrafii.

Znajdziesz tam najważniejsze akcesoria, które umożliwiają naukę i szlifowanie swoich umiejętności w tej dziedzinie. Jest to niezwykle relaksujące zajęcie, które daje dużo satysfakcji. Dla kogoś kto lubi obcować z językiem, taki upominek z pewnością okaże się trafiony!

Sprawdź zestaw prezentowy do kaligrafii

Masaże i weekendy w SPA

Nasza ostatnia propozycja jest nieco bardziej uniwersalna, jednak wpasuje się w profilu opisywanej dziś osoby. Miłośnicy krzyżówek to bardzo często osoby starsze, które są już na upragnionej emeryturze. Jest to czas kiedy szczególnie trzeba zadbać o ciało i zdrowie.

Przydatne w tym mogą być różnego rodzaju masaże i zabiegi, które oprócz tego że są niezwykle przyjemne i ciekawe, to mają wiele pozytywnych właściwości zdrowotnych.

Nieco droższą alternatywą jest także cały weekend w SPA dla jednej lub kilku osób. Jest to jednak propozycja, która sprawdzi się w przypadku dużych okazji lub też kiedy składasz się na prezent w kilka osób.

Sprawdź masaże i zabiegi

Sprawdź weekendy w SPA

To już wszystkie propozycje na prezent dla fana krzyżówek na dziś. Mamy nadzieję że któraś z nich pani się twoim przyszłym prezentem, a osoba która go dostanie będzie niezwykle zadowolona. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do sprawdzenia poszczególnych ofert!

Spis Treści