cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla fana kosmosu? [Dla prawdziwego miłośnika]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla fana kosmosu wybrać.

Przygotowaliśmy wiele trafionych propozycji, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Nasza lista składa się z różnorodnych podarunków. Przypadną do gustu tym młodszym, jak i starszym.

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla fana kosmosu,
  • kosmos prezent dla dziecka,
  • prezent dla maniaka kosmosu,
  • prezent dla astrologa.
  • i więcej!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla fana kosmosu – Galaktyczny projektor z głośnikiem

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla miłośnika kosmosu, jest galaktyczny projektor z głośnikiem. Możliwość oglądania wszechświata oraz słuchania ulubionej muzyki w dowolnym pomieszczeniu, z pewnością dostarczy masę przyjemności.

Akcesorium idealne na różnego rodzaju imprezy, jak i samodzielny relaks!

Sprawdź galaktyczny projektor z głośnikiem

Plecak nasa – kosmos prezent dla dziecka

Naszą propozycją na praktyczny prezent dla fana kosmosu (w tym dzieci) jest specjalny plecak NASA. Wykonany jest w solidny sposób. Przyda się podczas różnego rodzaju wycieczek, jak i chodzenia do szkoły.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej opcji!

Sprawdź plecak NASA

Kubek hełm astronauty lub E.T

Kubek to dosyć klasyczna propozycja podarunkowa. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić naczynie w kształcie hełmu astronauty, jak i kosmity kosmity „E.T”.

Sam zadecyduj, który z nich przypadnie danej osobie bardziej do gustu.

Sprawdź kubek hełm astronauty

Sprawdź kubek E.T

Świecące puzzle konstelacji

Zdecydowana większość maniaków kosmosu interesuje się konstelacjami gwiazd. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło świecących puzzli, z właśnie takimi wzorami.

Całość prezentuje się naprawdę imponująca. Układanie z pewnością dostarczy masę przyjemności!

Sprawdź świecące puzzle konstelacji

Lampa 3D galaktyczna lub księżyc

Nadszedł czas na praktyczne elementy dekoracyjne w postaci specjalnych lamp 3D. Przedstawiają one galaktykę oraz księżyc.

Ich ogromną zaletą jest możliwość zmieniania kolorów. Jesteśmy przekonani, że tego typu akcesorium wpasuje się w praktycznie każdy wystrój oraz w gust opisywanej dziś osoby.

Sprawdź lampę 3D galaktyczną

Sprawdź lampę 3D księżyc

Interaktywny układ słoneczny

Nadszedł czas na prezent dla dziecka, które jest fanem kosmosu. Mowa to interaktywnym układzie słonecznym, który powiesić można na suficie. Ten edukacyjny upominek upiększy dane pomieszczenie.

Młody maniak opisywanej dziś dziedziny z pewnością patrzeć na niego będzie z niezwykłą satysfakcją!

Sprawdź interaktywny układ słoneczny

Kryształowa statuetka 3D (personalizowana) – elegancki prezent dla astrologa

Nadszedł czas na ekskluzywny prezent dla astrologa. Chcielibyśmy polecić Ci kryształową statuetkę 3D. W tym przypadku model przeznaczony specjalnie dla astrologów.

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby lekko ją zmodyfikować, stworzyć własną od zera lub zdecydować się na inny produkt znakomitego sklepu kryształy 3D. Opcja zdecydowanie warta rozważania!

Sprawdź kryształową statuetkę 3D (personalizowana)

Prezent „W powietrzu”

Trudno będzie w ramach prezentu wysłać kogoś w kosmos, jednak specjalny Lock widokowy nieco przybliży daną osobę do wymarzonego miejsca pozaziemskiego!

W ofercie poleconego sklepu znajdziesz vouchery na loty helikopterem, samolotem, szybowcem czy też balonem. Może być przekonany, że podarunek tego typu zostanie zapamiętany na zawsze!

Sprawdź prezent „W powietrzu”

Kosmiczny przycisk

Kosmiczny przycisk to znakomite akcesorium na biurko. Każdy z nas lubi otaczać się rzeczami, które kochamy. Tego typu drobny gadżet może uprzyjemnić pracę, czy też naukę. Idealny sposób na podkreślenie swojej pasji!

Sprawdź kosmiczny przycisk

Łazik marsjański lub robot solarny 4w1

Kolejnymi akcesoriami związanymi z kosmosem jest specjalny łazik marsjański oraz robot solarny 4w1. Obydwa akcesoria przypadną do gustu młodszej i starszej części pasjonatów.

Ich używanie dostarczą masy satysfakcji, tak samo jak oglądanie ich na co dzień jako element dekoracyjny.

Sprawdź łazik marsjański

Sprawdź robot solarny 4w1

Teleskop astronomiczny

Naszym poradniku o tym jaki prezent dla maniaka kosmosu wybrać, zabraknąć nie mogło specjalnego teleskopu astronomicznego. Jest to „must have” każdej osoby, która interesuje się gwiazdami oraz planetami.

Polecany przez nas model posiada logo NASA oraz wykonany jest w estetyczny i solidny sposób. Jesteśmy przekonani, że dostarczy zajęcia na długie godziny!

Sprawdź teleskop astronomiczny

Kosmiczne puzzle

Jeżeli dana osoba lubi puzzle, to powyższy zestaw przedstawiający kosmos z pewnością przypadnie jej do gustu. Posiada on aż 1000 elementów. Sam obrazek z pewnością nie należy do najłatwiejszych, do układania.

Propozycja dla osób lubiących wyzwania!

Sprawdź kosmiczne puzzle

Obraz supernova lub plakat kosmiczna mgławica (i więcej)

Większość z nas lubi dostawać upominki, na które po prostu przyjemnie się patrzy. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy obraz supernowy oraz plakat kosmiczna mgławica. Ich design przykuwa wzrok, nie będąc przy tym jednak zbytnio krzykliwym.

Zachęcamy również do sprawdzenia większej ilości plakatów, obrazów i fototapet z motywem kosmosu, w polecanym przez nas w sklepie!

Sprawdź obraz supernova

Sprawdź plakat kosmiczna mgławica

Sprawdź więcej obrazów, plakatów i fototapet z motywem kosmosu

Ręczniki 2 propozycje – śmieszny prezent dla fana kosmosu

Naszymi ostatnimi propozycjami są specjalne ręczniki. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla młodszej części. Drugi natomiast sprawdzi się lepiej w przypadku nastolatków oraz osób dorosłych.

Będzie to niezwykle praktyczne akcesorium, które z pewnością wykorzystane zastanie w domu, na plaży, basenie czy też siłowni!

Sprawdź ręcznik nr 1

Sprawdź ręcznik nr 2

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla fana kosmosu. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści