cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla dziennikarza? [Zobacz nasze propozycje]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla dziennikarza wybrać.

Przygotowaliśmy listę z konkretnymi propozycjami na podarunek, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Staraliśmy się zachować różnorodność pod względem zastosowania, ceny jak i symboliki upominku. Wszystko abyś był w stanie dobrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla dziennikarza – personalizowany notes

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla dziennikarza jest personalizowane notes. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci dwa różne produkty. Różnią się designem oraz druga opcja posiada w pakiecie personalizowany długopis.

Akcesoria niezwykle przydatne w pracy każdego dziennikarza!

Sprawdź personalizowany notes nr 1

Sprawdź personalizowany notes nr 2

PErsonalziowana zakładka do książek – koniczynka, piórko lub słonik

Dziennikarz to osoba, która powinna być oczytana. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy zakładki do na do książek, na które nanieść możesz dowolny grawer.

Chcielibyśmy powiedzieć Ci model koniczynka, piórko oraz słonik. Sam zadecyduj, która z nich przypadnie do gustu danej osobie najbardziej!

Sprawdź personalizowana zakładkę do książek koniczynka

Sprawdź personalizowana zakładkę do książek piórko

Sprawdź personalizowana zakładkę do książek słonik

Podgrzewający pojemnik na lunch – oryginalny prezent dla dziennikarza

Praca w opisywanym dziś zawodzie wiąże się ze spędzaniem długich godzin poza domem. Z tego też powodu naszą propozycją na oryginalny prezent dla dziennikarza jest podgrzewający pojemnik na lunch. Dzięki niemu zjedzenie ciepłego domowego posiłku w dowolnym miejscu, stanie się o wiele prostsze.

Sprawdź podgrzewający pojemnik na lunch

PRzenośny blender

Ciekawa alternatywą lub dodatkiem dla poprzedniej propozycji jest przenośny blender. Przygotowanie zdrowego soku, smoothie czy też shake stanie się niezwykle proste. Idealne do używania w terenie, jak i w domu.

Sprawdź przenośny blender

Oryginalny kubek – 5 nietypowych propozycji

Kubek to dosyć sprawdzony pomysł na prezent. Dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić pięć dosyć nietypowych modeli.

Mowa tu o naczyniach obiektyw, recepta, siłacza, w sweterku XXL oraz z ptaszkiem. Znakomite jako element dekoracyjny. Picie ulubionego napoju przy ich użyciu będzie niezwykle przyjemne!

Sprawdź kubek obiektyw

Sprawdź kubek recepta

Sprawdź kubek siłacza

Sprawdź kubek XXL w sweterku

Sprawdź kubek ptaszek

Zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Każdy z nas potrzebuje czasem chwili odprężenia i odmóżdżenia. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło zestawu do tworzenia drinków „Hawana”. Oferta zawiera kilkanaście przydatnych i specjalistycznych akcesoriów oraz specjalną książeczkę z przepisami.

Możesz być przekonany, że własnoręczne przygotowaniem wyśmienitego trunku sprawi masę satysfakcji!

Sprawdź zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Długopis z dowolnym grawerem – elegancki prezent dla dziennikarza

Kolejnym praktycznym i eleganckim podarunkiem na naszej liście, jest długopis z dowolnym grawerem. Akcesoria które stworzone zostały z myślą o nas są takimi, z którymi dosyć szybko budujemy pewną więź.

Jesteśmy więc przekonani, że będzie to trafiony upominek!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Voucher na masaż lub inny zabieg

Jeżeli lubisz dawać prezenty z kategorii „przeżycia”, to voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg, powinien Cię zainteresować.

Praca dziennikarza nieraz bywa dosyć stresujące. Nawet jedno wyjście na tego typu aktywność poprawi stan fizyczny oraz samopoczucie danej osoby!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Podstawka lub drewniany stoliczek pod laptopa

Naszymi ostatnimi propozycjami są specjalne akcesoria do laptopa. Mowa to od podstawce oraz drewnianym stoliczku.

Jeżeli dana osoba pracuje zdalnie lub jeździ na różnego rodzaju służbowe wyjazdy, to będą to niezwykle trafione gadżety!

Sprawdź podstawkę pod laptopa

Sprawdź drewniany stoliczek pod laptopa

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla dziennikarza. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę życzymy udanych zakupów!

Spis Treści