cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla drwala lub pilarza? [Najlepsze propozycje!]

Jeżeli szukasz czegoś na trafiony prezent dla drwala lub pilarza, to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Pochodzą one z różnych sklepów, w których z łatwością znajdziesz jeszcze więcej ciekawych podarunków!

Zachęcamy także do sprawdzeni naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla drwala – olejek do brody

Naszą pierwsza propozycją na praktyczny prezent dla drwala jest olejek do brody. Zarost nieodłącznie kojarzony jest z opisywanym dziś zawodem. Z tego właśnie powodu na naszej liście nie mogło zabraknąć takiego kosmetyku.

Podarunek ten ma wiele właściwości zdrowotnych oraz bardzo przyjemny zapach. Aby poznać większą ilość szczegółów zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową!

Sprawdź prezent dla drwala – olejek do brody

Koszulka dla drwala – 3 propozycje

Nieco bardziej klasyczną propozycją jest dedykowana koszulka dla drwala. W naszym poradniku umieściliśmy aż 3 propozycje, tak abyś był w stanie wybrać coś odpowiedniego!

Pierwsza z nich wykonana została w dosyć minimalistyczny sposób. 2 kolejne są dosyć humorystyczne. Wszystkie jednak posiadają unikatowy styl i wysoką jakość wykonania. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych opcji!

Sprawdź koszulkę dla drwala „Narzędzia”

Sprawdź koszulkę dla drwala „Stawka godzinowa”

Sprawdź koszulkę dla drwala „Mistrz ciętej riposty”

Kubek dla drwala – 3 propozycje

Kolejnym sprawdzonym wyborem bedzie dedykowany kubek dla drwala. Tak samo ja w poprzednim przypadku, chcielibyśmy zaproponować Ci aż 3 konkretne propozycje. Wszystkie z nich są znakomitym pomysłem na śmieszny prezent dla drwal. Zaletą pierwszego modelu jat ciekawa bajkowa grafika.

Możesz być przekonany ze kawa lub herbata pita z takiego kubka, smakować będzie jeszcze lepiej!

Sprawdź kubek dla drwala „Drwal aż wióry lecą”

Sprawdź kubek dla drwala „Jestem drwalem, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać”

Sprawdź kubek dla drwala „Zawsze bądź sobą chyba, ze możesz być drwalem, wtedy zawsze bądź drwalem”

Butelka próżniowa z dowolnym imieniem – prezent dla pilarza

Drwal nie raz musi spędzać długie godziny poza zadaszonym miejscem. W chłodny jesienny lub zimowy dzień mało jest wtedy tak przyjemnych rzeczy, jak gorąca kawa lub herbata. Dlatego też w naszym poradniku postanowiliśmy umieścić specjalną butelkę próżniową.

Jest to gadżet, na którym umieścić możemy imię danej osoby. Z tak spersonalizowanymi podarunkami dosyć szybko łapie się więź. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź butelkę próżniową z dowolnym imieniem

Plecak solarny – praktyczny prezent dla drwala

Kolejnym niezwykle praktycznym prezentem dla drwala jest plecak solarny. Jest to praktycznie nieograniczone i ekologiczne źródło energii, które z pewnością nie raz uratuje telefon danej osoby z opresji. Oprócz innowacyjnego zastosowania, sam plecak wygląda niezwykle estetycznie i z pewnością wpasuje się w leśne środowisko.

Jest pojemny, wygodny w noszeniu i solidnie wykonany. Opcja zdecydowanie warta uwagi!

Sprawdź plecak solarny – praktyczny prezent dla drwala

Zestaw do golenia brody

Jest to kolejna propozycja na naszej liście, która związana jest z symbolem „każdego” drwala, czyli brodą. Elegancki zestaw do golenia oprócz swojego oczywistego praktycznego zastosowania, upiększy nie jedną łazienkę. Zarówno stojak jak i poszczególne akcesoria wykonane są w niezwykle gustownym stylu.

Poranna toaleta z wykorzystaniem takiego zestawu, bedzie czystą przyjemnością!

Sprawdź zestaw do golenia brody

Papierośnica ze skóry naturalnej

Jeżeli twój bliski/znajomy jest palaczem to znakomitym pomysłem na prezent dla drwala będzie papierośnica ze skóry naturalnej. Gadżet ten używać można na co dzień, jednak szczególnie dobrze sprawdzi sie podczas różnego rodzaju uroczystości i przyjęć.

Wyciąganie papierosa z takiego akcesorium zbuduje niepowtarzalny klimat. Papierośnica z pewnością będzie podziwiana przez innych!

Sprawdź papierośnica ze skóry naturalnej

Karafka beczka do whisky

Tym razem chcielibyśmy nawiązać do tematyki drewna, która w oczywisty sposób związana jest z zawodem drwala. Karafka beczka do whisky, to świetny pomysł, który ucieszy zdecydowaną większość mężczyzn. Podarunek ten nada się na samotne posiedzenia przy ulubionym trunku jak i z pewnością zrobi furorę na nie jednej imprezie.

Aby poznać więcej szczegółów na temat tego naczynia, zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową!

Sprawdź karafka beczka do whisky

Prezent dla drwala – kosz prezentowy

Kosz prezentowy z wyrobami to dosyć uniwersalny prezent dla drwala. Tego typu podarunki, praktycznie zawsze są trafione i potrafią osłodzić nie jeden gorzki dzień. Zestaw jest naprawdę rozbudowany i zapakowany w elegancki podarunkowy koszyk.

Po więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową!

Sprawdź prezent dla drwala – kosz prezentowy

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na drwala. Mamy nadzieję, że nasz poradnik był dla Ciebie wartościowy. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści