cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Co na prezent dla dorosłego syna? Na urodziny, pod choinkę i nie tylko!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla dorosłego syna wybrać, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Przygotowaliśmy dla ciebie wiele konkretnych propozycji prezentowych. Znajdziesz tutaj zarówno tańsze produkty, które będą idealne na mały upominek jak i droższe, na większą okazję. Wszystko po to abyś mógł wybrać coś niezależnie od okazji.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent urodzinowy dla dorosłego syna,
  • prezent na dzień dziecka dla dorosłego syna,
  • prezent na gwiazdkę dla dorosłego syna,
  • śmieszny prezent dla dorosłego syna,
  • elegancki prezent dla dorosłego syna,
  • i więcej!

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki.

Prezent urodzinowy dla dorosłego syna – Portfel Lacoste

Portfel Lacoste to świetny pomysł na prezent dla dorosłego syna. Będzie mógł on wymienić swój na naprawdę elegancki model wyprodukowany przez słynną markę odzieżową. Jest ona naprawdę prestiżowa co ma duże znaczenie. Jest to w pewnym sensie gwarancja jakości, która na pewno bardzo spodoba się naszemu odbiorcy.

Cena tego podarku jest dosyć wysoka, ale wynika to z wcześniej wspomnianej jakości oraz samego faktu, że znajduje się na nim logo, które cieszy oko każdej osoby, która zna się na tego typu produktach.

Sprawdź portfel Lacoste

Pasek do spodni

Kolejna propozycja to również produkt marki Lacoste ale wynika to z naprawdę niezwykłej jakości produktów tej marki. Jest to pasek do spodni, który świetnie sprawdzi się na przykład jako prezent urodzinowy dla dorosłego syna. Będzie mógł on go używać, gdy będzie szedł do pracy w swoich eleganckich dżinsach. Taki pasek doda jeszcze dodatkowego stylu do ubioru naszego odbiorcy.

Cena tej propozycji jest niższa niż poprzedniej. Mimo tego jest to ciągle dosyć drogi podarek, ale uważamy, że warty tych pieniędzy. Jest on naprawdę elegancki i dobrze wykonany.

Sprawdź pasek do spodni

elegancki prezent dla dorosłego syna – Koszula męska

Koszula męska to dosyć typowy pomysł na prezent dla dorosłego syna, ale nie oznacza to wcale, że gorszy. Jak każdy mężczyzna nasz odbiorca na pewno z chęcią zakłada koszulę, a proponowana przez nas jest naprawdę warta uwagi. Jest to bardzo bardzo elegancka i dobrze wykonana koszula firmy Lacoste, która słynie z swoich wysokiej jakości ubrań.

Prezent ten jest dosyć drogą propozycją, ale wynika to z wcześniej wspomnianej jakości. Mimo wszystko uważamy, że warto na nią wydać tę kwotę, bo może ona bardzo ucieszyć naszego odbiorcę.

Sprawdź koszulę męską

Drewniana tabliczka na biurko z dowolnym grawerem

Jeżeli twój syn lubi estetyczne oraz ekologiczne akcesoria to drewniana tabliczka na biurko z pewnością mu się spodoba. Ogromna zaletą tego podarunku jest możliwość umieszczenia na nim dowolnego napisu. Tak spersonalizowany element dekoracyjny, z pewności nie zostanie zapomniany w szufladzie!

Zachęcamy do sprawdzenia tego produktu jak i innych w sklepie „drewniany wiking”

Sprawdź drewnianą tabliczkę na biurko z dowolnym grawerem

Buty lacosta

Buty firmy Lacoste to świetny pomysł na prezent dla dorosłego syna pod choinkę. Jeżeli wiesz jaki rozmiar buta ma Twój syn to na pewno będzie to świetny wybór. Buty tej firmy są bardzo popularne przez swój styl oraz jakość. Na pewno bardzo mu się one spodobają i będzie chętnie je nosił.

Koszt jaki trzeba ponieść kupując jest dosyć spory, ale uważamy, że warto wydać te pieniądze, żeby uszczęśliwić naszego odbiorcę w święta. Sądzimy, że wracając do domu będzie on już w nich.

Sprawdź buty

Torba podręczna

Małe torby dla mężczyzn stają się coraz bardziej popularne dlatego też świetnie sprawdzi się ona jako prezent na gwiazdkę dla dorosłego syna. Będzie mógł on zamiast wrzucać wszystko do kieszeni to do tej stylowej torby wykonanej przez firmę Lacoste, która jest gwarancją jakości i stylu. Na pewno bardzo ucieszy się on z takiego podarku pod choinkę.

Cena tej propozycji jest dosyć spora, ale uważamy, że warto wydać taką kwotę. Nasz odbiorca na pewno bardzo doceni taki prezent i będzie regularnie go używał wychodząc z domu.

Sprawdź torbę podręczną

Maseczka ochronna

Maseczka ochronna to świetny wybór na prezent w obecnych czasach. Proponowana przez nas jest nieco inna niz inne ze względu na to, że jest ona naprawdę wygodna, a do tego ma na sobie logo krokodyla, które reprezentuje markę Lacoste. Jeżeli nasz odbiorca lubi nosić markowe rzeczy to na pewno ucieszy się z tego drobnego podarku.

Propozycja ta jest raczej jedną z tańszych na tej liście. Wcale nie oznacza to jednak, że jest gorsza.

Aktualizacja: Pandemia całe szczęście już za nami! 🙂

Sprawdź maseczkę ochronną

Czapka z daszkiem

Jeżeli ciągle nie wiesz co na prezent dla dorosłego syna to ciekawą propozycją będzie czapka z daszkiem. Jest to bardzo przydatny element garderoby na lato. Dzięki niemu nasz odbiorca nie będzie oślepiony słońcem, ochroni się nieco od ciepła oraz nie dozna udaru słonecznego przy naprawdę wysokich temperaturach. Ponadto proponowany przez nas produkt jest marki Lacoste co jest tylko jego kolejną zaletą.

Cena tego prezentu jest dosyć spora, ale jest to spowodowane przed chwilą wspomnianą marką, która jest bardzo ceniona. Na pewno ten podarek ucieszy naszego odbiorcę.

Sprawdź czapkę z daszkiem

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa do sklepu to świetny wybór na prezent na dzień dziecka dla dorosłego syna. Jeżeli nie znasz się na modzie lub nie jesteś pewn* co do jego preferencji to wręczenie mu bonu jest naprawdę właściwe. Proponowany przez nas kupon jest do sklepu Ombre, w którym można znaleźć naprawdę wiele ciekawych ubrań.

Cena proponowanego przez nas kuponu jest spora, ale jest on również na sporą kwotę. Na pewno nasz odbiorca będzie mógł za nią kupić sobie sporo ładnych ubrań.

Sprawdź kartę podarunkową

Smartwatch Xiaomi

Bardzo praktycznym gadżetem jest smartwatch, dlatego też świetnie sprawdzi się on jako prezent dla dorosłego syna na dzień dziecka. Będzie mógł on dzięki niemu monitorować takie parametry jak ilość kroków, które zrobił, pogoda, tętno i wiele innych. Proponowany przez nas egzemplarz jest wykonany przez markę Xiaomi, która produkuje naprawdę dobrej jakości elektronikę.

Cena tego urządzenia jest naprawdę przystępna. Uważamy, że w zamian za to co oferuje jest ono jak najbardziej warte tej kwoty.

Sprawdź smartwatch Xiaomi

Powerbank Xiaomi

Jeżeli ciągle nie wiesz jaki prezent dla dorosłego syna będzie najciekawszy to serdecznie polecamy wybrać powerbank od firmy Xiaomi. Tak jak wspomnieliśmy przy poprzedniej propozycji tworzy ona naprawdę dobrej jakości elektronikę. Proponowany przez nas powerbank ma naprawdę dużą pojemność, która pozwoli na naładowanie telefonu w każdym miejscu nawet 4 czy 5 razy.

Cena tego produktu jest zaskakująco niska. Jest on bardzo przydatny i dobrze wykonany, a przy tym kosztuje naprawdę niedużo.

Sprawdź powerbank Xiaomi

Pendrive

Bardzo ciekawą propozycją na prezent dla dorosłego syna jest pendrive. Proponowany przez nas jest naprawdę wysokiej jakości. Został on wykonany przez znaną na całym świecie markę Samsung, która słynie z dobrej jakości elektroniki. Proponowany przez nas egzemplarz podstawowo ma 64 GB miejsca, ale można spokojnie zwiększyć ten parametr.

Minimalna cena tego produktu jest naprawdę przystępna, a pozwala on na wiele ulepszeń, dzięki czemu każdy będzie mógł dostosować to urządzenie wedle swoich wymagań.

Sprawdź pendrive

Torba na laptopa

Torba na laptopa to świetny prezent na święta dla dorosłego syna. Będzie mógł on bez problemu przewozić swojego laptopa, dzięki czemu w każdym miejscu będzie miał dostęp do plików, które na nim się znajdują. Jest to coś co w 21 wieku jest bardzo przydatne. Na pewno nasz odbiorca ucieszy się z tego podarku.

Cena tego prezentu jest bardzo optymalna. Uważamy, że jest to świetny wybór, który zadowoli naszego odbiorcę, a przy okazji nie wydamy na niego fortuny co dla niektórych jest naprawdę ważne.

Sprawdź torbę na laptopa

Klawiatura mechaniczna

Klawiatura mechaniczna to kolejny ciekawy wybór na prezent pod choinkę dla dorosłego syna. Będzie mógł on jej używać przy swoim komputerze co będzie na pewno dla niego bardzo przyjemne. Klawiatury mechaniczne są nieco głośniejsze od zwykłych, ale za to dają bardzo duży komfort użytkowania co dla wielu jest bardzo ważne.

Cena tego prezentu pod choinkę jest wyższa od poprzedniej propozycji. Jeżeli chcesz wydać nieco więcej na podarek dla dorosłego syna to jest to według nas naprawdę dobry wybór.

Sprawdź klawiaturę mechaniczną

Myszka do komputera

Kolejnym produktem związanym z elektroniką, który również świetnie sprawdzi się jako prezent dla dorosłego syna jest myszka do komputera. Nie jest to jednak zwykła, najprostsza, tania myszka tylko naprawdę dobrze wykonana. Jest ona wysokiej jakości co nasz odbiorca na pewno poczuje podczas użytkowania.

Podarek ten jest dosyć drogi, ale jest to kwota jaką trzeba wydać na każdą lepszej jakości myszkę do komputera. Jeżeli nasz odbiorca dużo gra w gry to w szczególności doceni ten prezent.

Sprawdź myszkę do komputera

Podkładka pod myszkę

Prezentem dla dorosłego syna, który może się sprawdzić zarówno sam jak i w zestawie z poprzednią propozycją jest podkładka pod myszkę. Jest to nieduży kawałek materiału, który jednak mocno wpływa na jakość użytkowania myszy. Na pewno nasz odbiorca poczuje różnice, gdyż jest ona naprawdę zauważalna.

Podkładka pod myszkę jest jedną z tańszych propozycji na tej liście. Mimo tego uważamy, że jest to ciekawy i przydatny dodatek do myszki, który może zadowolić naszego odbiorcę.

Sprawdź podkładkę pod myszkę

Głośnik bezprzewodowy

Ciekawą jest głośnik bezprzewodowy. Jest to ciekawy gadżet, który może naprawdę dobrze sprawdzić się jako prezent dla dorosłego syna. Dzięki niemu nasz odbiorca będzie mógł bez problemu puszczać głośniej muzykę na przykład podczas spotkania ze znajomymi czy podczas imprezy.

Cena tego małego urządzenia jest bardzo optymalna. Jest to bardzo przystępny prezent, który może naprawdę mocno spodobać się naszemu odbiorcy. Na pewno doceni jego funkcję jaką jest puszczanie muzyki.

Sprawdź głośnik bezprzewodowy

Szybka jazda sportowymi autami

Wielu mężczyzn w mniejszym lub większym stopniu interesuje się motoryzacją. A już zdecydowana większość z chęcią pojeździła by sportowym drogim autem po torze wyścigowym. Nawet dorosły syn ma w sobie jeszcze tą dziecięcą część, która lubi zabawę. Taka przejażdżka z pewnością dostarczy masę adrenaliny i frajdy.

W polecanym przez nas sklepie znajdziesz wiele takich ofert w różnych lokalizacjach i różnymi autami (jak i wiele innych aktywności). Zdecydowanie warto rzucić na nie oko!

Sprawdź szybką jazdę sportowymi autami

Prezent dla dorosłego syna – Degustacja whisky

o wiele spokojniejszą alternatywą do poprzedniej propozycji jest profesjonalna degustacja whisky. podczas takiego wydarzenia uczestnik będzie mógł poczuć się ja profesjonalista. Prowadzący dokładnie wytłumaczy w jaki sposób poznać wszelkie walory smakowe i zapachowe. Wszystko przeprowadzane jest w niezwykle eleganckiej i prestiżowej otoczce. Taki prezent z pewnością stanie się niezapomnianym doświadczeniem!

Sprawdź degustacje whisky

whisky z własną etykietą

Bardzo ciekawym i spersonalizowanym prezentem dla dorosłego syna jest whisky z własną etykietą. Na etykiecie możemy umieścić dowolny napis. Osoba obdarowana takim podarunkiem z pewnością będzie miło zaskoczona. Po wypiciu zawartości, butelka będzie jeszcze używana przez długie lata. Do wyboru są 2 warianty nadruku. Sprawdź koniecznie sprawdź ich wygląda i wybierz ten najlepszy!

Sprawdź whisky z własną etykietą

Śmieszny ręcznik dla dorosłego syna

Czymś na śmieszny prezent dla dorosłego syna jest ręcznik z humorystycznym napisem. Nawiązuje on do popularnego stereotypu, jakoby kobiety używały wielu ręczników do różnych części ciała, natomiast mężczyźni już niekoniecznie. Taki podarunek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy syna. Dodatkowo pod dłuższym zastanowieniu, ręcznik taki może okazać się n niezwykle praktyczny…

Sprawdź śmieszny ręcznik dla dorosłego syna

To już wszystkie propozycje na prezent dla dorosłego syna na dziś. Mamy nadzieję ze któraś z nich przypadła Ci do gustu. Życzymy udanych zakupów lub dalszych poszukiwań!

Może Cię to zaciekawi…🤔

Tworzymy własny produkt.

Zauważyliśmy że większość koszy prezentowych na rynku jest dosyć nudna i przede wszystkim, powtarzalna (bardzo podobna zawartość, czyli słodycze, mydełka, świeczki itp). Chcemy wprowadzić powiew świeżości do branży.

Naszym pierwszym dziełem jest box na lepszy sen. Mamy już wybrane produkty, które zgrupowaliśmy w 3 warianty cenowe (budżetowy, standard oraz premium). Są to różnorodne wyroby i akcesoria, które w realny sposób będą mogły spowodować, że ich odbiorca będzie bardziej wyspany, a co za tym idzie poprawi się jego samopoczucie, zdrowie czy też poziom energii i motywacji. Przygotowaliśmy również kilka dodatkowych upominkowych drobnostek (nawiązujących wyglądem do tematyki snu)

Nie bawimy się w “magiczną medycynę”. W boxie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty (z których w zdecydowanej większości sami korzystamy)! W przyszłości chcemy tworzyć nowe zestawy związane np z redukcją stresu, stoicyzmem, siłownią, produktywną pracą przy biurku czy też nauką języków oraz podróżami.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta koncepcja i chciałbyś w przyszłości podarować komuś (lub sobie!) lepszą jakość snu lub po prostu z chęcią sprawdzisz co “zmajstrowaliśmy”, to koniecznie zostaw nam maila!

Obiecujemy zero spamu. Za kilkanaście dni start sprzedaży boxa. Z chęcią Cię o nim powiadomimy! 🙂