cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Domatora? [Trafione upominki]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla domatora wybrać.

Przygotowaliśmy listę trafionych upominków, które sprawdzą się w przypadku urodzin, świąt, imienin, jak i innych okazji. Mamy nadzieję, że dzięki nam udać Ci się dobrać coś odpowiedniego lub przynajmniej zainspirujesz się w dalszych poszukiwaniach.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

PRaktyczny prezent dla domatora – Fotelowy pomocnik

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla domatora, jest hotelowy pomocnik. Dzięki niemu, piątkowy wieczór spędzony przy ulubionym serialu lub filmie, będzie jeszcze przyjemniejszy.

Jest to niezwykle wygodne miejsce do stawiania przekąsek, napojów, jak i trzymania drobnych akcesoriów oraz pilotów. Jesteśmy przekonani, że tego typu gadżet używany będzie w praktyce.

Sprawdź fotelowego pomocnika

Maszynka do popcornu – oryginalny prezent dla domatora na urodziny

Maszynka do popcornu to niespełnione dziecięce marzenie wielu z nas. Z tego też powodu stała się naszą propozycją na oryginalny prezent dla domatora.

Jest to sprzęt, który przyda się podczas wieczorowych seansów, jak i podczas różnego rodzaju przyjęć. Ma znakomite parametry techniczne. Jesteśmy przekonani, że służyć będzie danej osobie przez długi czas!

Sprawdź maszynkę do popcornu

Asystent do picia wody

Odpowiednie nawodnienie jest kluczowe w utrzymaniu zdrowia oraz samopoczucia. Z tego też powodu naszym drobniejszym pomysłem na podarunek, jest asystent do picia wody.

Sygnalizować on będzie, kiedy warto jest ściągnąć po szklankę napoju. Jest to znakomity nawyk, który realnie wpłynie na poprawę jakości życia danej osoby!

Sprawdź asystenta do picia wody

Mini lodówka

Mini lodówka sprawi, że temperatura ulubionego napoju będzie idealna przez jeszcze dłuższy czas. Akcesorium w sam raz na lato, kiedy to możliwość sięgnięcia po schłodzoną puszkę pysznego picia, będzie szczególnie przyjemna.

Lodóweczkę umieścić można przy kanapie, czy też na biurku. Upominek o nieco humorystycznym oraz niezwykle praktycznym wydźwięku.

Sprawdź mini lodówkę

Grzejąca lama – śmieszny prezent dla domatora na święta

Grzejąca lama to świetny pomysł na śmieszny prezent dla domatora. Sprawdzi się jako upominek dla kobiet. Gadżet ten będzie lśnić swoim zastosowaniem podczas mroźnych i ciemnych jesiennych lub zimowych dni, kiedy to szczególnie potrzebujemy ciepła i przytulności!

Sprawdź grzejącą lamę

Kocyko-szlafrok Eskimosa

Kolejnym ogrzewającym podarunkiem na naszej liście jest kocyko-szlafrok Eskimosa. Łącząc sobie zalety tych dwóch różnych akcesoriów. W sam raz do wieczoru spędzonego przy herbatce i dobrej książce.

Sprawdź kocyko-szlafrok Eskimosa

Plakaty zdrapki „100”

Plakaty zdrapki to naprawdę oryginalne i rozwijające podarunki. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci cztery różne modele. Pierwsze dwa umożliwią utrzymanie odpowiedniej sprawności fizycznej Co może być szczególnie przydatne w przypadku osób, które lubią zasiedzieć się w domu na dłuższy czas.

Dwa kolejne czyli 100 książek oraz filmów (uznanych przez krytyków) pozwolą na odkrycie lub odświeżenie znakomitych dzieł kultury. Jesteśmy przekonani, że zdrapywanie kolejnych to krateczek, dostarczy masę satysfakcji oraz zapewni wiele ciekawych wieczorów!

Sprawdź plakat zdrapkę 100 pozycji jogi

Sprawdź plakat zdrapkę 100 dni fitness

Sprawdź plakat zdrapkę 100 książek

Sprawdź plakat zdrapkę 100 filmów

Kubek w sweterku oraz specjalny podgrzewacz

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci dwie propozycje, które zachęcamy do zakupu w pakiecie. Mowa o tu specjalnym podgrzewaczu do kubków oraz kubku w sweterku. Połączenie tych dwóch akcesoriów sprawi, że temperatura kawki lub herbatki będzie odpowiednia przez zdecydowanie dłuższy czas.

W sam raz w sam raz dla osób, które poprzez wzmożoną pracę czy też rozrywkę zapominają o przygotowanym wcześniej napoju!

Sprawdź kubek w sweterku

Sprawdź podgrzewacz do kubków

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Pomimo iż opisujemy dzisiaj prezenty dla domatora, warto jest jednak rozważyć opcję podarunku związanego z wyjściem z domu. Mowa o voucherze do teatru, opery lub filharmonii.

Taki wypad jest niezwykle rozwijający oraz pozwoli na oryginalne spędzenie wieczoru. Na poniższej podstronie kategorii znajdziesz naprawdę wiele ciekawych ofert w różnych lokalizacjach. Jesteśmy przekonani, że uda Ci się znaleźć tam coś odpowiedniego!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Personalizowane zakładki do książek

Domatorzy bardzo często mają skłonności do przyswajania ogromnej ilości książek. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło personalizowanych zakładek. Poniżej znajdziesz linki do modelu koniczynka, piórko oraz słonik.

Jednak polecanym przez nas w sklepie znajdziesz o wiele więcej opcji. Wszystkie są personalizowane co stwarza naprawdę wiele możliwości na podarowanie komuś trafionego upominku. Koniecznie sprawdź!

Sprawdź personalizowaną zakładkę koniczynka

Sprawdź personalizowaną zakładkę piórko

Sprawdź personalizowaną zakładkę słonik

Gigantyczny keiliszek lub kufel

Czasami tydzień jest na tyle ciężki i męczący, że w piątkowy wieczór wytacza się „ciężkie działa”. Z tego też powodu chcielibyśmy polecić Ci zakup gigantycznego kieliszka lub kufla. Akcesoria w sam raz na samodzielne odprężające posiedzenia, jak i spotkania ze znajomymi.

Sprawdź gigantyczny kieliszek do wina

Sprawdź gigantyczny kufel do piwa

Wino z personalizowaną etykietą

Jeżeli przeszło Ci przez myśl aby postawić na dosyć klasyczny podarunek w postaci butelki dobrego alkoholu, to zdecydowanie zachęcamy Cię do rozważania tej opcji, czyli wina ze spersonalizowaną etykietą.

W polecanym przez nas w sklepie znajdziesz o wiele więcej rodzajów tego trunku, jak i innych alkoholi. Jesteśmy przekonani, że tak dobrana etykieta, sprawi że dana osoba przeżyje pozytywny efekt zaskoczenia!

Sprawdź wino z personalizowaną etykietą

Deska na wannę

Mało jest rzeczy tak relaksujących, jak gorąca kąpiel w wannie, po ciężkim dniu. Wejdzie ona na wyższy poziom jeżeli zacznie używać się deski na wannę.

Umieścić na niej można winko, mydełka, świeczki, książkę, wszystko co się tylko zamarzy!

Całość jest naprawdę estetyczna i wpasuje się do wystroju praktycznie każdej łazienki.

Sprawdź deskę na wannę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla domatora. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści