cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla dj? [Sprawdź nasze propozycje!]

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla dj wybrać.

Sprawdziliśmy wiele sklepów aby wyselekcjonować najlepsze oferty na podarunek dla opisywanej dziś osoby. Sprawdzą sie one niezaleznie od okazji. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych opcji ja i naszych innych artykułów!

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla dja – czapka z daszkiem z dowolnym nadrukiem

Nasz a pierwsza propozycją na prezent dla dj jest czapka z daszkiem, na której nanieść możesz dowolny napis lub grafikę. Akcesorium tego typu jest dosyć charakterystyczne dla każdego dja. W polecanym przez nas sklepie znajdziesz bardzo intuicyjny kreator nadruków.

Jeżeli masz pomysł co umieścić na takiej czapce, to może się ona stać niezwykle trafionym podarunkiem!

Sprawdź prezent dla dja – czapka z daszkiem z dowolnym nadrukiem

Koszulka dla dj – 3 propozycje

Koszulka to dosyć sprawdzony pomysł na prezent. Powyżej chcielibyśmy przedstawić Ci 3 różne warianty, sam zadecyduj, który najbardziej Ci odpowiada. Wszystkie nawiązują do tematyki muzycznej.

Pod opisami poszczególnych produktów, znajdziesz więcej ofert tego typu. Zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź koszulkę nr 1

Sprawdź koszulkę nr 2

Sprawdź koszulkę nr 3

Kubek dla dj – 3 propozycje

Kolejnymi dosyć klasycznymi propozycjami są dedykowane kubki dla dja. Każdy z nich wygląda nieco inaczej, jednak wszystkie z pewnością przypadną do gustu danej osobie. Jest to znakomite połączenie praktycznego oraz symbolicznego podarunku.

Picie ulubionego napoju z takiego naczynia bedzie niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Warsztaty na dj (oraz inne muzyczne!)

Niezwykle oryginalnym pomysłem na prezent dla dja jest voucher na muzyczne warsztaty. W polecanym przez nas sklepie znajdziesz warsztaty na dja dla poczatkujących, jak i lekcje śpiewy, gry na saksofonie i wiele więcej!

Oferta jest naprawdę szeroka i z pewnością warto ją sprawdzić. Dla fana muzyki bedzie to niezapomniany podarunek!

Sprawdź warsztaty na dj (oraz inne muzyczne!)

Prezent dla dja „w powietrzu”

Kolejną propozycją z kategorii „przeżycia” jest cała podstrona kategorii z voucherami na różnego rodzaju atrakcje w powietrzu. Znajdziesz tam krajoznawcze loty helikopterem, balonem lub szybowcem, kursy na pilota czy też vouchery na tunele areodynamiczne.

Wybór jest bardzo szeroki, oraz dostępny w różnych lokalizacjach. Jeżeli dana osoba lubi adrenalinę, to prezent tego typu z pewnością ją ucieszy!

Sprawdź prezent dla dja „w powietrzu”

Głośnik z pojemnikiem na drinki

Ciekawym gadżetem dla dja, który z pewnością ucieszy każdego imprezowicza jest głośnik z pojemnikiem na drinki. Akcesorium te z pewnością zrobi furorę na nie jednym przyjęciu. Jest to świetne nawiązanie do tematu muzyki.

Ciekawą funkcjonalnością tego prezentu jest światło, które świeci w rytm muzyki. Całość wykonana została w niezwykle solidny sposób. Aby poznać więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową!

Sprawdź głośnik z pojemnikiem na drinki

Gadżet dla dj – muzyczna poduszka

Tym razem przedstawiamy coś dla osób bardziej introwertycznych. Poduszka muzyczna pozwoli na zrelaksowanie się przy ulubionym kawałku. Taki odprężenie z pewnością bedzie niezwykłe! Głośnik jest niewyczuwalny a sama poduszka wykonana została z wysokiej jakości materiałów.

Na poduszce puścić można różne podcasty, słuchowiska, medytacje lub audiobooki. Propozycja zdecydowanie warta uwagi!

Sprawdź gadżet dla dj – muzyczna poduszka

Podgrzewający pojemnik na lunch – prezent dla dja

Dj to osoba, która często jest poza domem. Granie na imprezie trwać może naprawdę długo. Fajnie jest wtedy zjeść coś ciepłego. Dlatego tez w naszym poradniku zabraknąć nie mogło podgrzewającego elektrycznego pojemnika na lunch. Jest to niezwykle przydatne akcesorium, które przyda się podczas pracy dja jak i różnego rodzaju wycieczek (lub normalnej pracy na etacie).

Całość wykonana została w solidny i bezpieczny sposób. Zachęcamy do sprawdzenia tego podarunku!

Sprawdź podgrzewający pojemnik na lunch – prezent dla dja

Obraz „Inner Beat”

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla dja jest elegancki obraz na płótnie. Przedstawia on kobietę w słuchawkach, co jest ciekawym nawiązaniem do muzyki. Fajnie jest dostać podarunek, na który przyjemnie się patrzy. Właśni taki jest ten malunek.

Zachęcamy sprawdzanie tej oferty jak i innych w sklepie „e-plakaty”. Jest to prawdziwa kopalnia udanych upominków!

Sprawdź obraz „Inner Beat”

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla dja. Mamy nadzieję, że któraś z nich przypadła Ci do gustu. Dziękujemy za uwagę i życzmy udanych zakupów!

Spis Treści