cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla detektywa? [Ciekawe upominki!]

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla detektywa wybrać.

Naszym poradniku polecimy Ci konkretne propozycje na podarunki, które sprawdzą się znakomicie niezależnie od okazji. Jedne z nich przeznaczone są dla młodszych, a inne dla starszych osób. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla detektywa – gra „zgadnij kto to”

Naszą pierwszą propozycję na prezent dla detektywa jest gra „Zgadnij Kto To”. Sprawdzi się w przypadku młodszej osoby, która interesuje się tym kierunkiem rozwoju, jednak i dorośli z pewnością dostarczą sobie z niej masę frajdy!

Całość polega na podsuwaniu odpowiednich podpowiedzi, aby druga osoba zgadła o jaką postać chodzi. Rozgrywka jest niezwykle fascynująca oraz rozwijająca. Jesteśmy przekonani, że wpasuje się w gusta detektywa.

Sprawdź prezent dla detektywa – gra „zgadnij kto to”

Długopis z dowolnym grawerem

Bycie detektywem w dużej mierze opiera się na zbieraniu różnego rodzaju informacji oraz przemyśleń. Trudno byłoby się w tym połapać bez ich zapisywania.

Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy długopis z dowolnym grawerem. Nanieść niego można dowolny napis. Tyczy się to zarówno akcesorium, jak i pudełeczka. Na co dzień stanowić będzie znakomity element dekoracyjny!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Personalizowany notes

Ciekawym dodatkiem lub alternatywą dla poprzedniej propozycji jest personalizowany notes. Chcielibyśmy polecić Ci dwa konkretne modele. Sam zadecyduj, który z nich bardziej wpasuje się w gusta danej osoby. Jesteśmy przekonani, że tego rodzaju upominek będzie często wykorzystywany!

Sprawdź personalizowany notes nr 1

Sprawdź personalizowany notes nr 2

Prezent dla małego detektywa – ciekawy zestaw

Nadszedł czas na prezent dla małego detektywa. Chcielibyśmy polecić i specjalny zestaw, który uszczęśliwi każdego młodego fascynate tej tematyki. Zawiera on wiele ciekawych akcesoriów i z pewnością przyda się podczas wielogodzinnych zabaw!

Sprawdź prezent dla małego detektywa – ciekawy zestaw

Podświetlana lupa

Jeżeli szukasz symbolicznego oraz praktycznego prezentu dla detektywa na święta lub urodziny, to podświetlana lupa sprawdzi się znakomicie! Akcesorium to jest poniekąd symbolem każdej osoby wykonującej ten zawód.

Całość przyda się podczas dnia codziennego, szczególnie osobą z nieco gorszym wzrokiem. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na temat tego gadżetu!

Sprawdź podświetlaną lupę

Gra detektywistyczna dla dzieci

Naszedł czas na kolejny prezent dla małego detektywa. Chodzi tu o specjalną grę detektywistyczną dla dzieci. Rozwiązywanie zagadek będzie niezwykle rozwijające oraz dostarczy masę frajdę.

Więcej szczegółów znajdziesz na podstronie ofertowej poniżej!

Sprawdź grę detektywistyczną dla dzieci

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Jeżeli lubisz upominki nietypowe i zaskakujące, to voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii spisze się znakomicie.

Na poniższej podstronie kategorii znajdziesz naprawdę wiele ciekawych ofert. Wieczór spędzony w taki sposób będzie ciekawą odskocznią od codzienności i z pewnością zostanie zapamiętany na długo!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Kiwające się szklanki do whisky – prezent dla detektywa

Naszą ostatnią propozycją są kiwające się szklanki do whisky. Jest to niezwykle ekskluzywny podarunek, który umożliwi picie ulubionego trunku w znakomitym klimacie. Wyobraź sobie długie rozmowy lub rozmyślania, delikatnie kiwając swoim naczyniem. Znakomity klimat gwarantowany!

Sprawdź kiwające się szklanki do whisky

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla detektywa. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści