cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Dentysty / Stomatologa? Podziękowania i gadżety!

Odpowiedni prezent dla dentysty to nie lada wyzwanie. Dlatego też w dzisiejszym poradniku przedstawimy ci kilka propozycji.

Po jego przeczytaniu będziesz znać naszym zdaniem kilka najciekawszych prezentów dla dentysty. Jeżeli uznasz je za nieprzydatne, to przynajmniej wskażemy ci pewne drogi, dzięki którym będziesz w stanie kontynuować poszukiwania.

W naszym artykule znajdziesz rzeczy takie jak:

  • śmieszne i ciekawe prezenty dla dentysty,
  • gadżety dla dentysty
  • i kilka innych

Zachęcamy cię także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Pomysł na prezent dla dentysty

Dentysta to lekarz do którego powinien chodzić każdy. Niejednokrotnie niweluje on ból i sprawia że jesteśmy dumni ze swojego uśmiechu i robimy to bez żadnego dyskomfortu.

Jeżeli chcemy się odwdzięczyć takiemu specjaliście możemy kupić mu prezent. Może nim być mały tani gadżet lub coś droższego.

Przedstawiamy kilka różnych propozycji w różnych półkach cenowych. Dzięki temu każdy powinien znaleźć coś co sprawdzi się idealnie jako prezent.

Magiczny Kubek dla dentysty

Propozycją na drobny prezent może być kubek dla dentysty. Specjalne naczynie, które jest dedykowane dla dentysty świetnie nada się na poranną kawę.

Taki prezent łączy w sobie dużą funkcjonalność z niską ceną. Jest to drobny upominek, co wcale nie znaczy, że gorszy. Każdy napój smakuje znacznie lepiej w momencie, gdy pijemy go z naczynia, które dostaliśmy w prezencie.

Poza świetnym wyglądem dajemy też podarunek, który może bardzo dobrze oddać nasze zdanie o naszym specjaliście. Każdy dentysta chciałbym móc się pochwalić, że dostał taki prezent od swojego pacjenta.

Sam efekt pojawiania się nadruku dopiero bo wlaniu do niego ciepłej wody, jest naprawdę świetny!

Sprawdź kubek dla dentysty

Koszulka dla dentysty

Kolejną propozycją na drobny, lecz świetny prezent jest koszulka dla dentysty. Łączy ona w sobie również dużą funkcjonalność z świetnym wyglądem i świetnym sposobem na podziękowanie.

T-shirt ten został wykonany w naprawdę świetnym stylu, dzięki czemu żaden dentysta nie powstydziłby się chodzić w takim ubraniu. Sprawdzi się on zarówno w domu jak i poza nim.

Tak jak wspomnieliśmy jest ona świetnym sposobem na podziękowanie naszemu specjaliście. Możemy w ten sposób wyrazić nasze zadowolenie z wizyt, które naprawdę wiele znaczy dla naszego specjalisty. W końcu nie ma nic lepszego niż zadowolenie pacjenta.

Sprawdź koszulkę dla dentysty

Podziękowanie dla dentysty – kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Naszą kolejną propozycją na prezent dla dentysty jest kryształowa statuetka 3d. Polecany przez nas model przeznaczony jest dla osób pracujących w medycynie, jednak w poniższym sklepie znajdziesz wiele ofert tego typu z innymi motywami.

Co istotne, napis na statuetce możesz dowolnie dostosować. Całość wyglądać będzie szczególnej dobrze w odpowiednim oświetleniu. Zachęcamy do sprawdzenia tej opcji!

Sprawdź podziękowanie dla dentysty – kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Kalendarz dla stomatologa – personalizowany

Naszą kolejną propozycją na praktyczny prezent dla stomatologa jest personalizowany kalendarz z własnym nadrukiem. W humorystyczny sposób informuje on o swoim właścicielu!

Specjalista będzie w stanie wykorzystać go na co dzień, wpisując w nim na przykład kolejne wizyty lub poszczególne zadania do wykonania. Na naszej grafice znajduje się tylko jeden z wariantów tego kalendarza.

Produkt możesz dowolnie personalizować. Na stronie znajdziesz również inne gotowe wzory. Zdecydowanie zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź kalendarz dla stomatologa

Kieliszki z śmiesznymi napisami

Kieliszki z śmiesznymi napisami w prezentowym opakowaniu

Bardzo ciekawą propozycją na podziękowanie dla dentysty są kieliszki. Nie są to zwykłe kieliszki do alkoholu. Zostały one wykonane tak, że mogą być śmiesznym prezentem dla dentysty.

Charakterystyką tego prezentu są śmieszne i sytuacyjne napisy. Niewątpliwie przydadzą się one każdemu doktorowi, gdy będzie chciał się spotkać ze znajomymi i wspólnie napić.

Zestaw ten składa się z 6 kieliszków, których cena nie jest wygórowana. Nie świadczy to o tym że tracą na użyteczności czy jakości. Jest to bardzo nietypowy gadżet dla dentysty.

Sprawdź kieliszki ze śmiesznymi napisami

Książka o wypaleniu zawodowym

Książka dla stomatologa "Wypalenie - jak wyrwać się z błędnego koła stresu"

Świetnym materiałem na prezent dla dentysty będzie książka “Wypalenie. Jak wyrwać się z błędnego koła stresu”. Stres to temat dotyczący wszystkich, z którym trzeba walczyć.

Praca lekarza jest jedną z bardziej stresujących, w końcu chodzi tu o zdrowie drugiego człowieka. Żeby lepiej radzić sobie ze stresem warto czytać artykuły z nim związane.

Tytuł, który proponujemy jest świetnym materiałem, aby lepiej zrozumieć zjawisko stresu. Potrafi on bardzo przeszkadzać w pracy, a praca lekarza jest jedną z tych, która często nie wybacza błędów. Dlatego właśnie warto wręczyć naszemu specjaliście taką oto książkę. Będzie mógł on lepiej zrozumieć to zjawisko, dzięki czemu będzie jeszcze lepszy w swoim zawodzie.

Sprawdź książkę o wypaleniu zawodowym

Lampka dla stomatologa – ząb (7 kolorów)

Lampka dla stomatologa - ząb (7 kolorów)

Bardzo ciekawym produktem który może stać się istotnym elementem wystroju mieszkania lub domu dentysty jest lampka w kształcie zęba. Sprawdzi się idealnie jako delikatne nocne oświetlenie. Co istotne, lampka może świecić w aż 7 kolorach. Specyficzny rodzaj światła oraz nietypowy wygląd sprawiają wrażenie jakby lampka pochodziła ze statku kosmicznego.

Jesteśmy przekonam że dentysta będzie zadowolony z takiego podarunku. Co ważne, nie jest on wcale aż tak drogi. Zachęcamy do sprawdzenia dokładniejszych parametrów na podstronie ofertowej!

Sprawdź lampkę nocną dla dentysty

Książka psychologiczna o panowaniu nad złością

Książka psychologiczna o panowaniu nad złością "Nie wpadaj w złość"

Kolejną książką, która świetnie się sprawdzi jako prezent dla dentysty jest “Nie wpadaj w złość. Jak zachować spokój i kontrolę w każdej sytuacji”. Jest to utwór, który uczy radzić sobie ze złością.

Z tego tekstu możemy nauczyć się jak zachować spokój. Wiele ludzi boi się dentysty przez co mają oni często utrudnione zadanie i muszą uspokajać swoich pacjentów, mając przy tym anielską cierpliwość. Książka ta może ich nauczyć jak radzić sobie z takimi przypadkami.

Jest to dosyć tani prezent, ale zawiera on w sobie mnóstwo informacji. Informacje te na pewno przydadzą się każdemu dentyście.

Sprawdź książkę o panowaniu nad złością

Książka prawna o zawodzie dentysty

Książka prawna o zawodzie dentysty "Lekarz dentysta w systemie prawnym - prawo dla lekarzy dentystów"

Książkaą skierowaną czysto do dentysty jest “Lekarz dentysta w systemie prawnym”. Jest to tytuł opisujący zawód dentysty pod kątem prawnym.

Taki utwór świetnie sprawdzi się jako prezent dla dentysty. Będzie mógł on poszerzyć swoją wiedzę na temat swojego zawodu w prawie.

E-book ten charakteryzuje cena. Jest to jeden z droższych tytułów, ale cena bardzo dobrze oddaje wartość wiedzy w nim zawartej. Posiada on w sobie naprawdę ciekawe informacje na temat prawa.

Sprawdź ebook o prawie w stomatologii

Zestaw koktajlówek

Bardzo eleganckim prezentem dla dentysty będzie zestaw koktajlówek. Są to małe kieliszki, które są stworzone do koktajli. Nadadzą się świetnie jako naczynie do koktajli alkoholowych.

Bardzo dużo osób lubi napić się raz na jakiś czas jakiegoś alkoholu, a szczególnie w mroźne zimowe wieczory. Tyczy się to również dentystów. Do tego typu trunków idealnie nadadzą się te koktajlówki.

Prezent ten charakteryzuje wysoka cena, ale również duża elegancja. Uważamy, że będzie to bardzo dobry podarunek, który znajdzie swój użytek u każdego specjalisty.

Sprawdź zestaw dwóch koktajlówek

Zegarek smartband do ćwiczeń

Praca stomatologa potrafi być stresujące. Jest to niezwykle odpowiedzialny zawód w którym cały czas trzeba zachowywać doskonałą precyzję. Aby nieco odpocząć psychicznie warto jest zadbać o aktywność fizyczną. Pomocnym gadżetem w tej kwestii jest specjalny sportowy zegarek SmartBand do ćwiczeń.

Dzięki niemu stomatolog na bieżąco będzie mógł monitorować Ile kroków wykonał w ciągu dnia, jaki ma puls, ile spalił kalorii, ile spał itp. Zegarek może posłużyć także jako komunikator na przykład przez Instagrama, WhatsAppa, Facebooka lub klasycznymi sms-ami. Jeżeli szukasz czegoś praktycznego, co poprawi jakość życia stomatologa, to propozycja ta spisze się idealnie.

Sprawdź zegarek smartband do ćwiczeń

Biżuteria dla dentysty

Biżuteria dla dentysty zawieszka ząbek
Biżuteria dla dentysty koralik ząbek, szczoteczka i pasta
Biżuteria dla dentysty - spinki dla mankietów dla stomatologa

Biżuteria dla dentysty to świetny pomysł na prezent. Dlatego też na tej pozycji w liście znalazły się aż cztery najciekawsze według nas produkty, z tej kategorii. Pierwszy z nich jest dosyć uniwersalny i niezwykle elegancki. Inne bezpośrednio pasują do zawodu stomatologa.

Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych gadżetów i wyboru najlepszego. Naszym zdaniem szczególnie ciekawe są spinki do mankietów w kształcie zębów.

Sprawdź zawieszkę ząbek

Sprawdź koralik ząbek, szczoteczka i pasta

Sprawdź spinki do mankietów dla stomatologa

Złota filiżanka

elegancki prezent dla dentysty - złota filiżanka

Kolejnym bardzo wyszukanym i eleganckim prezentem będzie porcelanowa filiżanka. Jest ona złota z zewnątrz. Do niej dołączony jest również złoty spodek. Razem tworzy to naprawdę świetny zestaw do kawy.

Bardzo dużo ludzi zaczyna swój dzień od kofeiny. Kawa z takiej filiżanki na pewno smakuje dużo lepiej. Wygląd tego zestawu jest bardzo dostojny.

Podarunek ten charakteryzuje wcześniej wspomniany niesamowity styl, ale też dosyć wysoka cena. Jest ona dosyć wygórowana jak na tak nieduży prezent, ale według nas warto wydać te pieniądze. Ciężko znaleźć drugi tak dobrze wykonany upominek.

Sprawdź złotą filiżankę

Ekspres do kawy na kapsułki

Nieco droższą propozycją jest ekspres do kawy na kapsułki. Każdy z nas kocha kawę. Dlatego też możliwości jej szybkiego przygotowania pewnością zostanie doceniony.

Przy jego pomocy można dowolnie regulować intensywność smaku, temperaturę oraz wiele innych istotnych parametrów.

Warto zaznaczyć także bardzo duże wybór kapsułek z kawą który pozwoli na odkrywanie ich smaków przez długie miesiące. Jeżeli masz nieco większy budżet na prezent, to propozycja ta może być niezwykle trafiona.

Sprawdź ekspres do kawy na kapsułki

Herbata owocowa-ziołowa „Carcadet Samba”, 100 g

Herbata owocowa-ziołowa „Carcadet Samba”, 100 g

Praca stomatologa bywa dosyć stresująca i wyczerpująca. Dlatego też herbata to fajny prezent dla dentysty. Pomyśl tylko o zaparzeniu sobie ciepłej herbatki po całym intensywnym dniu w pracy. Mało jest tak relaksujących rzeczy. Pudełko, w którym znajduje się herbata samo w sobie stanowi fajny element dekoracyjny. Można w nim trzymać wiele innych herbat.

Zachęcamy do sprawdzenia strony ofertowej w celu przeczytania o walorach smakowych tego produktu.

Sprawdź herbatę owocowa-ziołowa „Carcadet Samba”, 100 g

Dzień/wizyta w SPA

Dzień/wizyta w SPA

Kolejną propozycją, która dostarczy masę relaksu i odprężenia będzie voucher na wizytę w SPA. W polecanym przez nas sklepie znajdziesz różnego rodzaju zabiegi, w różnych lokalizacjach. Zachęcamy do sprawdzenia ofert w celu znalezienia czegoś najciekawszego (w zależności od miejsca zamieszkania dentysty).

Jesteśmy przekonani że takie przeżycie będzie niezwykle ozdrawiające oraz regenerujące. Z pewnością stomatolog będzie wdzięczny za taki podarunek.

Sprawdź Dzień/wizyta w SPA

Śmieszny prezent dla dentysty – Skarpetki dla dentysty

Ciekawym pomysłem na śmieszny prezent dla dentysty są specjalne skarpetki. Znajdują się na nich zęby, szczoteczki i pasty do zębów, co w oczywisty sposób nawiązuje do tego zawodu. Skarpetki to dosyć klasyczne i sprawdzone produkt na prezent który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy stomatologa Jeżeli szukasz czegoś klasycznego to propozycja ta z pewnością się nada.

Sprawdź skarpetki dla dentysty

Zestaw do kaligrafii

Humorystycznym jak i relaksującym pomysłem na prezent dla dentysty jest zestaw do ćwiczenia kaligrafii. Nawiązuje on do popularnego stereotypu jakoby wszyscy lekarze pisali w bardzo niewyraźny sposób. Jednak kaligrafa sama w sobie potrafi być naprawdę ciekawym i odprężający hobby, które daje niezwykle dużo satysfakcji.

W polecanym przez nas zestawie znajdziesz najważniejsza akcesoria do wykonywania takich prac. Kto wie, może pomożesz danej osobie odkryć nową ciekawą pasję.

Sprawdź zestaw do kaligrafii

Elegancki długopis z własnym grawerem

Naszą ostatnią propozycją na elegancki prezent dla dentysty jest personalizowany długopis z grawerem. Zapakowany on jest niezwykle ładne pudełko z napisem, który możemy dostosować. Nada się ono idealnie jako element dekoracyjny w gabinecie lub domu.

Pisanie z długopisu, który posiada np nasze imię i nazwisko będzie niezwykle satysfakcjonująca i przyjemne. Zachęcamy do sprawdzenia innych produktów w polecanych przez nas w sklepie . Znajdziesz tam naprawdę wiele ciekawych upominków.

Sprawdź długopis w pudełku z dowolnym grawerem

To już wszystkie propozycje na prezent dla dentysty i stomatologa. Mamy nadzieje, że nasz artykuł był dla ciebie pomocny. Życzmy udanych zakupów i zachęcamy do sprawdzenia polecanych przez nas produktów!

Spis Treści