cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla dekarza na zakończenie pracy? Sprawdź!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla dekarza na zakończenie pracy wybrać, to nie mogłeś trafić lepiej!

Przygotowaliśmy dla ciebie najciekawsze propozycje, z różnych kategorii produktowych oraz cenowych. Różnią sie zastosowaniem, ceną itp dlatego też będziesz w stanie dobrać coś niezależnie od okazji. Mamy nadzieję że nasza filozofia wybierania produktów przypadnie Ci do gustu.

Zachęcamy do sprawdzenia innych artykułów:

Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu prezent dla dekarza!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka dla dekarza

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla dekarza jest koszulka dedykowana osobie wykonującej właśnie ten zawód. Proponowany przez nas t-shirt ma napis, który w świetny sposób oddaje charakter pracy dekarza. Nasz odbiorca na pewno bardzo szybko zrozumie przekaz tego nadruku.

Cena tej propozycji nie jest wygórowana. Jest to bardzo standardowy koszt jak na produkt tego typu. Uważamy, że jest to zarówno świetny materiał na prezent jak i dodatek do jednego z kolejnych produktów na tej liście.

Sprawdź koszulkę dla dekarza

Kubek dla dekarza

Bardzo ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji na prezent dla dekarza jest dedykowany kubek. Jeśli wiesz, że odbiorca preferuje naczynia, a nie ubrania to będzie to świetny wybór. Jego poranna kawa na pewno będzie smakowała jeszcze lepiej, gdy będzie pita w tak świetnie wykonanym naczyniu.

Kubek to również ciekawa alternatywa cenowa. Jeśli masz bardziej ograniczony budżet lub szukasz tańszego dodatku do innego produktu to będzie to idealny produkt. Nasz odbiorca na pewno doceni taki podarek.

Sprawdź kubek dla dekarza

Prezent dla dekarza – Koszula męska

Jeśli poszukujesz bardziej zwykłego i eleganckiego prezentu dla dekarza to ciekawym wyborem może być koszula. Jest to praktyczny podarek, który doceni każdy dekarz. Jak każdy inny mężczyzna ma on formalne spotkania gdzie taki prezent sprawdzi się idealnie. Jest to również ciekawy wybór na prezent dla dekarza na koniec pracy.

Ze względu na naprawdę niepowtarzalny styl jest to nieco droższa propozycja niż wcześniej proponowana koszulka. Jest to na pewno godny przemyślenia prezent, który może naprawdę ucieszyć naszego odbiorcę.

Sprawdź koszulę męską

Zegar ścienny

Ciekawym produktem, który świetnie sprawdzi zarówno w domu jak i biurze naszego odbiorcy jest zegar ścienny. Proponowany przez nas ma klasyczny charakter dzięki, któremu sprawdzi się w prawie każdym pomieszczeniu. Nasz odbiorca na pewno znajdzie na niego idealne miejsce, dzięki czemu będzie mógł z niego regularnie korzystać oraz cieszyć nim oko.

Cena tej propozycji jest również dosyć niska. Z tego względu będzie to świetny wybór zarówno na dodatek do innego z proponowanych przez nas produktów jak i jako budżetowa opcja na prezent dla dekarza.

Sprawdź zegar ścienny

Karafka

Świetnym wyborem na prezent dla dekarza na koniec pracy jest szklana karafka. Jest to bardzo eleganckie naczynie, które na pewno świetnie ozdobi dom lub nawet biura naszego odbiorcy. Będzie mógł on każdego dnia lać z niego wodę zarówno sobie jak i swoim bliskim czy gościom.

Ze względu na wspomniany elegancki charakter jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Jest ona jednak zdecydowanie warta przemyślenia. Zakończenie pracy to bardzo ważna okazja na którą warto wydać nieco więcej.

Sprawdź karafkę

Jazda na torze

Niezapomnianą przygodą, która świetnie sprawdzi się jako prezent dla dekarza jest jazda na torze. Proponowany przez nas upominek tyczy się jazdy Fordem Mustangiem GT. Jest to auto, które daje niepowtarzalne wrażenia z jazdy. Nasz odbiorca na pewno do końca życia nie zapomni takiej przejażdżki.

Ze względu na wcześniej wspomniane zalety tego podarku jest on jednym z droższych na tej liście. Jeżeli jednak uważam, że okazja jest na tyle duża, że warto wydać więcej na prezent to jest to strzał w dziesiątkę.

Sprawdź jazdę na torze

Perfumy

Kolejną ciekawą propozycją na prezent dla dekarza na koniec pracy są perfumy. Jest to bardzo elegancki podarek, który na pewno ucieszy każdego dekarza. Nasz odbiorca na pewno będzie z chęcią korzystał z takiego prezentu każdego dnia, zarówno w pracy jak i poza nią.

Ze względu na naprawdę wysoką jakość i dużą rozpoznawalność marki jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Jest to jednak bardzo dobry wybór, gdy nie jesteśmy pewni co wręczyć naszemu odbiorcy, a chcemy wybrać coś uniwersalnego.

Sprawdź perfumy

Skrzynia na narzędzia

Świetnym praktycznym prezentem dla dekarza jest skrzynia na narzędzia. Jeżeli wiesz, że nasz odbiorca ma już zniszczoną torbę czy skrzynię na narzędzia to jest to naprawdę świetny wybór. Na pewno doceni on ten podarek tak samo jak zwiększony komfort pracy, który odczuje dzięki nam.

Ze względu na duży rozmiar i wysoką wytrzymałość jest to dosyć droga skrzynia na narzędzia. Uważamy jednak, że ze względu na charakter pracy naszego odbiorcy warto wydać na taki produkt nieco więcej, aby służył mu na długie lata.

Sprawdź skrzynię na narzędzia

To już wszystkie propozycje na prezent dla dekarza na zakończenie pracy (i nie tylko)! Mamy szczerą nadzieję że nasz poradnik był dla ciebie przydatny. Dziękujemy za przeczytanie artykułu i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści