cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla czytelnika lub czytelniczki? [Na każda okazję]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla czytelnika Lub czytelniczki wybrać.

W naszym poradniku zebraliśmy najlepsze naszym zdaniem propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Staraliśmy się zachować odpowiednią różnorodność, abyś bez problemu był w stanie dobrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla czytelnika – lampka zakładka bookman

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla czytelnika lub czytelniczki jest lampka/zakładka do książek bookman. Ten niezwykle wartościowy gadżet, z pewnością przyda się podczas wieczornych sesji czytania. Wykonany jest w estetyczny i oryginalny sposób.

Dana osoba z pewnością będzie go używać.

Sprawdź praktyczny prezent dla czytelnika

Zdrapka 100 książek – oryginalny prezent dla czytelniczki

Jeżeli dana osoba lubi wyzwania to znakomitym podarunkiem będzie zdrapka ze stoma książkami. Wyzwanie tego typu może dostarczyć masę satysfakcji. Zdrapywanie kolejnych lektur, które się przeczytało może być niezwykle satysfakcjonujące.

Upominek ten może stać się ciekawą inspiracją do nowych książek.

Sprawdź zdrapka 100 książek

Zakładka pluszowy kotek lub piesek

Naszą propozycją na fajny prezent dla czytelniczki, jest zakładka pluszowy kotek i piesek. Jeżeli dana osoba oprócz pasji do czytania, posiada również zamiłowanie do zwierząt to jest to wręcz idealny upominek.

Zaznaczenie książki przy pomocy takiego akcesoriów oraz wracanie do niej, stanie się niezwykle przyjemne!

Sprawdź zakładkę pluszowy kotek

Sprawdź zakładkę pluszowy piesek

Personalizowana zakładka do książek – koniczynka, serce lub słonik

Naszymi propozycjami na elegancki prezent dla czytelnika są personalizowane srebrne zakładki do książek.

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci model koniczynka, serce oraz słonik. Nanieść na nie możesz dowolny grawer. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tych opcji.

Sprawdź zakładkę do książek koniczynka

Sprawdź zakładkę do książek serce

Sprawdź zakładkę do książek słonik

Podpórka do książek – czarownica, czytelnik lub pies

Kolejnymi akcesoriami o niezwykle przydatnym zastosowaniu, są specjalne podpórki do książek. W tym miejscu chcielibyśmy polecieć ci model czarownica, czytelnik oraz piasek.

Będzie to znakomity element dekoracyjny, który wpasuje się do praktycznie każdego wystroju.

Sprawdź podpórkę do książek czarownica

Sprawdź podpórkę do książek czytelnik

Sprawdź podpórkę do książek pies

Kubek w sweterku XXL – fajny prezent dla czytelnika

Mało jest rzeczy tak przyjemnych dla prawdziwego mola książkowego, jak otworzenie swojego ulubionego dzieła oraz przygotowania sobie pysznej kawki lub herbatki.

Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło specjalnego kubka w sweterku XXL. Pozwoli na delektowanie się naprawdę dużą ilością napoju oraz wprowadzi znakomity klimat podczas sesji czytania.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej propozycji!

Sprawdź kubek w sweterku XXL

Drewniana podstawka pod książki – prezent dla czytelniczki

Wielogodzinne czytanie potrafi nadwyrężyć naszą szyję. W obecnych czasach bardzo często pracujemy przy laptopie oraz patrzymy długimi godzinami na smartfony lub książki.

Wszystko to powoduje dosyć nienaturalną pozycję dla naszego kręgosłupa, co wpływa negatywnie na naszą postawę. Taka podstawka sprawi, że problem ten będzie nieco mniejszy. Zdrowie danej osoby z pewnością podziękuje Ci za taki upominek.

Sprawdź drewnianą podstawkę pod książki

Pudełko na herbaty z dowolnym grawerem

Jak już wspominaliśmy herbata wręcz idealnie komponuje się z dobrą książką. Dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogło specjalnego pudełka na herbatę z dowolnym grawerem.

Możliwość dostosowania tego akcesorium pod daną osobę stwarza naprawdę wiele możliwości na przygotowanie znakomitego upominku.

Sprawdź pudełko na herbaty z dowolnym grawerem

Uchwyt do książek

Taki regulowany uchwyt do książek z pewnością ułatwi czytanie podczas podróży, jak i w domu. Będziemy mieć wtedy wolne ręce (które można wykorzystać np do picia herbatki).

Jeżeli szukasz przydatnej propozycji, do używania na co dzień, to koniecznie kliknij w poniższy link.

Sprawdź uchwyt do książek

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Zamiłowanie do książek idzie w parze z pasją do sztuki. Z tego też powodu naszej liście postanowiliśmy umieścić voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii.

Obejrzenie swojej ulubionej historii w takim bardziej nietypowym stylu z pewnością zostanie zapamiętaniem na długo. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych opcji!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Lampka do ksiażek na szyje

Lampka na szyję umożliwi wygodne czytanie po zmroku. Przyda się szczególnie dobrze, jeżeli dana osoba nie będzie chciała budzić innych domowników. wszystko za sprawą bardziej ukierunkowanego światła, które nie będzie rozprzestrzeniać się po pokoju w takim samym stopniu jak klasyczna lampka nocna.

Opcja zdecydowanie warta rozważenia

Sprawdź lampkę na szyje do książek

Deska na wannę – elegancki prezent dla czytelnika lub czytelniczki

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla czytelnika czy też czytelniczki, jest specjalna deska na wannę. Umieścić na niej można mydełka, jedzenie,, świeczki, czy też właśnie książkę.

Możesz być przekonany, że posiedzenie w cieplutkiej wannie z ulubioną lekturą, będzie wybawieniem po każdym ciężkim dniu pracy!

Sprawdź deska na wannę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla czytelnika lub czytelniczki. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści