cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla czołgisty? [Trafione upominki]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla czołgisty wybrać.

W naszym artykule znajdziesz konkretne propozycje z różnych, wartych uwagi sklepów. Różnią się one ceną, zastosowaniem jak i symboliką. Mamy nadzieję, że niezależnie od okazji oraz preferencji danej osoby, uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

pomysł na Prezent dla czołgisty – Drewniana lub szklana karafka czołg

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny oraz elegancki prezent dla czołgisty, jest karafka czołg. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci dwa modele. Na pierwszy ogień idzie ten wykonany z drewna, z nadrukiem „Rudy 102”. Napis pochodzi z kultowego serialu „Czterej Pancerni i Pies”.

W drugim przypadku masz do czynienia ze szklaną karafką, która charakteryzuje się dużą elegancją.

Sam zadecyduj czy danej osobie bardziej przypadnie do gustu opcja swojska czy też ekskluzywna!

Sprawdź drewnianą karafkę czołg

Sprawdź szklaną karafkę czołg

Zdalnie sterowane walczące czołgi do gry

Każdy z nas potrzebuje relaksu oraz odprężenia. Znakomitą formą rozrywki może być mogą być zdalnie sterowane czołgi, które walczą pomiędzy sobą.

Rozgrywka może być naprawdę fascynująca a możliwość tworzenia własnych map w rzeczywistości z pewnością zostanie wykorzystana. Idealne dla dorosłych, jak i dla dzieci. Propozycja niezwykle oryginalna, która dostarczy masę godzin zabawy!

Sprawdź zdalnie sterowane walczące czołgi do gry

Czołg na piwo

Kolejną propozycją związaną z alkoholem jest specjalny czołg na piwo. Będzie to idealne akcesorium, które nada się do trzymania ulubionych browarów. Jest ono personalizowane, dlatego dostosować go możesz pod daną osobę.

Niezwykle humorystyczną upominek, który z pewnością wywołała uśmiech na twarzy!

Sprawdź czołg na piwo

Spinki do mankietów czołgi

Spinki do mankietów w kształcie czołgów sprawdzą się znakomicie podczas różnego rodzaju ślubów oraz innych uroczystości.

Dana osoba w subtelny sposób będzie mogła podkreślić swój zawód, z którego z pewnością jest dumna. Takie drobne elementy garderoby potrafią znacząco poprawić całokształt kreacji na dany wieczór!

Sprawdź spinki do mankietów czołgi

Kubek granat XXL oraz śmieszny

Jeżeli szukasz śmiesznego prezentu dla czołgisty, to te dwa kubki sprawdzą się znakomicie! Pierwszy z nich, czyli granat XXL jest dosyć nietypowym upominkiem, który z pewnością stanie w widocznym miejscu.

Drugie naczynie bezpośrednio nawiązuje do wydarzeń z początku wojny na Ukrainie, kiedy to Romowie przy pomocy traktora, ukradli rosyjski czołg. Była to niezwykle humorystyczna oraz brawurowa akcja. Jesteśmy przekonani, że takie naczynie ucieszy każdego Polaka a w szczególności tego pracującego w wojsku!

Sprawdź kubek granat XXL

Sprawdź śmieszny kubek dla czołgisty

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Jeżeli szukasz nieco bardziej ekskluzywnego oraz oficjalnego podarunku (na przykład z okazji awansu) to kryształowa statuetka 3D sprawdzi się znakomicie. Polecany przez nas model jest patriotyczny. Możesz go dowolnie dostosować, zdecydować się na inny dostępny produkt lub stworzyć własną od zera.

Zachęcamy do sprawdzenia tych znakomitych statuetek, jaki ich dowolnej personalizacji!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

Prezent „Za kierownicą”

Zawodowe czołgista z pewnością z chęcią chociaż na chwilę przestawi się na nieco szybszą maszynę.

Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy voucher na „prezent za kierownicą”. Znajdziesz tam przejażdżki luksusowymi autami, wyścigi po specjalnych torach, czy też off roady monster truckami.

Uczestniczyć w nich można jako pasażer lub kierowca. Opcja idealna dla mężczyzn lubiących motoryzację!

Sprawdź prezent „Za kierownicą”

Kiwające się szklanki do whisky – prezent dla czołgisty na emeryturze

Naszą ostatnią propozycją są kiwające się szklanki do whisky. Ich ciekawe i nietypowy design z pewnością zadowoli zdecydowaną większość facetów. Picie ulubionego trunku i delikatne kiwanie swojego naczynie ,może być niezwykle satysfakcjonujące i relaksujące!

Sprawdź kiwające się szklanki do whisky

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla czołgisty. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści