cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla czarownicy i wiedźmy? [Oryginalne propozycje]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla czarownicy lub wiedźmy wybrać.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje na podarunki, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszym wpisie.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kociołki – Praktyczny prezent dla czarownicy

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla czarownicy jest specjalny kociołek. Przygotować w nim można różnego rodzaju smakołyki, jak i po prostu kawę czy herbatkę. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej przydatnej opcji!

Sprawdź kociołki czarownicy

Podpórka do książek czarownica

Jeżeli dana wiedźma lubi czytać, to znakomitą propozycję może być specjalna podpórka do książek, z opisywaną dziś motywem.

Całość wyróżnia się swoim designem, nie będąc przy tym jednak przesadnie krzykliwym. Upominek, który w idealny sposób nawiązuje do pasji danej kobiety.

Sprawdź podpórka do książek czarownica

Kubek dla wiedźmy – 4 propozycje

Nadszedł czas na dosyć klasyczne podarunki w postaci specjalnych kubków dla wiedźmy (klasyczne pod względem typu upominku, nie wykonania).

Każdy z nich różni się nieco designem. Jednak, łączy je jednak jedno. Picie ulubionego napoju z takiego naczynia sprawiać będzie ogromną satysfakcję!

Sprawdź kubek dla wiedźmy nr 1

Sprawdź kubek dla wiedźmy nr 2

Sprawdź kubek dla wiedźmy nr 3

Sprawdź kubek dla wiedźmy nr 4

Oryginalne talizmany

Powyższe talizmany pochodzą ze sklepów w całości poświęconemu tematowi czarów. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci dwa talizmany.

Wykonane są w niezwykle estetyczny oraz solidny sposób. Aby poznać ich szczegóły, zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową!

Sprawdź talizman nr 1

Sprawdź talizman nr 2

Voucher na warsztaty kreatywne (wiele ofert)

Czarownice to osoby z dosyć otwartymi umysłami. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić specjalne vouchery na różnego rodzaju warsztaty kreatywne.

W ofercie polecanego sklepu znajdziesz naprawdę wiele ciekawych opcji. Od tworzenia i zdobienia ceramiki, przez kursy fotografii czy też ilustracji. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tam coś odpowiedniego.

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne (wiele ofert)

Koralik czarownicy – elegancki prezent dla wiedźmy

Niezwykle drobnym oraz eleganckim prezentem dla czarownicy, będzie specjalny koralik. Znajdująca się na nim postać na miotle wykonana jest w niezwykle estetyczny oraz przykuwający wzrok w sposób.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na poniższej podstronie produktowej!

Sprawdź koralik czarownicy

Kolczyki czarownica na miotle

Kolejnymi propozycjami związanymi z biżuterią są specjalne kolczyki przypominające czarownica na miotle. Są one dosyć nietypowe i sprawdzą się w przypadku osób lubiących tego typu odważne akcesoria.

Możesz być przekonany, że wpasują się zarówno w wieczorową kreację, jak i na co dzień (a szczególnie dobrze podczas różnego rodzaju szalonych przyjęć)!

Sprawdź kolczyki czarownica na miotle

Czapka wiedźmy – 2 propozycje

W dzisiejszym poradniku zabraknąć nie mogło specjalnych czapek dla czarownic. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci dwie różne propozycje.

Pierwsza z nich jest nieco bardziej krzykliwa, druga natomiast, stonowana.

Sam zadecyduj, która z nich spodoba się danej kobiecie bardziej!

Sprawdź czapkę dla czarownicy nr 1

Sprawdź czapkę dla czarownicy nr 2

Personalizowany zegar – śmieszny prezent dla czarownicy

Jeżeli lubisz podarować upominki, na które po prostu przyjemnie się patrzy, to personalizowany zegar powinien Cię zainteresować.

Na jego odwrocie umieścić możesz dowolną dedykację. Wyraźny kolor oraz czarownica z miotłą znajdująca się na przodzie, z pewnością przykuje wzrok nie jednej osoby!

Sprawdź personalizowany zegar

Zestaw do tworzenia drinków Hawana

Naszą ostatnią propozycją na fajny prezent dla czarownicy, jest specjalny zestaw do tworzenia drinków „Hawana”. Przy jego pomocy dana wiedźma będzie w stanie przygotować swoje mikstury o niesamowitym działaniu i smaku.

Oferta zawiera kilkanaście przydatnych akcesoriów oraz książeczkę z ciekawymi przepisami.

Sprawdź zestaw do tworzenia drinków Hawana

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla czarownicy. Mam nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści