cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla chirurga? Elganckie, śmieszne i trafione propozycje!

Jeżeli szukasz porady jak wybrać prezent dla chirurga to nie opuszczaj naszej strony.

Prezentujemy najciekawsze propozycje prezentowe, które z pewnością przypadną do gustu chirurgom. Możliwe też że zainspirujemy cię do znalezienia ciekawego produktu, z podanej prze nas kategorii.

A artykule pokazujemy produkty takie jak:

  • Kubek dla chirurga
  • Koszulka dla chirurga
  • Elegancki prezent dla chirurga
  • i wiele więcej

Zapraszamy cię do naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kubek dla chirurga

Idealnym materiałem na drobny prezent, będzie dedykowany kubek dla chirurga. Jest to bardzo uniwersalny podarunek, który na pewno przyda się naszemu specjaliście.

Dzięki takiemu upominkowi nasz chirurg będzie miał niewątpliwie wyróżniający się kubek, który będzie się bardzo dobrze prezentował w połączeniu z poranną kawą.

Nawiązanie designu do leków w znakomity sposób łączy się z zawodem medycznym. Opcja zdecydowanie warta uwagi!

Sprawdź kubek dla chirurga

Podziękowanie dla chirurga – kryształowa statuetka 3d z dowolnym napisem

Jeżeli chcesz podziękować swojemu chirurgowi w nieco bardziej oficjalny sposób, to kryształowa statuetka spisze się idealnie! Akcesorium te wygląda szczególnie dobrze w odpowiednim oświetleniu. Co istotne, grawer znajdujący się na produkcie można dowolnie dostosować.

Zdecydowanie polecamy tą ofertę jak i inne w sklepie kryształy3d! Jest to jeden z częściej wybieranych podarunków, na naszym blogu.

Sprawdź podziękowanie dla chirurga – kryształowa statuetka 3d z dowolnym napisem

Wino dla chirurga z personalizowaną etykietą

Wino dla chirurga z personalizowaną etykietą

Alkohol dla chirurga to dosyć sprawdzony sposób na prezent. Co jednak na winie znajdować się będzie etykieta z imieniem i nazwiskiem danej osoby oraz personalizowanymi życzeniami!

Tak spersonalizowany upominek z pewnością zadziwi nie jedną osobę. Dodatkowo, oprócz samej przyjemności z wypicia trunku, butelka służyć będzie jako element dekoracyjny! W polecanym przez nas sklepie znajdziesz także inne wina, z innymi wzorami etykiet.

Możesz także zdecydować się na inne alkohole (np likiery, wódkę i whisky)!

Sprawdź wino dla chirurga z personalizowaną etykietą

Elegancki prezent dla chirurga – Zestaw piór z dowolnym grawerem

Elegancki prezent dla chirurga - Zestaw piór z dowolnym grawerem

Niezwykle eleganckim prezentem dla chirurga jest personalizowany zestaw „pisadeł” w eleganckim pudełku. Znajdziesz w nim pióro wieczne oraz kulkowe. Nanieść na nie możemy dowolne napisy (nie przejmuj się tym na grafice). Co istotne grawer na pudełku także podlega modyfikacji.

Możesz być przekonany że taki upominek, wyglądać będzie znakomicie w każdym gabinecie lub domu. Dodatkowo, pisanie z takiego pióra będzie niezwykle satysfakcjonujące.

Ps. W polecanym przez nas sklepie znajdziesz także bardziej okrojone (a przez to tańsze) warianty tego pakietu.

Sprawdź zestaw piór z dowolnym grawerem

Voucher na wyjście do Teatru, Opery lub Filharmonii

Voucher na wyjście do Teatru, Opery lub Filharmonii - obrazek z sali teatralnej

Bardzo orientalnym prezentem dla chirurga będzie voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii. W ofercie polecanego przez nas sklepu znajdziesz wiele wejściówek tego typu, w różnych cenach jak i różnych lokalizacjach.

Wielu z nas z chęcią wybrało by się na takie kulturowe wydarzenie. Zawsze jednak znajdzie sie jakaś wymówka, czyli coś innego do zrobienia. Czasami brakuje tez po prostu decyzyjności. Dostanie takiego podarunku będzie czymś naprawdę trafionym!

Tak spędzony wieczór z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń!

Sprawdź voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Kanister ze szklankami na kluczyk – oryginalny barek

Mniej związanym z zawodem chirurga prezentem może być elegancki alkohol. Naszą propozycją tego typu jest skrytka w formie kanistra, w której możemy schować jakiś trunek.

Zestaw, który proponujemy jest złożony z kanistra na kluczyk. W środku znajdziesz 3 eleganckie szklanki do whisky.

Upominek o humorystycznym wydźwięku, który ma jednak praktyczne zastosowanie!

Sprawdź kanister na kluczyk z 3 szklankami do whisky

Skrzynka na herbatę z dowolnym grawerem

Kolejnym estetycznym oraz personalizowanym upominkiem na naszej liście, jest drewniana skrzynka na herbatę. Nanieść na nią możesz stworzony od zera własny wzór. Istnieje też możliwość dostosowania istniejącego szablonu. Jest to niezwykle proste. Jesteśmy przekonani, że sobie z tym poradzisz!

Bardzo oryginalny i przydatny upominek, który stać się może ciekawym elementem dekoracyjnym!

Sprawdź kosz prezentowy z miodami

Książka psychologiczna o stresie praktyczny prezent dla chirurga

Książka psychologiczna o stresie "wyloguj swój mózg" -praktyczny prezent dla chirurga

Książka “Wyloguj swój mózg. Jak zadbać o swój mózg w dobie nowych technologii” może okazać się bardzo dobrym prezentem dla naszego chirurga. Utwór ten porusza temat stresu, który jest związany z niemal każdym zawodem.

Bardzo ważną rzeczą w pracy chirurga jest opanowanie, żeby je utrzymać trzeba sobie radzić ze stresem związanym z operacją, którą przeprowadza ten specjalista. Umiejętność panowania nad stresem daje bardzo dużo naszemu doktorowi.

Tytuł ten może pomóc naszemu lekarzowi w panowaniu nad stresem, który jest nieodłącznym elementem jego pracy. Ponadto będzie mógł on lepiej poznać samego siebie co jest ważne dla każdego również w życiu prywatnym.

Sprawdź książkę „wyloguj swój mózg”

Książka o historii chirurgii

książka o historii chirurgii

Bardzo ciekawą propozycją na prezent dla chirurga jest książka “Chirurg. Krew, złodzieje ciał i narodziny nowoczesnej chirurgii”. Tekst ten opowiada o chirurgii na przestrzeni lat.

Jest to utwór, który niewątpliwie zaciekawi każdego chirurga. Tytuł ten pozwala na poznanie historii chirurgii, która jest bardzo brutalna, ale zarazem równie ciekawa.

Utwór ten nie ma wygórowanej ceny, mimo tego jest niezwykle ciekawym tytułem wartym sprawdzenia. Będzie on świetnym prezentem dla lekarza chirurga, który będzie mógł zagłębić się jeszcze bardziej w swój zawód.

Sprawdź książkę „chirurg” o historii chirurgii

Mikroskop do smarfonu

Mikroskop do smarfonu przyczepiony do białego telefonu, którym ktoś obserwuje liść

Chirurg to osoba, która interesuje się biologią. Trudno więc o ciekawy gadżet dla chirurga od mikroskopu, który przyczepić można do smartfonu, który zawsze jest blisko nas. Dzięki niemu odkrywanie świata stanie się jeszcze prostsze, ciekawe i bardziej dostene!

Dokładne parametry techniczne znajdziesz na podstronie ofertowej. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej propozycji!

Sprawdź mikroskop do smartfonu

Zestaw do tequili

Bardzo eleganckim prezentem dla chirurga będzie zestaw do tequili. Oprócz walorów czysto estetycznych (musisz przyznać, ze całość wygląda naprawdę dobrze) , zestaw ten zrobi furorę podczas niejednej imprezy. Goście przyjęci przy pomocy takiego akcesorium, z pewnością poczują się wyjątkowo.

Oprócz zastosowania imprezowego, na co dzień będzie to znakomita dekoracja. Opcja zdecydowanie warta rozważenia i sprawdzenia!

Sprawdź zestaw do tequili

Podgrzewacz do kawy lub herbaty

Podgrzewacz do kubków to bardzo innowacyjny i prosty gadżet zarazem. Przy pracy w głębokim skupieniu lub czytaniu ciekawej (lub wymagającej) książki, dosyć łatwo jest zapomnieć o przygotowanym wcześniej napoju.

Dzięki takiemu upominkowi, dany specjalista nie raz wyratuje się ze scenariusza zimnej kawy lub herbaty. Jestesmy przekonani, że poczuje wdzięczność za taki podarunek!

Sprawdź podgrzewacz do kawy lub herbaty

Mamy nadzieję że dzięki nam znalazłeś znakomity prezent dla chirurga! Zachęcamy do dania szansy każdemu produktowi i przejrzenia ich podstron ofertowych!

Spis Treści