cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla chemika? Najciekawsze fajne podarunki!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla chemika wybrać.

Przygotowaliśmy trafione i ciekawe podarunki, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Różnorodność pod względem zastosowania stanowić bedzie duże źródło inspiracji. Mamy nadzieję, że któraś z naszych propozycji zostanie wybranym przez Ciebie upominkiem!

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • fajny prezent dla chemika,
  • prezent dla nauczyciela chemii,
  • śmieszny prezent dla chemika,
  • prezent dla miłosnika chemii,
  • i wiecej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla nauczyciela chemii – personalizowany długopis

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla nauczyciela chemii jest personalizowany długopis z dowolnym grawerem. Znajduje się on w eleganckim pudełeczku, na które nanieść możemy dowolne życzenia. Używanie takiego akcesorium będzie o wiele bardziej satysfakcjonujące w porównaniu do klasycznego „pisadła”.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej opcji jak i innych ofert tego typu w sklepie „ale upominek”.

Sprawdź prezent dla nauczyciela chemii – personalizowany długopis

Prezent dla chemika – mikroskop cyfrowy USB

Ciekawym pomysłem na gadżet dla chemika jest mikroskop cyfrowy USB. Akcesorium te pozowali na jeszcze dokładniejsze odkrywanie otaczającego nas świata! Sprzęt ten potrafi powiększyć obraz od 50 do 500 razy. Posiada on możliwość rzeczywistego przesyłania obrazu na komputer.

Całość jest w bardzo przystępnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia tego produktu!

Sprawdź mikroskop cyfrowy USB

Gadżet dla chemika -mikroskop do telefonu

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest mikroskop do smartfonu. Jego podłączenie jest niezwykle proste, a efekt niezwykle fascynujący. Sprzęt taki odkrywa wiele ciekawych możliwości, takich jak spacer po lesie, podczas którego obserwować możemy poszczególne elementy.

Zachęcamy do sprawdzenia parametrów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź gadżet dla chemika – mikroskop do telefonu

Książkowa Lampka Bookman

Chemicy to prawie zawsze osoby bardzo oczytane. Dlatego też na naszej liście nie mogło zabraknąć lampki zakładki do książek „bookman”. Jest to niezwykle przydatny i ciekawie wyglądający gadżet. Możesz być przekonany, że osoba czytająca książki z pewnością się z jego ucieszy!

Sprawdź książkową lampkę „Bookman”

Elegancki prezent dla chemika – kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Jeżeli szukasz bardziej oficjalnego i ekskluzywnego na prezent dla chemika, to kryształowa statuetka 3d z grawerem spisze się idealnie! Jest to niezwykle eleganckie akcesorium, które szczególnie dobrze wyglądać bedzie w odpowiednim oświetleniu.

Napis znajdującym się na tym upominku, możesz dowolnie dostosować. Jednak jeżeli jest to prezent dla nauczyciela chemii, to ten znajdujący się na nim domyślnie, jest niezwykle trafiony i miły.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia tej opcji jak i innych statuetek znajdujących w polecanym sklepie „Kryształy 3d”

Sprawdź elegancki prezent dla chemika – kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Kubek dla chemika – 2 propozycje

Nieco bardziej klasyczną propozycją jest kubek dla chemika. Jest to upominek, dzięki któremu w bezpośredni sposób nawiązać możemy do zawodu i pasji danej osoby. Dodatkowe naczynie na kawę lub herbatę przyda się zawsze. Ponad to, jest to świetny element dekoracyjny na biurku lub w kuchni.

Polecamy Ci model recepta oraz wzór chemiczny kofeiny. Sam zaecyduj, który z nich spisze się lepiej!

Sprawdź kubek recepta

Sprawdź kubek wzór chemiczny kofeiny

Koszulka dla chemika – 2 propozycje

Dodatkowy t-shitrt przyda się zawsze! Dlatego też w naszym poradniku umieściliśmy 2 koszulki dla chemika. Obydwie bezpośrednio nawiązują do wykonywanego zawodu.

Sprawdzą się niezależnie od okazji.

Obydwie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Zdecydowanie zachęcamy do ich zakupu.

Sprawdź koszulkę dla chemika nr 1

Sprawdź koszulkę dla chemika nr 2

Barometr Chemiczny „Kropla”

Niezwykle oryginalnym oraz zaskakującym akcesorium jest barometr chemiczny „Kropla”. Pozwala on na przewidywanie pogody nawet na 48 godzin do przodu! W zależnosci od tego czy nadchodzi burza, mgła, przjżyste niebo, mróz itp, roztwór bedzie wyglądał inaczej. Wszystko za sprawą odpowiednich skłądnikó chemicznych, używanych w portach od lat!

Opcja fascynująca, przydatna, dekoracyjna ora idealnie wpasowujaca się w zawód chemika! Prezentowy strzał w sam środek tarczy!

Sprawdź barometr chemiczny „Kropla”

Książki dla chemika – 2 propozycje

Książka to stary i sprawdzony pomysł na prezent.

Naszą pierwszą propozycją jest biografia Marii Skłodowskie Curri. Jest to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej inspirująca opowieść z pewnością przypadnie do gustu każdemu chemikowi.

Drugą pozycją na liście jest poradnik „Kuchnia bez chemii, jedz w zgodzie z naturą” Jest to ciekawe i nieoczywiste nawiązanie do zawodu opisywanej dziś osoby. Wiedza znajdująca sie wewnątrz książki z pewnością w pozytywny sposób wpłynie na zdrowie danej osoby.

Zachęcamy do sprawdzenia krótkich opisów obydwu książek.

Sprawdź biografię Marii Skłodowskiej Curie

Sprawdź książkę „Kuchnia bez chemii”

Imprezowe probówki 4 szt. z drewnianym stojakiem

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent dla chemika, to próbówki do drinków spiszą się idealnie! Jest to ciekawy imprezowy gadżet, który upiększy kuchnie nie jednej osoby. Akcesorium tego typu bedzie hitem każdej imprezy. Picie drinków z takich naczyń jest czymś niezwykle ciekawym i nietypowym.

Całość znajduje się w eleganckim drewniany stojaku. Jest to jeden z naszych faworytów na dzisiejszej liście!

Sprawdź imprezowe probówki 4 szt. z drewnianym stojakiem

Kielony laboratoryjne szklane 4 sztuki

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji są szklane kielony laboratoryjne. Całość prezentuje się bardzo ciekawie. Zestaw wykonany został z wysokiej jakości szkła. Każdy z kieliszków wygląda nieco inaczej. Koniecznie sprawdź szczegóły na podstronie ofertowej!

Sprawdź kielony laboratoryjne 4 sztuki szklane

praktyczny prezent dla chemika – podgrzewacz do kawy i herbaty

Naszą ostatnią propozycją jest podgrzewacz do kawy lub herbaty. Większość z nas nie wyobraża sobie dnia bez towarzystwa jednego z tych dwóch napojów. Czasami jednak nauka, praca lub dobry serial bywają na tyle wciągające, że zapominamy o ich poprzednim przygotowaniu. Takie proste i innowacyjne zarazem akcesorium, rozwiąże ten problem.

Dzięki niemu temperatura ulubionego napoju zawsze będzie idealna! Zachęcamy do jego sprawdzenia.

Sprawdź podgrzewacz do kawy lub herbaty

To już nasze wszystkie propozycje na fajny prezent dla chemika. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych opcji i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści