cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla buddysty? Ułatwimy Ci poszukiwania!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla buddysty kupić to kontynuuj czytanie tego poradnika.

Przygotowaliśmy dla ciebie najciekawsze propozycje na podarunki, które z pewnością zadowolą każdego buddysta. Staraliśmy się dobrać je tak aby były trafiane oraz pochodziły z różnych półek cenowych, po to abyś był w stanie znaleźć coś niezależnie od budżetu oraz okazji.

Mamy szczerą nadzieję że udało nam sie wypełnić to zadanie!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do artykułu.

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka dla buddysty ze słoniem

Naszą pierwszą propozycją jest koszulka dla buddysty. która posiada na sobie nadruk słonia wraz z typowym wzorem nawiązującym do tego systemu filozoficznego. Dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych. Sprawdzi się zarówno do chodzenia po domu jak i na wyjście na miasto lub do znajomych.

Poniżej znajduje się także link do większej ilości wzorów koszulek o tej tematyce.

Sprawdź koszulkę ze słoniem dla buddysty

Sprawdź inne koszulki dla buddystów

Kubek dla buddysty

Nietuzinkowym i trafionym prezentem dla buddysty będzie kubek bezpośrednio nawiązujący do tego systemu filozoficznego.

Wygląda on niezwykle mistycznie i sprawia wrażenie wykonania ze złota. Sprawdzi się świetnie jako element dekoracyjny oraz podczas przeróżnych buddyjskich obrzędach. Co istotne, upominek ten pochodzi ze średniej pułki cenowej.

Sprawdź kubek dla buddysty

Herbata Indyjska

W buddyzmie niezwykle istotne jest wyciszenie umysłu. Czymś niezwykle relaksującym jest zaparzenie sobie filiżanki pysznej, aromatycznej herbaty.

Dlatego też na naszej liście nie mogło zabraknąć specjalnej indyjskiej herbaty która pochodzi z regiony, z którego pochodził Budda. Po wejściu na podstronę ofertową, na dole znajdziesz wiele innych ciekawych orientalnych herbat. Zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź herbatę indyjską

Figurka buddy

Jest to propozycja dosyć oczywista, jednak nie mogło jej zabraknąć na naszej liście. To „Must Have” każdego poradnika na temat buddyzmu.

Jeżeli twój znajomy nie posiada jeszcze takiej figurki, to z pewnością doceni taki podarunek i z dumą postawi go w salonie, kuchni, sypialni lub innym pomieszczeniu.

Całość wykonano ze starannością o najdrobniejsze szczegóły. Zachęcamy do sprawdzenia tego produktu.

Sprawdź figurkę buddy

Zestaw prezentowy do kaligrafii

Przeciwwagą dla poprzedniej „oczywistej” propozycji jest zestaw prezentowy do kaligrafii. Jest to niezwykle relaksującą zajęcie, a jak wspominaliśmy wyciszenie w buddyzmie jest kluczowym elementem.

Dodatkowo osoby interesujące się tym tą filozofią bardzo często lubują się w starych tradycjach, znakach itp. Zestaw do nauki kaligrafii sprawdzi się więc znakomicie!

Sprawdź zestaw prezentowy do kaligrafii

Masaż tajski

Wszystkie pozostałe propozycje są fizycznymi produktami. Dlatego też aby wprowadzić różnorodność chcielibyśmy przedstawić Ci voucher na masaż tajski.

W polecanym przez nas sklepie znajdziesz takie karty podarunkowe w wielu lokalizacjach. Dodatkowo będziesz w stanie wybrać różne inne aktywności takie jak lot helikopterem, warsztaty śpiewu, weekend w spa i wiele więcej!

Dla prawdziwego fana buddyzmu masaż tajski z pewnością będzie niesamowitym doświadczeniem. Tajlandia jest w końcu jednym z krajów gdzie wyznaje się tą filozofię.

Zachęcamy także do sprawdzenia ofert na masaż dla dwojga.

Sprawdź masaż tajski

Relaksujący zestaw rzemieślniczych świec

Aby sesja medytacji przebiegła jeszcze sprawniej i przyjemniej warto jest zadbać o odpowiedni nastrój.

Aby go stworzyć przydatne mogą okazać się świeczki a dokładniej zestaw świec relaksujących. Co ważne zostały one stworzone z dbałością o naturalny środowisko (są one zero waste, czyli nie generują żadnych odpadów).

Ich dużą zaletą jest niezwykła wydajność. Będzie można z nich korzystać przez dziesiątki godzin.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia sklepu „dziki las”. Znajdziesz tam wiele innych ciekawych świec, które wykonane są przez pasjonatów tego typu akcesoriów.

PS. Polecamy też sprawdzić różnego rodzaju kadzidła. Jest to świetna tańsza alternatywa.

Sprawdź relaksujący zestaw świec rzemieślniczych

Sprawdź kadzidełka

Malowanie po numerach dowolnego zdjęcia

Kolejną mniej oczywistą propozycją na prezent dla buddysty jest obraz który koloruje się przy pomocy specjalnych farbek oraz cyferek.

Możemy na niego nanieść dowolne zdjęcie a sklep dostarczy nam jest w formie czarno-białej. Przykładowa możesz na nim umieścić zdjęcie Buddy, które następnie przez wiele godzin, Twój znajomy będzie w stanie kolorować.

To co znajdzie się na obrazie zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności!  Może być przekonany że taka forma aktywności będzie niezwykle relaksująca, da mnóstwo satysfakcji, a do tego malunek stanie się Ciekawym elementem dekoracyjnym

Sprawdź malowanie po numerach dowolnego zdjęcia

Fototapeta z buddą

Naszą ostatnią propozycją jest fototapeta Buddy. Sprawdzi sie ona szczególnie w przypadku osób, które są na etapie umeblowania swojego M . Przed zakupem tego produktu warto się upewnić, że twój znajomy/bliski ma na niego miejsce. W innym przypadku polecamy mniejsze alternatywy w postaci np plakatów.

Sprawdź fototapetę z Buddą

Sprawdź inne fototapety i plakaty z Buddą

Nasz poradnik o tym jaki prezent dla buddysty wybrać, właśnie dobiegł końca. Mamy nadzieję, że był on dla Ciebie wartościowy. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści